Jak se stát krásnější a vypadat mladší už za 6 týdnů

10. září 2012 | Komerce

Trápí Vás celulitida? Nadbytečný tuk? Vrásky v obličeji? Pryč s nimi! Pomocí moderních technologií využívaných v kosmetických salónech – radiofrekvence a kryoelektroforézy - se okamžitě budete cítit mladší a krásnější. Co pro to musíte udělat? Téměř nic. U nás budete pouze relaxovat a zároveň hubnout a mládnout. Poskytujeme kompletní služby ve výhodném balíčku. Jak fungují tyto moderní metody? Radiofrekvence je metoda, jak se zbavit tuků, celulitidy. Je srovnatelná s liposukcí, na rozdíl od ní je však zcela bezbolestná, nezůstávají po ní žádné jizvy. Radiofrekvence je založena na cíleném zahřívání tukových buněk. Působí v různých hloubkách a frekvencích. Vaše pokožka po ošetření bude opět napnutá. Doporučuje se ošetřovat touto metodou bříško, hýždě, boky, stehna, lýtka, paže, podbradek. Radiofrekvence je nejlepším řešením pro maminky po porodu, pro všechny, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy, pro ty, které trápí celulitida.

Kryoelektroforéza je metoda řízeného chladu a oscilačního proudu, díky níž dochází k vypnutí pokožky. Doporučuje se k odstranění vrásek v obličeji, váčků a kruhů pod očima, k ošetření pórů a podbradku. Vaše pleť bude o poznání vypnutější a jasnější díky rozjasňujícímu séru s vitamínem C, který je kryoelektroforézou zapracován do pokožky v hloubce až 5 cm. Kryoelektroforézou omládnete snadno a rychle, navíc bez bolesti, bez modřin, bez použití jehel. Přístroje, kterými provádíme ošetření, jsou odzkoušeny a schváleny pro Českou republiku a Evropskou unii Fakultativní nemocnicí u sv. Anny v Brně. Opravdu je výsledek zaručen? Ano, obě výše zmíněné metody dosahují výsledků již po prvním ošetření. Nejlepších výsledků je ale dosaženo po šesti ošetření, jak bylo zjištěno po prováděných testech a zkoumáních. Proto pro Vás máme výhodný balíček šesti ošetření kryoelektroforézou a šesti ošetření radiofrekvencí! Celková délka jednoho ošetření je 90 minut (60 min. radiofrekvence, 30 min. kryoelektroforézy). Partie, které chcete ošetřit, si zvolíte sami.
Navíc jako bonus od nás získáte lymfatickou masáž, kterou provedeme před i po ošetření. Ke každému sezení zdarma podáváme 1,5 litru čisté neperlivé vody. Během ošetření v příjemném prostředí se o všechno postaráme, Vy si můžete číst, odpočívat, relaxovat. Vyškolený personál udělá vše k Vaší spokojenosti. Výsledný efekt je v závislosti na životním stylu trvalý. Vyzkoušejte slevu a mějte i Vy pevnější a pružnější pokožku. Těší se na Vás Bella Donna nám. Svobody 527 739 61 Třinec Hotel STEEL www.belladonna.cz