Chcete se zbavit pigmentových skvrn, cévek, či vrásek? Soutěžte s kosmetickým studiem Andrea.

03. říjen 2012 | Komerce

Nedokonalosti pleti odstraňuje nová kosmetická metoda. Třinecké studio Andrea nabízí jedinečné kosmetické ošetření pleti pomocí přístroje Onetec, který Vás zbaví specifických problémů pleti okamžitě a natrvalo. Neestetické kosmetické vady jako např.: • pigmentové skvrny • cévky • stařecké skvrny • vrásky • fibromy (výrůstky) • pavoučkové névy (drobné červené žilky) • či hemangiomy ("červená znamínka") se tímto novým přístrojem odstraní bezpečně a bezbolestně. Výsledky jsou viditelné během několika vteřin! Navíc pro odstranění nedokonalostí pleti Vám stačí pouze jedno ošetření!

Dermatokosmetický přístroj Onetec vyrábí společnost Premium Aesthetic, která využívá zkušeností z oblasti medicínských technologií již 30 let. Přístroj pracuje s vysokofrekvenčními impulzy, které transformuje na teplo. Do přístroje je kromě toho začleněná také radiofrekvenční jednotka, která se využívá při ošetření vrásek a zpevnění spojovacích tkaniv. Doporučené období pro ošetření výše zmíněných nedokonalostí pleti je od konce září do konce března, kdy je intenzita slunečního záření nízká. Po ošetření je vhodné použít krém s vysokým ochranným faktorem.

Ošetření je bezpečné, bezbolestné, nemá žádné vedlejší účinky. Skalpelů a bílých plášťů se bát nemusíte, Studio Andrea má pro Vás účinné řešení ve formě nového, revolučního přístroje Onetec firmy Premium Aesthetic, která nejen vyrábí vlastní přístroje, ale také distribuje přístroje jiných výrobců do lékáren a dermatokosmetických center. SOUTĚŽ: Jeden z Vás může vyhrát poukaz v hodnotě 1000 Kč na ošetření kosmetických vad přístrojem Onetec ve Studiu Andrea v Třinci. Stačí odpovědět na otázku: Ze které země je společnost Premium Aesthetic, jež vyrábí přístroje Onetec? Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@trinec.cz do 5. 10. 2012. Nápověda: Odpověď naleznete také na webových stránkách www.studioandrea.com Výherce bude zveřejněn 8. 10. 2012 na www.trinec.cz.