Prodlužte si život pohybem

11. červenec 2013 | 3nec

Trend zdravého životního stylu je stále aktuálním tématem. Čím dál více lidí přechází na zdravější stravu, začíná pravidelně sportovat a hýbat se. A to je moc dobře. Za zdravotní stav si totiž může z velké části každý člověk svým životním stylem. BEZ POHYBU TO PROSTĚ NEJDE Pravidelný a dostatečný pohyb je důležitou částí zdravého životního stylu. Pokud je pro vás sport úhlavním nepřítelem, myslete na pravidelný pohyb při každodenních činnostech. Místo výtahu si vyjděte schody, vystupte z MHD o pár zástavek dříve a projděte se, popřípadě se večer po práci vydejte na procházku, projížďku na kole, kolečkových bruslí nebo si zaběhejte.

Běh je přirozený pohyb, přístupný každému, který zlepšuje vzhled, zdravotní stav, přispívá k otužování, oddaluje stárnutí, prodlužuje život a zlepšuje také psychiku. Běhat můžete sami nebo s kamarádem, v přírodě, na stadionu, ale také doma nebo ve fitness centru na běžeckém pásu. Běháním si zlepšíte a udržíte kondici a také zhubnete. Navíc k tomuto sportu nepotřebujete žádné speciální vybavení. ZAČÍNÁME S BĚHEM A CVIČENÍM Reebokshop.cz/ V prvé řadě si pořiďte kvalitní běžeckou obuv a pohodlné oblečení. V létě doporučujeme jednovrstvé funkční tričko a kraťasy, na podzim už na sebe raději navlékejte legíny a tři vrstvy funkčního prádla, z nichž nejspodnější má dobře sát pot. Vybírejte si raději osvědčené značkové oblečení a obuv, u něhož máte jistotu, že bude opravdu fungovat a splňovat všechny vaše požadavky na kvalitní sportovní vybavení. Doporučujeme oblečení a obuv REEBOK zaměřené na fitness, běh a další sporty. KDY BĚHAT? Záleží na vás, kdy máte čas a chuť. Důležité je vytvořit si pravidelný plán, kdy budete chodit běhat. Můžete střídat denní dobu, např. dva dny v týdnu běhejte ráno a o víkendu běhejte večer. Důležitá je ale pravidelnost tohoto rytmu, snažte se ji dodržet. Běhání je dobré doplňovat jógou, plaváním nebo dalším cvičením s fitness pomůckami.

Reebokshop.cz/ 10% SLEVA REEBOK

Pokud jste se po přečtení tohoto článku rozhodli, že se také vrhnete na zdravý životní styl, gratulujeme vám a držíme vám palce. Za odměnu od nás získáváte 10% slevu na veškerou obuv, oblečení a sportovní potřeby REEBOK na e-shopu reebokshop.cz. Zaregistrujte se a slevu budete mít ihned aktivní v nákupním košíku.