JARNÍ NOVINKY HOTELU VITALITY ZE SVĚTA WELLNESS - noční relaxace!

10. březen 2014 | Komerce

Pro jarní sezónu hotel Vitality rozšířil svou nabídku wellness služeb. Zejména pro nadšence nočního wellness je prodloužena provozní doba STŘEŠNÍHO WHIRLPOOL a PRIVÁTNÍHO WELLNESS, rozšířená je i nabídka MASÁŽÍ a drinků v AQUA BARU. Střešní whirlpool - noční relaxace pod hvězdami Wellness zážitek si v soukromé společnosti můžete nově užít pod hvězdnou oblohou i v době od 21:00 do 5:00 hod. Dopřát si můžete i láhev sektu s ovocem.

Privátní wellness - kouzlo půlnoční relaxace ve dvou Nevšední relaxaci v neopakovatelné intimní atmosféře privátního wellness si můžete vychutnat také v průběhu celé noci. Příjemné prostředí Vám dokreslí vonné svíčky a olejíčky. K dispozici Vám bude masážní sprcha, masážní vana, parní lázeň, masážním stůl, odpočívárna a TV. Při návštěvě aqua baru si v průběhu celého dne můžete vyzkoušet několik nových mixovaných REDBULL DRINKŮ či MAXI MOJITO pro celou Vaši partu. Ani milovníci relaxačních masáží nepřijdou zkrátka a mohou si užít celou řadu novinek jako je ruční lifting obličeje či rituál Kokosová vlna.

Wellness není hřích ... dopřejte si jej! Rezervace masáží, privátního wellness a střešního whirlpool: tel.: +420 595 530 633 mob.: +420 734 573 673 email: wellness.recepce@hotelvitality.cz ITALSKÉ SPECIALITY V RESTAURACI MODERNA – 14. - 16. 3. 2014! Přijměte pozvání na pokrmy vyhlášené italské kuchyně postavené na kvalitních ingrediencích, vyvážených chutích a barevných variacích. … Telecí „Ossobuco alla Milanese“ na červeném víně a pomodoro omáčce, šafránové risotto | Grilovaný tuňák „Filetti di tonno con pesto“ – lehce propečený žlutoploutvý tuňák s domácími tagliatelle z červené řepy, piniovými oříšky, sušenými rajčaty a genovese pestem … Kompletní menu Italských specialit.

Rezervace v restauraci Moderna: tel.: +420 595 530 630 email: recepce@hotelvitality.cz