Hlavní strana » Diskuze » »
prihlášení registrace

Hutnický den 28.4.2012

1 2 3 4 vpred RSS feed

Pucka 03.05.2012 14:34 94.229.87.12.masterit.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

Hutník

Vážně se směji zdejším pokrytcům co si na Hutník stěžují a stejně tam pak jdou.Vstupné 50,- je normální,verkoči to měli dokonce zdarma (což by mělo být pravidlem).Buďte rádi, že se tu v Třinci vůbec něco děje.Jenže tady stačí vychlazená 12 Radegast za 20,- a konec.

kaka 28.04.2012 08:35 ip54-72.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

tak se tam dnes ozerte jak prasata ja jdu na hory :-)

tak se tam ozerte jak prasata a oslavte ten svuj svatek za tezce ziskane penizky z werku :-) ja jdu na hory s rodinkou na cerstvy vzdousek a uzit si klidu z toho blazince :-D

Markéta 27.04.2012 19:13 161.110.broadband14.iol.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

vstupné

letos by mělo být vstupné za 50,- co jsem slyšela.. tak to není taková hrůza

kaka 24.04.2012 08:39 ip54-72.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

no uz nebude za chvili met hodne lidi na hutnika :-)

Už skoro každý desátý Čech balancuje na hranici chudoby
V pásmu příjmové chudoby je podle statistiků již téměř každý desátý Čech, včetně dětí a seniorů, přičemž ruku v ruce s tím nezadržitelně roste počet exekucí a osobních bankrotů. Skutečnost, že stále více lidí se dostává do zoufalé finanční situace, se už odráží i ve statistikách.

Zvětšit obrázek
Ilustrační foto

FOTO: fotobanka Profimedia

Anketa
Vyjdete se svým měsíčním příjmem?

Ano, bez problémů
17.6%Jen taktak
63.6%Ne, dostal/la jsem se do dluhů
18.7%Celkem hlasovalo 15475 čtenářů.
Dnes 2:51

Podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) se již téměř každý desátý Čech, včetně dětí a důchodců, nachází v pásmu příjmové chudoby, která byla v Česku statistiky vymezena jako příjem kolem sedmi až devíti tisíc hrubého měsíčně na hlavu v dvou- až tříčlenné rodině.

Počet těchto lidí se během posledních dvou let kvapem přiblížil k miliónu. Nejpostiženější skupinou jsou matky samoživitelky a mladiství.

Jen loni soudy posvětily bezmála milión exekucí, což je dosavadní meziroční rekord. Na jednoho dlužníka často najednou míří i deset řízení.

Za deset let, kdy u nás systém soukromých soudních exekutorů existuje, bylo v letech 2001 až 2011 celkem nařízeno přes 4,3 miliónu exekucí.

Například jen v registru dlužníků SOLUS, který sdružuje některé velké firmy, figuruje už hodně přes milión neplatičů – fyzických osob. Přes dvacet tisíc dlužníků našlo během čtyř let poslední útočiště v osobním bankrotu, aby kvůli neřešitelným nezajištěným dluhům nepřišli v exekucích alespoň o střechu nad hlavou.

Co je ale ještě více alarmující, desítky tisíc dalších se obávají, že nebudou mít brzy jiné řešení, jak ven z dluhů, než žádat soud právě o oddlužení.

Pět let tvrdý režim, dalších pět v registru
Vyplývá to z ankety Práva na nejčtenějším českém zpravodajském serveru Novinky.cz, které se účastnilo 53 tisíc čtenářů. Na otázku „Bojíte se osobního bankrotu?“ více než 70 procent z nich hlasovalo, že ano.

Jedinou možností, jak se zachránit před téměř doživotním stigmatem dlužníka, kterého pořád nahánějí kvůli dalším pohledávkám, právním nákladům a úrokům, je pokusit se projít přes soudní mašinérii do osobního bankrotu – ten znamená žít pět let na totálním minimu, a až pak může soud svým rozhodnutím nadpoloviční části břemene dlužníka zbavit.

Dlužníci, na které byl vyhlášen osobní bankrot, jsou vedeni v insolvenčním rejstříku. V Bankovním a Nebankovním registru klientských informací, kam se dívají banky, když

tadek 17.04.2012 09:52 ip53-234.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

nekakej

Co kdyby jsi se všimnul toho:ekonomika.idnes.cz/retezce-chybne-znacily-potraviny-dlr-/ekonomika.aspx?c=A120417_085246_ekonomika_fih

kaka 17.04.2012 09:28 ip54-72.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

zase pruser..jedy v vajecne moucce!!!

Polská vaječná moučka obsahovala jedy. Levnou náhražku kupuje i Česko

Po aféře s falešnou a zdraví škodlivou solí řeší naši sousedé v Polsku další potravinářský skandál: polský Ústřední protikorupční úřad CBA odhalil propojení Krzysztofa Z. (56), majitele firmy z Ostrówa Wielkopolského, se státními úředníky. Ti podle všeho kryli fakt, že firma produkovala falešnou a opět škodlivou vaječnou náhražku. V pondělí to napsal list Gazeta Wyborcza.
Ilustrační foto
Zvětšit obrázek

Ilustrační foto

FOTO: fotobanka Profimedia
Anketa

Kontrolujete u kupovaných výrobků zemi původu?
Ano
68.9%
Ne
10.2%
Když si vzpomenu
20.8%

Celkem hlasovalo 11076 čtenářů.

Dnes 2:52

Falešná moučka zmíněné firmy šla na výrobu zákusků, těstovin, paštik a dalších potravin, přičemž podle rozhlasu Radio RMF neobsahovala takřka žádná vejce, zato rybí moučku, vápenec a kurkumu – tzv. indický šafrán, jenž jistil žluté zabarvení. Skandál zasáhl i další výrobní podnik v Kaliszi.

Policie vzápětí vlastníka firmy zatkla, protože testy prokázaly, že moučka je vysloveně zdraví škodlivá – obsahovala vysokou hladinu choroboplodných bakterií a především těžké kovy, například jedovaté olovo.

Firmu už loni stihl kvůli závadnosti výrobku zákaz moučku vyrábět. Avšak – jak se ukazuje, majitel verdikt nerespektoval. Letos hygienici v Kaliszi několikrát přišli na kontrolu, avšak pokaždé narazili na prázdný sklad, zastavenou linku, nekompetentní nebo jako hrob mlčící zaměstnance.
Dozor měl v rukou blízký příbuzný

Šokující je ovšem další skutečnost, kterou policie zjistila: na dodržování hygienických norem v továrně měla dohlížet Hygienická správa (SANEPID) v Kaliszi – leč nedohlížela, jelikož její šéf, Piotr Kisieliňski, je švagrem výrobce zmíněné moučky.

Agenti CBA v pondělí brzy ráno proto uskutečnili v SANEPID a na Veterinární správě v Kaliszi a Nisku razie.

Pod lupou se ocitl i daňový úřad v Kaliszi, kde se nyní zkoumají dokumenty související s činností Krzysztofa Z.

Podobně jako u posypové soli také v tomto případě ale prokuratura v Ostrówě Wielkopolském nechce zveřejnit seznam výrobců, kteří po celém Polsku používali zdraví nebezpečnou vaječnou moučku.

Vzhledem k nízké ceně polské vaječné moučky patří mezi hlavní odběratele také Česká republika. Zda se do ČR dovážela moučka i od zmíněných výrobců, polská média neuvádějí.
Veřejnost rozezlena

Ohlasy čtenářů na webu Gazety Wyborczy potvrzují sílící hněv veřejnosti. „V každé civilizované zemi na světě po zjištění kontaminovaných potravin je jejich výroba zastavena, výrobce zadržen a spotřebitel má právo dozvědět se přesný seznam nakažených potravin. V Polsku je tento seznam tajný – stejně v případě posypové soli i vaječné mouky,“ upozornil čtenář, který se podepsal jako Edward.

Tadeusz Toruň šel ještě dál: „SANEPID je zločinná organizace, protože vědomě jedná proti zdraví spotřebitelů. Její postup nemá na světě obdoby. S takovou hygienickou službou budeme na rakovinu umírat brzy všichni.“

Fousek 17.04.2012 07:22 ip53-231.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

Josef

Strejda Google!
Britpop je podžánr alternativního rocku, který vznikl začátkem 90. let ve Velké Británii. Toto hudební hnutí, inspirované "klasickým" britským kytarovým popem 60. a 70. let, se vyvinulo v reakci na rozličné hudební a kulturní trendy 80. a 90. let, především na ve Spojených státech populární grunge, které získávalo na popularitě i v Evropě. Britpopové skupiny obdivovaly například The Beatles, The Kinks, The Rolling Stones, Small Faces, ale i glamrockové či punkové formace. Svým vzhledem se přibližovaly subkultuře mods, která si potrpěla na upravený zevnějšek (oproti tomu grunge znamená "roztrhaný", "špinavý").

Vůdčími skupinami byly Suede a Blur, které proměnily britskou alternativní scénu v mainstream a vytvořily tak páteř pro "Cool Britannia", tj. britskou kulturní scénu 90. let. Dalšími komerčně úspěšnými skupinami byly například Oasis, Pulp nebo Elastica.

Neni to pravé ořechové.Na hutnika nechodím.

Josef 17.04.2012 07:03 cust979-89-31-8-182.isp.mcnet.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

Fousek

Fousek.Děkuji za vyčerpávající odpověď.Neznám.Britpopová...to je zase co?Sorry,ale asi jsem málo informovaný.To je to co třeba hraje Darinka Rolincová nebo jak?Jsem mimo?Mě se totiž líbí Jožka Černý,Jarmila Šuláková,nebo ta Bílá co prohrála ten majetek v bednách.. takže nejsem moc v obraze.Ale jinak Hutník je fajn:-))
Ještě by tady měly dorazit nebo lépe řečeno vrátit se "legendy" s jejich "frontmanem":-))Tak to bych chtěl lístek do 1. řady.:-)

cllo 17.04.2012 01:46 ip56-8.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

hmm

nejlepší "Hutník" by byl, kdyby nebyl... :-)

Fousek 16.04.2012 20:02 ip53-231.tvtrinec.cz vypsat příspěvky dané IP adresy

Josef

A co strejda Google!

Charlie Straight je indie rocková / britpopová kapela založená v roce 2006 v Třinci v České republice. Hraje ve složení Albert Černý (zpěv, kytara), Michal Šupák (klávesy, akordeon, kytara, vokály), Johnny Cienciala (basová kytara) a Pavel Pilch (bicí).

1 2 3 4 vpred

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Sledovat diskuzi