ZAVŘIT

Dnes je 24. říjen 2020, svátek má Nina

Degustační menu v Restauraci na Golfu v Ropici

21. 04. 2016 • 10:38
PARTNEŘI

Již tradičně pro Vás chystáme degustační menu!


Pochutnejte si na kombinaci vyvážených pokrmů společně s řízenou degustací vín, která pro vás vybírá sommelier Daniel Keřlík.

Degustační menu bude připraveno šéfkuchařem Vladimírem Šmejkalem. Pan Šmejkal vařil např. jako šéfkuchař stykového oddělení Ministerstva zahraničních věcí. V Belgii vařil po boku osobního kuchaře belgického krále, v Praze zase pro následníka španělského trůnu, prince Filipa. Mezi spokojené klienty Vladimíra se zařadily takové osobnosti jako Michael Jackson, Mick Jagger, Chuck Norris, Ornella Muti, řada světových prezidentů nebo třeba dalajláma Tändzin Gjamccho.


Zkušenosti pana Šmejkala si můžete přečíst zde.


Nenechte si ujít gurmánský zážitek v podobě několika chodového degustačního menu, které bude nezapomenutelným zážitkem spojený nejen s vybranými pokrmy, ale rovněž profesionální úrovni obsluhy a celkovou atmosférou večera v duchu Itálie. Zažijte neopakovatelnou kombinaci vůní a chutí na ojedinělé gastronomické akci na Třinecku.

Celé menu si můžete prohlédnout zde
 


Rezervace:
tel: 602 603 214
www.restauracenagolfu.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu v Restauraci na Golfu Ropici.

Na přání Vám vystavíme dárkový poukaz na toto degustační menu.

Sdílet článek:
Komentáře
Přidejte váš názor

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Přihlásit se
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Další informace Souhlasím