TESLA music club

05. únor 2016 | 3nec

Hledáš místo, kde zažiješ nečekané, probádáš nepoznané a objevíš netušené?
Místo, kde skryté tužby, tajné sny a odvážná přání se plní, když ne hned, tak na počkání?
Místo, kde se nejdivočejší představy stávají realitou?
Nechceš promarnit jedinečnou příležitost seznámit se se zajímavými lidmi, získat nové přátele a najít lásku?
Chceš dát novou dimenzi romantickým schůzkám?
Pátráš po místě, kde si dvě spřízněné duše navzájem prozradí ta největší tajemství?
Nesnášíš stereotyp? Věříš ve svou individualitu a výjimečnost?
Sleduješ nejnovější trendy a neustále vyhledáváš neotřelé a vzrušující zážitky?

Vášeň, nespoutanost, adrenalin, vzrušení a dobrodružství našly svůj domov v moderním TESLA music clubu, který se nachází v podzemních prostorách bývalé montážní haly Tesla v OC OCEÁN.


Ve zrekonstruovaných prostorách pořádáme dvakrát až třikrát měsíčně originální industriální party, při nichž ze svého slovníčku vyškrtneš slova jako nuda, splín, šeď a stres. Naše nová výkonná aparatura, nainstalovaná a vyladěná firmou Czech Quartet, rozvibruje každičkou buňku tvého těla, ať už jsi muž či žena, vlk-samotář či přítulná šelma, lovec nebo kořist. Objev magický prostor plný svobody a nezávislosti, prostor pro osamělá srdce i party neobyčejných lidí, kteří nudu k smrti nenávidí.


A když píšeme prostor, tak je to opravdu Prostor s velkým P se vším všudy – club je prostorný, parkování najdeš hned vedle, free wifi je samozřejmostí, stejně tak šatna zdarma a možnost rezervace stolu předem. Jsme opravdu club a žádná běžná restaurace, tuctová hospoda nebo všední pub, který se jako hudební klub pouze tváří. My nabízíme kvalitní ozvučení a špičkový světelný park. Skvělý personál, dokonalé prostředí a vybraní DJové z celého kraje dají zapomenout na tvé problémy.

Při konzumaci vybraného vína, kvalitních lihovin a čepovaného piva Radegast a Plzeň si ani nevšimneš, že už je ráno. U nás se čas nevleče jako líná želva, u nás vteřinovka nabírá tempo arabského plnokrevníka. Milovníky taneční hudby a muziky jako takové zase zaujme, že se zde během večera vystřídá hned několik DJs a to zejména těch nejpopulárnějších v kraji.

Mrkni na  náš Facebook: najdeš tam nejen nejčerstvější novinky o klubu a akcích, ale můžeš se také zúčastnit  soutěží a vyhrát vstupenky, předměty či dárkové poukazy. Další informace ti poskytnou webové stránky clubu TESLA nebo Instagram.


Takže nám zbývá pouze zmínit přesnou adresu, kde jej můžete navštívit. A tou je TESLA music club (OC OCEÁN), Oldřichovice 869, 739 61, Třinec. Uvidíte, že z večera, který zde prožijete, budete nadšení a především, že neskončíte pouze u jednoho, ale budete se sem rádi vracet.