Nebojte se práce ve financích

03. říjen 2014 | Komerce

Pokud potřebujete víc peněz, zkuste práci ve financích. Na rozdíl od oblasti průmyslu nebo v zemědělství dosahují ve financích průměrné výdělky vyšších hodnot a práci je možné získat snadněji než ve výrobní sféře. Chce to ale obchodního ducha a člověka, kterému nevadí komunikovat s ostatními lidmi. Když rádi mluvíte, není důvod, proč svého talentu nevyužít a nevydělat si. Společnost Provident Financial nabízí příležitost právě takovým lidem. Jako obchodní zástupce můžete nabízet firemní produkty novým i stávajícím zákazníkům ve svém okolí, na vesnici i ve městě. Firma Vám poskytne všechny potřebné informace a dá vám i nezbytné vědomosti z oblasti financí, které se budou hodit i ve vašem osobním životě. Kvůli této činnosti ani nemusíte měnit zaměstnání – lze ji vykonávat i na 20 hodin týdně a stačí vám jenom živnostenské oprávnění, případně středoškolské vzdělání s maturitou (případně tři roky praxe v oboru). U Providentu navíc budete dostávat provize vyplácené týdně, abyste na své peníze nemuseli čekat. „Naši noví obchodní zástupci od nás hned na začátku získají skupinu zákazníků, kteří jim budou přinášet až 2500 Kč týdně, pak už záleží jen na vlastní píli a schopnostech. Zástupci pracují hlavně v okolí svého bydliště, kde se starají o své stávající zákazníky a vyhledávají nové. Mnozí z našich zástupců pro nás vykonávají svou činnost vedle svého zaměstnání a mají tak dobrý přivýdělek, výjimkou nejsou ani ženy na mateřské. “ říká manažerka havířovské pobočky Providentu Andrea Szopová.

Provident Financial je jednou z největších finančních institucí v České republice. Má zde téměř čtvrt milionu klientů, o které pečuje 3000 obchodních zástupců. Ti poskytují zájemcům půjčky a poté od nich vybírají splátky.
Firma samotná vznikla už v roce 1880 v anglickém Bradfordu, dnes je obchodována na londýnské burze a působí v osmi zemích v Evropě a v Americe.

Pokud se chcete stát obchodním zástupcem firmy Provident Financial, navštivte webové stránky www.providentoz.cz, kde se dozvíte více, nebo volejte na telefonní linku 844 900 844.