Plesová sezóna v plném proudu. Nechte se učesat!

15. leden 2015 | Komerce

Každoročně se stovky, a vlastně i tisíce lidí vydávají za zábavou na různé plesy. Pro někoho tradice, pro jiné výjimečné zpestření. Jedno mají ale všichni společné. Chtějí se líbit, předvést nové šaty, nevšední líčení a originální účes. Málokterá žena si ale sama dokáže vytvořit dokonalý elegantní účes, kterým oslní a který jí vydrží po celou dobu trvání plesu. Na naši každodenní úpravu vlasů či rozpuštěné vlasy bychom měli v tuto slavnostní chvíli zapomenout. Vyplatí se nechat to na odborníkovi. Profesionální kadeřnice vám poradí s typem účesu, který se hodí k vaší tváři či postavě, popřípadě k šatům. Vytvoří vám stylový účes, který vám ostatní budou jen závidět a u kterého je minimální riziko, že se vám rozčepýří již po prvním tanci.

V nově otevřeném kadeřnictví Pepi na Starém městě v Třinci vám milá a mladá kadeřnice Petra vykouzlí ty nejoriginálnější plesové a slavnostní účesy, jaké si jen dokážete představit. Nyní navíc za akční cenu – pouhých 350 Kč. Další nespornou výhodou je časová flexibilita a vstřícnost kadeřnice.

Navštivte po telefonické domluvě příjemné prostředí nového Kadeřnictví Pepi a nechte se učesat na ples, oslavu či jinou slavnostní příležitost.