Diskuze

(NEJEN) FILMOVÝ VALENTÝN (NEJEN) FILMOVÝ VALENTÝN (NEJEN) FILMOVÝ VALENTÝN pátek 14. 02. 2020 16:00 – 21:00 Váháte, kam vzít svou lásku na valentýnské rande nebo si chcete… Urbanistické hodnoty Třince Urbanistické hodnoty Třince Věděli jste, že na území Třince je minimálně 200 staveb, které lze považovat za architektonicky velmi cenné? A že máme ve městě… Váránasí v Indii - přednáška, film a vystoupení na Sitár Váránasí v Indii - přednáška, film a vystoupení na Sitár Připravil jsem si pro Vás nevšední formát přednášky, kde se dozvíte nejen o tom, jak jsem se rozhodl navštívit Indii a jak jsem… HALLOWEENSKÉ PREMIÉRY HALLOWEENSKÉ PREMIÉRY HALLOWEENSKÉ PREMIÉRY Na čtvrtek 30. října jsme pro diváky kina připravili strašidelné filmové MENY! Legendární ADDAMSOVA RODINA… BIJÁSEK BIJÁSEK BIJÁSEK Se začátkem školního roku začíná v kině i dětský filmový klub. Projekce jsou určeny hlavně pro družiny z Třince i okolí,… PRÁZDNINOVÉ STŘEDY PRÁZDNINOVÉ STŘEDY PRÁZDNINOVÉ STŘEDY PRO DĚTI jistě znáte! Jako každý rok i letos jsme pro děti v období letních prázdnin připravili na každou… LETNÍ KINO LETNÍ KINO LETNÍ KINO KOSMOS putuje! Léto se pomalu blíží a s ním i naše první letní kino. Letos jsme promítání pod širým nebem pojali v… ZA JEDNIČKY DO KINA ZA JEDNIČKY DO KINA ZA JEDNIČKY DO KINA Pro děti, které budou mít na vysvědčení samé jedničky, máme skvělou zprávu! Připravili jsme pro ně projekci…

Rychlá půjčky

téma založil: 10.04.2020 Marcus1989

Potřebujete finanční prostředky na realizaci vlastního projektu, renovaci domu, vytvoření vlastního podniku nebo na uzavření manželství.…

0 diskutujících
0 příspěvků

Rychlý úvěr 500000 až 10000000 do 48 hodin

téma založil: 07.04.2020 petra helcova

rychlá půjčka mezi 50 000 až 50 000 000 Kč Dobrý den paní / pane Potrebujete financování pro svuj domov, pro vaše podnikání, pro nákup…

0 diskutujících
0 příspěvků

nabídka půjčky pro každého

téma založil: 07.04.2020 bishop

Hledáte finanční prostředky na splacení svých dluhů? a začít nový obchod? Biskup {bishopzlata.koruna33@gmail.com} je tu, aby zastavil vaše…

0 diskutujících
0 příspěvků

Rychlý úvěr 500000 až 10000000 do 24 hodin

téma založil: 05.04.2020 petra helcova

rychlá půjčka mezi 50 000 až 50 000 000 Kč Dobrý den paní / pane Potrebujete financování pro svuj domov, pro vaše podnikání, pro nákup…

0 diskutujících
0 příspěvků

Svedectví o tom, jak jsem dostal svuj úver

téma založil: 05.04.2020 petr

Ahoj, jsem michalkova beata jménem a bydlím v České republice. Jsem tak plný štěstí a radosti, rád bych mluvil o Boží dobrotě v mém životě,…

0 diskutujících
0 příspěvků

Všetko, čo sa deje okolo nás, nám chce niečo povedať. Chce nás niečomu naučiť. Chce, aby sme niečo pochopili. No a takýmto posolstvom je…

0 diskutujících
0 příspěvků

rychlá a spolehlivá nabídka půjček 48hodin

téma založil: 03.04.2020 olivier

Finanční podpora pro seriózní lidi Jsme jednotlivci, ekonomové, majitelé mnoha podniků a finančních společností, nabízíme seriózním lidem…

0 diskutujících
0 příspěvků

Rychlá nabídka půjčky

téma založil: 02.04.2020 Marcus1989

Potřebujete financování projektu nebo osobního zájmu (nákup vozu, nákup domů, obnova domů)? Jsme připraveni vám nabídnout úvěry od 5 000 do…

0 diskutujících
0 příspěvků

Rouškomaty v Třinci - kde jsou ??

téma založil: 02.04.2020 Rouškomat

Prosím , kde v Třinci je umístěný nějaký rouškomat ?? V Karviné jsou minimálně tři … A za kolik se dají roušky tam koupit ? Díky !

8 diskutujících
8 příspěvků

nabídka nebankovního úvěru jednotlivcům

téma založil: 02.04.2020 petronella

Půjčit si můžete půjčku ve výši 20 000 - 10 000 000 Kč s úrokem 2%. Pomůžeme vám okamžitě vyřešit vaši finanční situaci. Ať už se jedná o…

0 diskutujících
0 příspěvků

nabídka půjčky

téma založil: 01.04.2020 nabídka půjčky

nabídka půjčky nabízím finanční pomoc komukoliv v rozmezí od 3 000 do 15 000 000 Kč. Se sazbou 2% ročně pro více informací nás kontaktujte…

0 diskutujících
0 příspěvků

rychlá a spolehlivá nabídka půjčky do 30 minut

téma založil: 31.03.2020 Global Finance Loan Company

Dobrý den, hledáte právního a spolehlivého věřitele? Potřebujete půjčku? Potřebujete naléhavou finanční pomoc? Potřebujete naléhavou půjčku…

0 diskutujících
0 příspěvků

A máme zde absolutně nejlevnější ropu za posledních skoro 30 let ve světě !! Velcí "hráči" se nedomluvili a tak je jí neskutečný přebytek a…

12 diskutujících
16 příspěvků

Zcela nový Pioneer DJ DDJ-1000SRT 4-kanálový profesionální DJ ovladač pro rekordbox dj Poplatky za dopravu a manipulaci po celém světě jsou…

3 diskutujících
3 příspěvků

RE: Hledáte finanční prostředky na splacení dluhů?

téma založil: 28.03.2020 Angelika Denis

Dobrý den, potřebujete zdroje k vytvoření vlastního podnikání, k výstavbě vašeho domova, k nákupu automobilu, k nákupu motocyklu atd.…

1 diskutujících
1 příspěvků

Borrow money here today

téma založil: 28.03.2020 Triumphfinance

Do you need help with a project or personal interest (marriage, shop, buying a car, renovation of home, business setup, personal needs)? We…

1 diskutujících
1 příspěvků

Všechny nemovitosti budou zlevňovat a to výrazně

téma založil: 26.03.2020 reality

Tato doba "koronaviru" a ekonomického propadu přinese i o něco příznivější zprávy , jako např. výrazné zlevnění nemovitostí a to napříč ……

9 diskutujících
9 příspěvků

Powerful Pastors Magic rings call maamarazaq +27735257866,Magic rings for love to fix love problems. Magic rings for money to fix financial…

0 diskutujících
0 příspěvků

High quality Automatic +, universal SSD Chemical Solution and Activation powder for cleaning all types of black negatives and white…

0 diskutujících
0 příspěvků

Učitelé po praci

téma založil: 23.03.2020 Karel

Pracuji cca 10 hodin denně a pak se učím doma s dětmi. Nenáleží mi část platů učitelů?

5 diskutujících
5 příspěvků

Spolehlivý úvěr za 24 hodin.

téma založil: 23.03.2020 Marketa

Jsem soukromý věřitel: 19dc1964@gmail.com Nabízím půjčky od 50 tisíc do 25 milionů korun. Pokud máte zájem o půjčku, kontaktujte mě na e…

0 diskutujících
0 příspěvků

COVID - 19 v Třinci

téma založil: 16.03.2020 Corona

Nevíte zda už je na Třinecku Koronavirus? Mame se bát? chodí už v rouškách? je v obchodech dost zásob na Třinecku? a co Werk položí to? ..…

43 diskutujících
64 příspěvků

Tesco Třinec

téma založil: 08.03.2020 Lenka

Hej lidi, končí tesco v Třinci 1.4.2020

6 diskutujících
6 příspěvků

Koronavirus v Třinci!!! Už je to tady

téma založil: 02.03.2020 Kantor

máme se bát?

12 diskutujících
13 příspěvků

Zase volte Bureše ano bude líp

téma založil: 18.02.2020 BABIŠ

Trestně stíhaného premiéra odsoudila Evropská komise za střet zájmů a tuzemská diplomacie napíná síly, aby zachránila dotace pro jeho…

5 diskutujících
6 příspěvků