CRYTCORE fest - již tento víkend!

18. září 2006 | Kultura

Po první úspěšné premiéře festivalu Crytcore v dubnu letošního roku se 23. září 2006 uskuteční jeho druhý díl. Na festivalu vystoupí dlouhodobě známí, punkoví Čertůf Punk, pražská hardcore band Fourth Face, blackdoomdeathmetaloví Ador Dorath, kteří před nedávnem získali cenu Anděl od Akademie populární hudby za druhé dlouhohrající CD "Symbols". Se svou show se ukáží jihočeští Isacaarum, kteří do nás budou bušit ve stylu blood/grind/death/black. Na prvním ročníku jsme se setkali se známými rapmetalovými Tombouctou, kteří se představí i nyní a vypadá to, že se u nich dočkáme nových kousků, dále pak punkorockoví Takylidi, crosscoroví Scound, death/grindoví Moonfog ze Slovenska, tento styl budou zde zastupovat na domácí půdě hrající Devastahor a dále Extrudovaný výrobek - HC/punk z Českého Těšína.

plakat
Více informací naleznete na stránkách festivalu www.crytcorefest.cz Díky patří VŠEM sponzorům a lidem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na vzniku této akce! Festival pořádá Silesia Pro-Rock o.s.

Hra o 3 lístky na CRYTCORE fest! Otázka: Jak dlouho působí svitavská kapela "Čertůf Punk"? Odpověď: 18 let Výherci: Kamila Gavláková Jana Kocurová Veronika Kalužová
Díky za účast a uvidíme se v Mostech!