ZAVŘIT

Dnes je 22. leden 2021, svátek má Slavomír

Classic club centrum zdobí nová fasáda

Classic club ve starém Třinci se oblékl do nového kabátu. Budova z roku 1931 se dočkala rekonstrukce, vybudování kavárny, apartmánů a nově vytvořených komerčních prostor pro kanceláře.

 Historie této budovy se píše v roce 1931, kdy byla stavba postavena. V začátcích zde byla banka, která se následovně změnila v úplně první třinecké kino, kam chodili mladí ale i dospělí na oblíbené filmy. Stroj času se však nezastavuje a budova se změnila ve vyhlášenou restauraci. Poté v budově vznikl noční klub pro mladé, kde se konaly oblíbené diskotéky. V budově následně vznikly kanceláře a ordinace lékařů. Bohužel na fasádě této velké a nepřehlédnutelné budovy se podepsal zub času. Budova zvenku chátrala a její fasáda pomalu opadávala.

 

Tento rok byla ale fasáda opravena a vdechla tak domu nový život. Vznikla zde také kavárna CAFÉ Classic Centrum Club a CLASSIC apartmány, kde se budou moct lidé ubytovat a zažít atmosféru centra města Třinec. Firmy mají také možnost na této adrese pronájmu komerčních prostor.

Foto zdroj: https://www.facebook.com/cafeclassictrinec/posts/3567065150047452
                  https://www.geocaching.com/geocache/GC3DH7K_tst-2-petistovka-c-p-500?guid=d8f0b3c5-f641-436a-90f9-45cd79a54237
https://www.booking.com/hotel/cz/classic-apartmany-trinec.cs.html
Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím