Silničních uzavírek na Třinecku bude přibývat

31. březen 2016 | 3nec

Motoristé na Třinecku by měli počítat s tím, že s nástupem jara bude na silnicích přibývat dopravních omezení.

„Za podjezdem VIA Lyžbice bude od úterý 29. března probíhat druhá etapa stavebních prací, která naváže na výstavbu kruhového objezdu. Ve druhé etapě bude rozšířena Šeříková ulice a zároveň zde vznikne nový chodník," informovala mluvčí městského úřadu Šárka Szlaurová.

V Šeříkové ulici v Třinci bude až do 19. května zcela uzavřen provoz v úseku, který má přibližně dvě stě metrů. Na objízdnou trasu řidiče navede přechodné dopravní značení.

Díky stavbě přeložky silnice I/11 musí v dubnu řidiči počítat se dvěma krátkodobými uzavírkami v Bystřici, a to směrem na Karpentnou.

Kvůli výstavbě mostního objektu nad silnicí III/01142 v Karpentné stavbaři přistoupí k úplné uzavírce provozu v délce zhruba sta metrů na silnici, která vede od světelné křižovatky u správy silnic v Bystřici směrem na Karpentnou. Úsek bude neprůjezdný od pátku 1. dubna od 8.30 hodin do neděle 3. dubna do 19 hodin, stejné omezení je pak v plánu od 22. do 24. dubna. Objížďka povede přes Vendryni a Lyžbice, poté od křižovatky u Napoleona bude pokračovat přes Oldřichovice a Karpentnou


Zdroj http://www.trinecinfo.cz/stranka/847559-silnicnich-uzavirek-na-trinecku-bude-pribyvat/