Zhubněte bezbolestně a za akční cenu: pouhých 499 Kč místo 3000 Kč!

01. srpen 2012 | Komerce

Třinecké kosmetické Studio Andrea nabízí všem zájemcům novou službu - kryolipolýzu, neboli bezbolestnou liposukci. V současné době je kryolipolýza jednou z nejefektivnějších metod na trhu, jak odstranit a redukovat tukové buňky. Využijte právě nyní jedinečnou nabídku, jak zhubnout bezbolestně a za akční cenu!

Trápí Vás několik kilogramů navíc? Nejste spokojeni s tím, jak vypadá Vaše bříško, boky, hýždě, stehna či paže? Projevuje se u Vás celulitida? Pak pro Vás máme řešení! První výsledky kryolipolýzy se dostaví již po 4 týdnech. Co Vás určitě potěší - výsledek zmrazení tukových buněk je trvalý. Při formování postavy kryolipolýzou není potřeba držet žádné speciální diety, ani vyvíjet intenzivní pohybové aktivity. Kryolipolýza je určena všem, nemá téměř žádná zdravotní omezení a je bezpečná a pohodlná. Již po první proceduře liposukce kryolipolýzou se množství podkožního tuku sníží minimálně o 25% a efekt dále vzrůstá. Zajímá Vás, jak procedura probíhá? 1. Nejprve se daná oblast dezinfikuje a otře dosucha. 2. Na ošetřovanou oblast se nanese krycí membrána, která je napuštěna nemrznoucím speciálním roztokem. 3. Skrze membránu se nasaje podkoží do aplikační hlavice. 4. Po nasátí začíná terapie červeným světlem, které zahřeje ošetřovanou partii na 37-42 stupňů Celsia. 5. Po 5 minutách se přístroj automaticky přepne do režimu mražení (-10 stupňů Celsia), nastává další fáze světelné terapie (zeleným světlem). 6. Zelená světelná terapie zabraňuje otokům, puchýřkům. Při mražení se nemusíte bát o svou pokožku, ta je chráněna speciálním nemrznoucím roztokem. 7. Po ošetření se doporučuje procedura lymfodrenáže, která efekt kryolipolýzy umocní. Celkové ošetření trvá 60-90 minut (podle počtu nasátí).

Jednoduše, pohodlně a trvale se zbavíte přebytečného tuku ve Vašem těle. Využijte slevové nabídky a přesvědčte se sami! Těší se na Vás kosmetické Studio Andrea, na ul. Lesní 581, Třinec. studioandrea@seznam.cz www.studioandrea.com