Čas do plavek? Klidně! Soutěžte s kosmetickým studiem Andrea!

01. červenec 2012 | Kultura

Kosmetické, relaxační a regenerační studio Andrea v Třinci Vám kromě spoustu jiných služeb nabízí účinnou a hlavně bezbolestnou novinku, jak se poměrně rychle zbavit tuků. Jedná se o liposukci zmrazením - kryolipolýzu. Tato procedura je šetrná k Vašemu tělu, rychle působí a má trvalý účinek! Kryolipolýza je hojně využívaná dermatology, je přijímána klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se oblíbená také mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat své postavy a zbavovat se přebytečného tuku. Kryolipolýzu doporučují odborníci také účastníkům oblíbeného pořadu Jste to, co jíte. Tato procedura je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, což vede ke krystalizaci lipidů. Poškozené buňky a lipidy jsou pak přirozenou reakcí těla odstraňovány. Výsledek je srovnatelný s liposukcí, oproti ní je však celý zákrok bezbolestný!

Klinické studie prokázaly, že tento postup je bezpečný. Při jedné aplikaci dochází k úbytku kolem 25-30% tukových buněk, pak efekt narůstá v průběhu několika týdnů. Výsledek je prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících. Kryolipolýzou, která je u nás kombinována s elektroforézou a podtlakem pro vyšší účinnost, se dají ošetřit všechny problémové partie, jako je bříško, boky, hýždě, stehna, zadeček, paže.
Chcete hubnout snadno, rychle, bezbolestně a s trvalým účinkem? Navštivte studio Andrea nebo soutěžte s námi o 2 x 1 poukaz na kryolipolýzu. Soutěžní otázka: Jsou v nabídce služeb studia Andrea také lymfatické masáže? Správné odpovědi posílejte na soutez@trinec.cz . Do předmětu e-mailu uveďte studio Andrea. Do e-mailu uveďte také Vaše jméno. Hodnota výherního voucheru zahrnuje také slevu na lymfatickou masáž. Lymfatická masáž je po absolvování kryolipolýzy žádoucí pro lepší cirkulaci lymfy a následné odplavení tukových buněk. Soutěž probíhá od 23. 7. 2012 do 6. 8. 2012. Výherci budou zveřejněni na trinec.cz a o převzetí výhry informováni e-mailem.