Soutěžte s kosmetickým studiem Andrea o aplikaci Sexy Look Mascary

28. březen 2013 | Komerce

Většina žen bojuje denně s jedním nebo více problémy s řasenkou: rozmazávání, slepování, opadávání, aplikační problémy, citlivost, drolivost, nemluvě o každodenním používání, líčení a následném odlíčení. Každá žena, která chce být bez námahy krásná po celý den, je kandidátkou na řasenku Sexy Look mascara. SexyLook MASCARA vám přináší revoluční nátěr na řasy, který vydrží až 2-3 týdny. Semipermanentní nátěr řasenky Sexy Look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar, podobně jako klasická řasenka. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná, odolná rovněž proti rozmazání a vydrží přibližně 2–3 týdny, často i déle. Je ideální pro aktivní životní styl, stejně jako na zvláštní události, svatby, dovolené a oslavy. Řasenka Sexy Look mascara není určená pro domácí použití. Aplikujeme ji pouze v našem studiu. Procedůra trvá cca 35 min.

Řasenka Sexy Look mascara je: 100% vodě odolná – barví – modeluje řasy – zvětšuje objem řas – prodlužuje řasy. Je to nádherné ošetření řas, velice přirozené, k nerozeznání od řas umělých. Jednoduše nádherné, krásně tvarované, nalíčené řasy, když ráno vstáváte a když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou top trendem této doby. Mnoho našich klientů má plné ruce práce a všichni mají společné jen jedno – chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den. Stačí řasenka Sexy Look mascara a můžete jít. Více o Sexy Look mascaře se dozvíte zde
SOUTĚŽ
Odpovězte na otázku "Který zákrok provádějící Studio Andrea (od podzimu do jara, přes léto se neprovádí) je nejúčinnější k odstranění pigmentových skvrn, jizviček, akné, k projasnění pleti a rovněž má i liftingové účinky? a vyhrajte aplikaci Sexy Look Mascara.
Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@trinec.cz do 9. 04. 2013. Do předmětu e-mailu uveďte soutěž Studio Andrea.