Elegance ušitá na míru - Willsoor

23. červenec 2014 | 3nec

Zahraniční výrobce elegantních pánských a dámských košil přichází také na český a slovenský trh. Prostřednictvím internetového obchodu willsoor.cz a willsoor.sk.

V současné době navíc láká na velký letní výprodej se slevami až 50%. Pokud sháníte novou slavnostní košili, nebo naopak košili s krátkým či dlouhým rukávem pro běžné nošení, teď je ta správná příležitost.

Willsoor nabízí stovky košil různých typů. Kromě populárních slim fit střihů zde najdete také formální bussiness řadu, nadměrné velikosti i easy care úpravu pro snadné žehlení. Nesedí vám jen tak ledajaká košile? Willsoor myslí i na zákazníky se speciálními požadavky a vyrábí košile nestandartních rozměrů, ať už se jedná o délku rukávu či rozměr límce.

Košile Willsoor sedí opravdu každému. Jak je to možné? U Willsooru si vybíráte košili nejen podle velikosti límce, ale také podle vaší výšky. Jedině tak vám padne košile jak v šířce, tak v délce rukávů. Dalším dobrým důvodem, proč si značku Willsoor zapamatovat, jsou pravidelné bonusy pro zákazníky. Ať už si objednáte košili, svetr, sako, polotričko, ponožky, peněženku či parfém, vše vám pošle společnost Willsoor zabalené v dárkových krabičkách a pouzdrech. Luxus za přijatelnou cenu si tak ještě více užijete. Dalším bonusem pro zákazníky jsou jednorázové i věrnostní slevy, možnost získat VIP zákaznickou kartu a pravidelné výprodeje. Objevte eleganci a originalitu zahraničních košil na e-shopech willsoor.cz a willsoor.sk.