Vánoční stromeček, který splní Vaše přání

19. listopad 2015 | 3nec

Taky se už nemůžete dočkat dne, kdy do obývacího pokoje donesete vánoční stromeček a začnete ho v kruhu rodiny zdobit? Přestěhovali jste se a stromek se Vám někde ztratil, je moc malý nebo jednoduše ten starý už dosluhuje? Letošní Vánoce si žádají změnu! Obraťte se na MŮJ STROMEČEK.cz a my Vám z výběrem vhodného stromečku rádi poradíme.


Obstojný konkurent živého stromku

Doby, kdy umělý stromeček připomínal jen zdaleka ten reálný, jsou už dávno pryč. Náš internetový obchod nabízí vánoční stromky, které jsou téměř dokonalou kopií stromků živých. Jejich větve jsou velmi hustě vrstvené, a udrží tak mnoho vánočních ozdob. Ať už preferujete bohatou borovici, elegantní jedli nebo smrk, z naší široké nabídky stromečků si jistě vyberete ten nejvhodnější vánoční stromek, který Váš domov rozzáří a dodá mu nefalšovanou vánoční atmosféru!
 
  
  
     

Výběr je více než velký

Naše nabídka zahrnuje umělé vánoční stromky o velikosti 120 cm až 300 cm. Pokud žijete sami, nebo v bytě nemáte dostatek místa, určitě si vystačíte i s metrovým stromečkem. Do větších interiérů, obývacích pokojů a kanceláří doporučujeme 220 cm stromečky, jejichž zdobení je sice časově náročnější, ale na oplátku Vám do místností vnesou kouzelnou atmosféru. Ale ani s výběrem standardní velikosti 180 cm nešlápnete vedle. Rozhodně je z čeho vybírat.

Neudělá nepořádek na koberci

Umělý vánoční stromek má v sobě řadu výhod - jedna z nich je, že stromeček neopadává! Můžete s ním manipulovat, jak se Vám zlíbí a ani kousek umělého jehličí nespadne na zem. Zapomeňte na neustálé zametání a užijte si vánoční pohodu bez smetáku v ruce. :)

Stromeček nejen na jedny Vánoce

Náš vánoční umělý stromek Vám vydrží celé roky, aniž by potřeboval zvláštní zacházení. Stromeček je nenáročný na skladování, jednoduše ho rozložíme a uklidíme na suché místo, nejlépe do skříně, nebo na půdu. Po roce jej stačí otřít vlhkým hadříkem a bude opět připravený k následnému použití. 

Proč nakoupit na MŮJ STROMEČEK.cz?

Možností, kde pořídíte vánoční stromeček, máte spoustu. Ale ne všude se setkáte s kvalitní a hlavně nadčasovou nabídkou za skvělé ceny, jako je na www.mujstromecek.cz. Potěší Vás i naše skladová dostupnost, dvouletá záruka, slevové nabídky, a v neposlední řadě také doprava ZDARMA po celé České republice!

Za MŮJ STROMEČEK.cz Vám přejeme, ať se celá rodina sejde ve zdraví právě pod novým stromečkem a prožijete den plný lásky a pohody.