Nabídka placených stáží v Třinci

08. srpen 2013 | 3nec

Jste studentem posledního ročníku střední, vyšší nebo vysoké školy? Máte zájem o internetový marketing, programátorství, grafiku nebo jste velcí příznivci internetu? Bojíte se, že nebudete mít uplatnění ve svém oboru? Nenechte nic náhodě a využijte nabídky placené stáže u společnosti next CRE s. r. o. Jsme mladí nadšenci, kteří se již přes 10 let věnují webu, internetovému marketingu a prodeji on-line. Z naší dílny pocházejí úspěšné internetové obchody jako Metalshop nebo Gamisport, které prodávají v milionech po celé Evropě. Jsme podepsáni také pod rozjezdem projektu Lunchtime a Pizzatime (dnes Damejidlo). Obě firmy jsme prodali velkým internetovým firmám (ZlavaDna a Slevomat). Pokud jsme Vás oslovili a máte zájem u nás pracovat jako stážista, přihlaste se.

Webový grafik

- termín stáže od 1. 11. 2013 Rozsah stáže je 100 - 300 hodin, je rozložen max. do 3 měsíců. Nabízíme pružnou pracovní dobu, přizpůsobenou dle studijního plánu. Odměna stážistů je 60 Kč/hod. Náplň práce: - Tvorba grafického vzhledu webových stránek - Příprava a realizace grafických návrhů, reprodukcí a grafických schémat webových stránek aj.

Specialista marketingu

- termín stáže od 1. 11. 2013 Nábor stážistů je již ukončen Náplň práce: - Příprava podkladů pro zpracování marketingového plánu a marketingové strategie - Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech/službách - Realizace marketingových akcí a propagačních aktivit - Analýza příležitostí prezentace a propagace organizace a jejich produktů/služeb na trhu aj.

Asistentka

Nábor stážistů je již ukončen Náplň práce: - Vykonávání dílčích administrativních prací - Komunikace s obchodními partnery - Příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného zaměstnance - Vyřizování obchodní korespondence aj. Zaujala Vás některá z nabízených pozic? Neváhejte a přihlaste se! Všechny potřebné informace ohledně přihlášení na stáž naleznete zde >> Před přihlášením na stáž je nutná registrace. V případě, že máte zájem o některou ze stáží nebo dotazy, napište nám na: eva@creactive.cz. S registrací Vám rádi pomůžeme.