LETNÍ KINO

13. červen 2019 | Kultura

LETNÍ KINO KOSMOS putuje!

Léto se pomalu blíží a s ním i naše první letní kino. Letos jsme promítání pod širým nebem pojali v jiném duchu než doposud. Letní kino bude tentokrát putovat na místa, která jsme pro Vás spolu s filmem důkladně vybírali. Věříme, že nové prostředí ještě více posílí zážitek z promítání pod širým nebem. Na letní kino se můžete těšit každý pátek od 28. 6. do 30. 8., časy projekcí se odvíjejí od západu slunce v konkrétním termínu. Kde se na nás tedy můžete těšit?!


ATLETICKÝ STADION STARS

Kde jinde bychom měli promítnout hudební pecku BOHEMIAN RHAPSODY nebo českou komedii ŽENY V BĚHU? Pokud jste snímky viděli, nemusíme jistě popisovat, že právě tohle místo je pro projekce takovýchto snímků jako stvořené! Pokud jste ještě neviděli, přijďte a přesvědčte se! Určitě nebudete litovat! Divákům bude k dispozici stánek s občerstvením, pivem a popcornem. V tomto areálu vybíráme vstupné 80Kč.


MINIGOLF STARS

V areálu MINIGOLFU si budete moci vychutnat 3 snímky různých žánrů. CESTA DO PRAVĚKU, JSEM BOŽSKÁ A HOTEL TRANSYLVÁNIE 3 uvidíte v klidném přírodním prostředí u lesoparku. Co takhle spojit sledování dobrého filmu s příjemným piknikem v trávě? Občerstvení a lavičky k dispozici jsou samozřejmostí. Vstupné činí 50 Kč.


KINO

Před kinem se budeme hodně smát, ale i bát! Snímky CO JSME KOMU ZASE UDĚLALI, NA STOJÁKA V KINĚ, JURSKÝ SVĚT: ZÁNIK ŘÍŠE a PO ČEM MUŽI TOUŽÍ si budete moci vychutnat v centru města přímo před naším kinem. Jistě uděláme radost i návštěvníkům zahrádek pizzerie a cukrárny. Není nad to dát si něco dobrého u dobrého filmu! Vstupné bude na tomto prostranství za 50Kč. Občerstvení a posezení samozřejmě k dispozici.TRISIA

Projekcí české pohádky KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA zakončíme na Vámi známém místě naši letní sezónu. Promítání, které proběhne na náměstí Svobody a bude pro všechny diváky zcela ZDARMA.