Pánské košile Willsoor – pro muže, co mají styl

23. březen 2017 | 3nec

Pánské košile Willsoor nenabízí pouze špičkový materiál a skvěle padnoucí střih. To je zde samozřejmostí. Proto se návrháři značky Willsoor soustředí především na originální design. Pánské košile Willsoor tak nabízí širokou škálu opravdu nápaditých kousků propracovaných v každém detailu.

Základem jedinečného designu pánských košil Willsoor je pestrá paleta barev a vzorů. Ty jsou v rámci každé košile zajímavě kombinovány. Jednobarevné košile jsou zdobeny vzorem v oblasti límečku a na manžetách rukávů. Vzorované košile jsou zde naopak dekorovány hladkým vzorem. Dalším ozdobným prvkem jsou barevné knoflíčky, které bývají prošívané nití kontrastní barvy. Ta zdobí i knoflíkové dírky. 

 
 Příznivce střídmějšího designu potěší široká nabídka čistě jednobarevných košil od bílé, přes košile světlých i tmavých odstínů různých barev až po černou. Velice elegantní jsou také košile s jedním vzorem. Zde lze vybírat z tradičních proužkovaných, kostičkovaných a puntíkovaných vzorů nebo z decentních jemných, geometrických či květinových vzorů a jiných.

Ať již dáváte přednost jakémukoli designu, neméně důležité je, aby vám košile přesně seděla. I na to návrháři pánských košil Willsoor mysleli. Vybírat si tak můžete z košil klasického rovného střihu regular a vyštíhlených košil střihu slim fit. Pro správný výběr košile jsou zde navíc zohledněny dokonce tři parametry: obvod krku, výška postavy a konfekční velikost. Zvolit si můžete také typ límečku, který nejlépe vyhovuje délce vašeho krku a tvaru obličeje.

 
 


Pánské košile Willsoor lze nosit k obleku, volnočasovým kalhotám i džínům. Využijete je tedy jak do zaměstnání, pro různé společenské a slavnostní příležitosti i ve volném čase. Co je však nejdůležitější? Z široké a pestré nabídky pánských košil Willsoor si můžete vybrat tu, která přesně odpovídá vašemu vkusu. Buďte styloví a dejte najevo svou osobitost!