Šperky v městě oceli

01. srpen 2016 | Komerce

Dovolte, že se představíme pro všechny ty, kdo se s námi ještě nesetkal nebo kdo se ostýchá nás zastavit či ještě neměl tu možnost. Společnost AUMANTI design sro. vznikla v Třinci roce 2015. Dva přátelé spojili své síly a schopnosti, aby Vám nabídli jedinečné šperky vlastní výroby. Nabízíme vlastní kolekci snubních prstenů, na zakázku zhotovujeme šperky dle Vašich představ, jednoduše nasloucháme a tvoříme... a troufáme si říct, že doposud vždy ke spokojenosti našich dosavadních zákazníků.


Náš hlavní zlatník pan Daniel Krzyžánek působil dlouhá léta jako klenotník a designer u významného českého výrobce šperků, tvořil luxusní šperky pro mezinárodní klientelu a své zkušenosti a inspiraci sbíral v mnoha koutech světa. Po letech sbírání zkušeností se však rozhodl, že je čas se vydat vlastní cestou a vrátil se tak zpět do Třince. Vzorkovna snubních prstenů a malá prodejna zlatnictví se nachází na ul. 1.máje 194 (u prodejny Koupelny Labaj či polské tržnice s ovocem).


Naše kolekce obsahuje prsteny v provedení ze stříbra a bílého, žlutého či červeného zlata nebo jejich kombinace. Prsteny pak dle Vaší volby můžeme osadit kubickými zirkony nebo pravými diamanty. Společně probereme veškeré možné varianty provedení a jejich ceny. To vše nezávazně a bezplatně. Samozřejmě všem při výběru poskytneme potřebný čas, když se šperkem je nutné najít potřebné souzení, protože pokud toto nevznikne, pak Vám šperk nikdy nepřiroste k srdci. Na výrobu snubních prstenů je možné použít vlastní zlomkové zlato na protiúčet. Gravírování do prstenů provádíme bezplatně a na výběr u nás máte víc jek 20 druhů písma.


A jak dlouho před svatbou je vhodné si prsteny objednat? Vzhledem k potřebě objednání diamantů a čekací době k vyřízení předchozích objednávek, zhotovujeme prsteny do 1 měsíce. Pokud si z naší kolekce nevyberete a máte představu o svých vysněných kouscích, ochotně Vám je vyrobíme, když se zabýváme i zakázkovou výrobou, a to jakýchkoliv šperků – od zásnubních prstenů, náušnic, prstenů, řetízků, přívěšků, manžetových knoflíčků atd. Kromě výroby provádíme též veškeré opravy poškozených šperků a vykupujeme zlomkové zlato a stříbro. V prodejně pak můžete koupit nejrůznější zlaté a stříbrné šperky a na výběr máme též z obsáhlé kolekce dětských náušnic.


Chcete-li s námi cokoliv zkonzultovat, požádat o bezplatnou kalkulaci, zastavte se přímo k nám do prodejny - máme otevřeno v pracovní dny od 9:00 do 16:30 nebo nám napište na adresu vyroba@aumanti.cz. Chcete-li si prohlédnout ukázku naší tvorby, navštivte internetové stránky společnosti www.aumanti.cz nebo facebookovou stránku Snubní prsteny AumantiOznačíte-li stránku jako „To se mi líbí“, budete moci průběžně sledovat naši tvorbu.Těší se na Vás kolektiv AUMANTI design s.r.o.
1.máje 194, Třinec – Staré Město
tel. 420 734 342 545
www.aumanti.cz
facebook.com/snubniprstenyaumanti