Soutěž o krásné a zdravé opálení ve Studiu Andrea

20. únor 2013 | Komerce

Plesová sezona je v plném proudu. Jak vyřešit situaci, kdy byste si přáli být krásně hnědí, a to okamžitě? Řešení se nabízí formou samoopalovacích nástřiků. Studio Andrea Vám, kromě jiných služeb, toto nabízí za velmi přijatelné ceny. Krásné a zdravé opálení v našem salonu. Proč se zdravě opalovat? Tento způsob je bez zápachu, parabenu, alkoholu, parfemace, s organickými přísadami a krásným rovnoměrným výsledkem. Je zdravotně nezávadný. K dispozici jsou tři odstíny: hawaii - nejsvětlejší odstín, equador - střední odstín, brazil - nejtmavší odstín. Účelem bezeslunečného opálení je napodobit vzhled přírodního opálení. Studie v posledních letech jednoznačně prokázaly škodlivé efekty z ultrafialového záření na lidský organismus. I přesto si touha být opálená udržuje velmi silnou pozici. A proto je potřebná alternativa pro opálení sluncem nebo pomocí solárií. Bylo vyzkoušeno mnoho způsobů barvení kůže s různým stupněm úspěšnosti. Dočasné (omyvatelné) bronzery jsou stále oblíbené, ale nejvíce efektivní metodou je používání jednoduchého cukru z cukrové řepy nebo cukrové třtiny přes kvašení glycerinu - DHA, který je obsažen v přípravcích užívaných při samoopalování nástřikovou metodou aplikovávanou v našem studiu. K dispozici máme samozřejmě i klasické solárium, pokud na své opálení nespěcháte.

Je možné se rozhodnout také pro variantu nástřiku, kdy zhnědnete do 12 hod., nástřik nebarví ani oblečení, ani spodní prádlo, pokud dodržíte veškeré zde uvedené doporučení nebo variantu, kdy zhnědnete ihned. Zde je možné riziko menšího otěru barvy o oblečení, ovšem pouze do prvního sprchování, pak již toto riziko nehrozí. Barva je stabilní, vydrží cca až 2 týdny, záleží, zda-li se budete jen sprchovat nebo budete dávat přednost koupeli, pak barva nebude tak stabilní. Více o samoopalovacích nástřicích se dozvíte zde >>

SOUTĚŽ

Odpovězte na otázku "Kolik možnosti odstínů nabízí samoopalovací nástřiky? " a vyhrajte dva samoopalovací nástřiky v hodnotě 900 Kč. Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@trinec.cz do 28. 02. 2013. Do předmětu e-mailu uveďte soutěž Studio Andrea.

Doporučte nás dvěma známým a získejte opálení s poloviční slevou! Doporučte nás pěti známým a získejte opálení zdarma!