3.KOLO MĚSTSKÉ FLORBALOVÉ LIGY 2007 - 2008

19. říjen 2007 | Sport

17.10. a nápis v kalendáři "středa" vyzval 6 mužstev, rozhodčí a fanoušky florbalu ke konání třetího kola Městské florbalové ligy 2007-2008. K prvnímu zápasu proti sobě nastoupili Beer Stars a RK Sting. Hned na začátku první třetiny RK Sting neváhali a v polovině třetí minuty vsítili první gól. Beer Stars neměli zpočátku moc šancí. První třetina proto proběhla poklidně, bez výrazných gólových příležitostí. V úvodu druhé třetiny se Beer Stars rychle rozkoukali a v první minutě vstřelili svůj první gól. To se ovšem nelíbilo soupeřům a během dalších 30 sekund jim uštědřili dvě rány. Vzápětí se zavlnila síť branky Beer Stars znovu, tentokrát už počtvrté. Ve druhé části hry nabídli aktéři zápasu mnohem více šancí, ale těžili z nich pouze RK Sting. V závěru třetiny skórovali ještě jednou, takže světelná tabule na konci druhé třetiny oznamovala skóre 5:1 pro RK Sting. Začátek třetí třetiny byl rovněž velice rychlý, v 16. sekundě proměnili Beer Stars. Během poslední části hry ještě hráč Stingu Puczok vsítil 2x a zařídil tak svému mužstvu vítězství 7:2 ( góly:Sikora T., Žurek - Schulhauser 3,Puczok 2, Podepřel, Grim ). K druhému utkání nastoupili na hrací plochu Chachaři proti FBC Spiders. Spideři v modrých dresech udělili v 1. minutě Chacharům velmi rychlý gól. Během dalších pěti minut nastaly pro diváky gólové žně. Chachaři se trefili 4x a Spideři 1x. Celkem tedy za krátké časové období 5 proměněných šancí. Po zbytek druhé a celou třetí třetinu se obě mužstva přetahovala o jednogólové vedení a přesto, že hráči Spiderů v modrém seděli na lavičce potrestaných celkem 4x, ustáli nápor Chacharů a udrželi nerozhodný výsledek 8:8 (góly: Curney 3,Cieslar T. 2,Cieslar P. 2, Konečný- Mrázek 3, Martynek R. 2, Nitra 2, Pisárik ). K poslednímu duelu třetího kola Městské florbalové ligy 2007-2008 nastoupili FBC Ossiko ve žlutých dresech a STaRS v dresech zelených. Zápas začal v tempu, ale velmi monotónním, zásadního se na ploše nedělo nic, až v šesté minutě poprvé obrátili skóre ve svůj prospěch hráči Ossika. Tento stav setrval až do konce první části hry. Do druhé třetiny nastoupili žlutí s velkým nasazením a STaRSu nezbývalo nic, než se bránit. Nutno přiznat, že si rovněž vybudovali nemálo šancí, ale gólové štěstí stálo jen na straně soupeře. V této třetině fanoušci viděli, stejně jako v třetině předchozí, pouze jednu proměněnou branku, opět z hole hráče FBC Ossiko. K posledním 15 minutám nastupovali hráči i fandové s velkým očekáváním. Prvních 8 minut se ale hráči jen přetahovali o děravý míček a stěhovali hru z jednoho konce hřiště na druhý. Až pak to přišlo. 9. a 12. minuta a 2 střelené góly. Opět do brány STaRSu. Zelení měli na střídačce vždy jen 2 odpočaté hráče, připravené ke střídání svých unavených kolegů, ale přesto všechno byli svému soupeři důstojným protivníkem. Šance se počítaly na fifty-fifty, jen to štěstí a výborné zásahy brankáře stály tentokrát na straně žlutých. FBC Ossiko versus STaRS 4:0 (góly:Molin M. 2, Samiec, Bilko ). Příští středu 24.10. se pořadatelé těší na další setkání se všemi příznivci a fanoušky Městské florbalové ligy. Další informace na florbal-liga.3nec.cz