Koníčkova pivní kosmetika je vhodná i pro alergiky

11. prosinec 2015 | 3nec

Bez parfemace a barviv je k dostání Originální Koníčkova pivní kosmetika a je tedy vhodná i pro ty, jejichž pokožka je na tyto látky alergická.

Na portálu www.originalnikosmetika.cz lze nyní zakoupit vlasový šampon, pěnu do koupele či sprchový gel a další výrobky, které obsahují kromě tradičních ingrediencí i sladinu, ze které se vyrábí populární Grošák. Dále je tam chmelový extrakt a nemůže chybět ani samotné pivo Koníček, které bylo přidáno místo běžně používané vody.


Jako specialita je nabízen i chmelový šampon, který obsahuje kromě piva a sladiny i 50 procent chmelového extraktu. Právě velmi vysokým obsahem chmele a sladiny je tato řada výrobků v České republice naprosto unikátní. Výrobky mají vysoký obsah chmelových silic, který je zaručen šetrnou extrakcí Žateckého chmele za pokojové teploty. Produkty byly vyrobeny bez použití parfémů nebo barviv, které jsou jinak tradiční složkou téměř každého takového výrobku. Originální láhev, použití přírodních surovin a složek, z nichž se vyrábí populární beskydské pivo Koníček, dělají z této řady kosmetiky vhodný dárek pro kohokoliv.


Všechny výrobky lze zakoupit rovněž u baru v hostinci U Koníčka ve Vojkovicích a spojit tak návštěvu tohoto populárního místa vyznavačů výborného piva a chutného jídla s vánočním nákupem. Další možností v blízkém okolí je zajít do Pivovarského domu Ostrava, kde prodej Koníčkovy kosmetiky probíhá v hospodě Hobit Club a prostorech nově otevřené Pivotéky v 1. patře (prodejna českých a zahraničních piv a pivních produktů).