V teple po celou zimu s Gamisportem

23. listopad 2015 | 3nec

Konečně tu máme příchod zimní sezony a čas dovolených na horách. Na stránkách GAMISPORT.cz najdete vše od outdoorového oblečení, trekových bot, sportovního vybavení, až po fitness pomůcky a doplňkovou výživu.


Na hory s kvalitním vybavením

Jedete tento rok lyžovat s rodinou a říkáte si, že to chce novou lyžařskou výbavu? Ať už se rádi věnujete lyžování, projíždíte krajinou na běžkách či dáváte přednost bruslení na zdejším rybníku, u nás najdete vše potřebné! Kromě vhodných lyží a lyžařských bot nabízíme i kvalitní lyžařské brýle, chrániče a helmy, bez kterých se na svahu neobejdete. Vybírat můžete z široké nabídky předních světových značek, jako jsou Rossignol, Salomon, Lange, Swix či Leki, na které se můžete v horách naprosto spolehnout.
 
  
  
     

Hurá, jdeme sáňkovat!

Jistě to všichni znáte. Vaše ratolesti už od října vyhlíží sníh, a jen co na zem spadnou první vločky, žadoní, ať s nimi jdete ven. Děti dokážou doslova hodiny sáňkovat a tvářit se, že jim není zima, aby nemusely domů. Proto nepodceňte chladné počasí a pořádně své děti i sebe zaoblečte! Základem je kvalitní termoprádlo, které udrží tělo v teple a zároveň odvede vlhkost a pot. Při zimní koulovačce také oceníte rukavice, čepice a oblečení z Merino vlny. A nezapomeňte ani na termosku s něčím teplým, abyste jste si mohli dopřát pravé zimních radovánky.
 
  
  

     

Raději sportuje v pohodlí domova?

Jste stydliví, nechcete platit drahé permanentky nebo jednoduše nemáte čas navštěvovat fitness centra? Nevadí! Na stránkách www.gamisport.cz najdete široký výběr posilovacích strojů od rotopedů, činek, běžeckých pásů až po gymnastické míče a trampolíny. Díky těmto pomocníkům můžete vylepšovat svou kondici přímo z vašeho obývacího pokoje. A jelikož ke cvičení patří také zdravá výživa, rozhodně Vás potěšíme naší širokou nabídkou doplňků, která zahrnuje iontové nápoje, spalovače tuků i aminokyseliny.

Gamisport není jen eshop!

Nevíte si rady s vytvořením objednávky, nebo si nejste jisti svým výběrem? Navštivte naši kamennou prodejnu v obchodním komplexu “Hradčany“ na ulici Koperníkové v Třinci, a náš kvalifikovaný personál Vám s výběrem zboží ochotně poradí.

Tímto Vám za celý team Gamisport.cz přejeme skvělé zážitky v tomto roce, jak na svahu, tak v osobním životě.