ARAKAIN zavítá do Ocelového Třince

03. říjen 2012 | Kultura

Kapela vystoupí společně s Support Absolut Deafers 11.10. 2012 od 19:00 v Music club BARROCKO. 6. 9. 2012 – Kapela Arakain, která letos slaví 30. výročí existence a má za sebou veleúspěšné a beznadějně vyprodané jarní turné. Lucií Bílou. S exkluzivním hostem se právě chystá na jeho podzimní část. Kapela mezi své fanoušky vyrazí již 22. září a zavítá na místa, na která se v jarní části tour nedostalo. Celkem v rámci svého podzimního turné navštíví zhruba 15 míst. Jedním z míst bude i Třinecký Music club Barrocko, kde vystoupí 11. 10. od 19:00 hod. Jedním z vrcholů pak bude megakoncert roku, 26. října v Praze, kde se opět k Arakainu připojí Lucie Bílá.

Turné startuje už 22. září v Jindřichově Hradci a bude zakončeno 22. prosince ve Spáleném Poříčí, na tradičním místě předvánočních mejdanů, oblíbeném kapelou i fanoušky. Dále nebudou chybět města jako Děčín, Valašské Klobouky nebo Domažlice. Posluchači a návštěvníci koncertů se opět mohou těšit na aktuální a zdařilou scénu, kvalitní zvuk a světla.
V dvouhodinovém programu podzimního tour zazní to nejlepší z nejlepšího za celých 30 let existence Arakainu. Pro fanoušky je opět připraveno několik překvapení. Arakain na jeho tour doprovodí jako předkapela Absolut Deafers, která se představila už během jara a byla posluchači pozitivně přijata. Arakain v těchto dnech dokončuje práce na svém výročním DVD, které bude k dostání už na pražském koncertě 26. října, kde bude i pokřtěno. Následně bude k zakoupení jak v e-shopu na oficiálním webu kapely, tak i v shopu na všech dalších koncertech. Připomeňme, že Arakain za dobu své existence stačil vydat 31 nosičů, které si zakoupilo více jak tři čtvrtě milionu posluchačů. Vystoupení kapely za 30 let shlédlo okolo tří milionů fanoušků. Více informací na www.arakain.eu a www.facebook.com/arakain VSTUPNÉ v předprodeji 199 Kč, v den koncertu 250 Kč Předprodejní místa: MUSIC CLUB BARROCKO - ul.1.Máje 236 METALSHOP.CZ - Bystřice 174 (objekt bývalé cihelny) RESTAURACE BOWLING GREEN - Polní 825 BLACKCOMB SNOWBOARD CENTRUM - Jablunkovská 382 KALETA - VÝROBA KLÍČŮ - Závodní, Staré Město (U KOKSOVNY) AUTODÍLY JANCZ - TŘINEC – TGM 392, vedle večerky