Nabídka placených letních stáží

30. duben 2014 | 3nec

Budete po prázdninách studentem posledního ročníku střední, vyšší nebo vysoké školy? Máte zájem o internetový marketing, programátorství, grafiku nebo jste velcí příznivci internetu? Bojíte se, že nebudete mít uplatnění ve svém oboru? Nenechte nic náhodě a využijte nabídky placené stáže u společnosti next CRE s. r. o. Jsme mladí nadšenci, kteří se již přes 10 let věnují webu, internetovému marketingu a prodeji on-line. Z naší dílny pocházejí úspěšné internetové obchody jako Metalshop nebo Gamisport, které prodávají v milionech po celé Evropě. Jsme podepsáni také pod rozjezdem projektu Lunchtime a Pizzatime (dnes Damejidlo). Obě firmy jsme prodali velkým internetovým firmám (ZlavaDna a Slevomat). Pokud jsme Vás oslovili a máte zájem u nás pracovat jako stážista, přihlaste se.

Momentálně nabízené pozice:

Specialista marketingu

Tato stáž je vhodná pro studenty oboru ekonomika nebo management. Rozsah stáže je vždy 300 hodin, rozložen do 2 měsíců.

Nabízíme: - pružnou pracovní dobu, - odměnu stážistů, která je stanovena na 60 Kč/hod, - termín stáže od července Náplň práce: - příprava podkladů pro zpracování marketingového plánu a marketingové strategie, - získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech/službách, - realizace marketingových akcí a propagačních aktivit, - analýza příležitostí prezentace a propagace organizace a jejich produktů/služeb na trhu aj.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Administrativní pracovník

Této stáže se může zúčastnit jakýkoliv student posledního ročníku, není podmíněno oborem.

Nabízíme: - pružnou pracovní dobu, - odměnu stážistů, která je stanovena na 60 Kč/hod, - termín stáže od července Náplň práce: - vykonávání administrativních prací podle stanovených postupů nebo instrukcí, - zajišťování činností v rámci svěřené agendy, - příprava podkladů, formálních dokumentů pro nadřízeného pracovníka, - vedení přehledů, statistik, analýz nebo evidencí, - vedení dokumentace, její ukládání a třídění dle archivačního a skartačního řádu, - administrace internetového obchodu Podrobné informace naleznete v manuálu pro stážisty. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.