Soutěžte s kosmetickým studiem Andrea o 2 vouchery, každý v hodnotě 1000 Kč

07. prosinec 2012 | Komerce

Nejprve bych Vám chtěla, milí čtenáři třineckých stránek, ze srdce poděkovat za přízeň, kterou jste mi v tomto roce věnovali, ať již četbou a soutěžemi na webu trinec.cz nebo osobní návštěvou v mém studiu. Také možností čerpání a výhrou na třineckých stránkách a v neposlední řadě zakoupení voucheru na slevovém, třineckém portálu, který se začíná těšit veliké oblibě. Taky Vám děkuji za hojnou návštěvnost mých webowých stránek - www.studioandrea.com. Jsem ráda, že jste mi zachovali přízeň a že jste se službami ve Studiu Andrea spokojeni, neboť vše, co děláme, děláme pro Vás, a proto, abyste se cítili lépe a krásněji. Chtěla bych Vám touto cestou popřát krásné vánoční svátky a vše nejlepší v novém roce 2013. Rozhodla jsem se, v tomto roce již naposledy, že Vám připravím, společně s mou kadeřnicí Lucii Matasovou, poslední soutěž o dva dárkové vouchery - dárkové poukazy, které budete moci využít jak Vy sami, tak i darovat Vašim nejbližším pod stromeček. Dárkové vouchery budou mít hodnotu každý 1000 Kč a je možné na něj čerpat jakékoliv služby, které nabízí Studio Andrea i kadeřnictví Studia Andrea. A teď již bude záležet jen na štěstí, zda-li se na Vás usměje, zda-li budete obdarování Vy sami nebo zda-li tyto vouchery použijete pro své nejbližší jako dáreček a který dárkový poukaz vysoutěžíte. Možná, že oba dva. Vítěz nebo obdarovaný si bude moci sám vybrat ze široké škály námi nabízených služeb. Přeji Vám hodně štěstí v soutěži a nejen v ní. Ve Studiu Andrea není nutné sbírat žádné body nebo známky. Slevy a dárečky se dostávají automaticky za věrnost, které si všichni nesmírně vážíme. Naše služby jsou rozsáhlé a na trhu jsme již 17-tým rokem. Mezi nabízené služby patří především kosmetika a vše, co se ke kosmetice vztahuje a váže. Není snad nic na našem trhu, co bychom z řad kosmetické nabídky nenabízeli. Nehtová modeláž, permanentní make-up, depilace laserem i voskem, kryolipolýza a kavitace na zpevnění a hubnutí partií na těle, vyhlazování vrásek různými metodami (např. chemickým peelingem, rádiofrekvencí, mikrodermabrazí, iontoforézou, mezoterapii apod.). To vše je jen malý střípek toho, co studio nabízí. Provádíme rovněž celkové změny image, včetně veškerých služeb kadeřnických, kdy mezi absolutní špičku konkrétně v navazování, prodlužování a zahušťování vlasů patří Great Lengths, který využívá systém navázání přírodních vlasů s přírodním keratinem, s možností využití ultrazvuku, které nikterak nezatíží Vaše vlasy, ať už je kvalita Vašich vlasů jakákoliv. Jedná se o novinku našeho studia, které kadeřnictví Studia Andrea nabízí.

Dále je možné si ve Studiu nechat naaplikovat peercing, nechat se tetovat, odstranit různé výrůstky na kůži, odstranit pigmentové skvrny i červené žilky. Provádíme pedikúru, jak suchou tak i mokrou, dále manikúru, parafínové zábaly, lymfatické, strojové masáže a různé jiné, anticelulitidové zábaly při kosmetickém ošetření. Líčení, ať již svatební nebo společenské, je u nás samozřejmostí. Mezi novější služby patří kolagenárium, nástřikové opalování a opět i solárium. Prodlužování řas je taky hojně vyhledávanou službou. Půjčovna svatebních a společenských šatů jen doplňuje hojnou nabídku služeb. Také je možné věnovat dárkové poukázky v různých cenových hodnotách.

Služeb je o mnoho více, ale vyjmenovávat je zde všechny není mým cílem. Ale co je nejdůležitější, že veškeré služby naleznete pohromadě, pod jednou střechou a ušetříte tak hodně ze svého drahocenného času. Již nemusíte přejíždět ze salonu do salonu, veškeré služby naleznete u nás. Jsme tady pro Vás denně od 8 do 20 hod. Více informací a cenovou nabídku si pak můžete přečíst na www.studioandrea.com. SOUTĚŽ: 1. O voucher Studia Andrea: Jak se jmenuje nejnovější přístroj Studia Andrea, kterým je možné nechat si odstranit pigmentové skvrny, červené žilky a různé jiné výrůstky, fibromy apod. na kůži? 2. O voucher kadeřnictví Studia Andrea: Jakou nejnovější technologii v navazování vlasů kadeřnictví Studia Andrea používá? Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@trinec.cz do 19. 12. 2012. Do předmětu e-mailu uveďte soutěž Studio Andrea.