Diskuze

Všechno nebo nic Všechno nebo nic VŠECHNO NEBO NICPromítáme:Čtvrtek 12. až neděle 15. ledna v 17:30 hod.Obsah:Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné… Manžel na Hodinu Manžel na Hodinu MANŽEL NA HODINUPromítáme:Pondělí 9. až středa 11. ledna ve 20:00 hod.Obsah:Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se… RAMMSTEIN IN AMERIKA RAMMSTEIN IN AMERIKA RAMMSTEIN IN AMERIKAV jediný večer bude možné ve sto kinech napříč Českou republikou shlédnout unikátní dokument o kapele… Regenerace kůže pomocí plasmy obohacené o krevní destičky Regenerace kůže pomocí plasmy obohacené o krevní destičky Děti dospívají, dospělí stárnou. Zatímco u dětí je stárnutí spojeno s řadou očekávání, u dospělých je tento pojem asociován spíše… Dárkové poukázky Dárkové poukázky Dárkové poukázkyDarujte na Vánoce svým blízkým jako dárek zážitek, v podobě poukázky na film do kina Kosmos.Poukázky jsou k… Anděl Páně 2 - MIMOŘÁDNÉ PROMÍTÁNÍ Anděl Páně 2 - MIMOŘÁDNÉ PROMÍTÁNÍ Anděl Páně 2 - MIMOŘÁDNÉ PROMÍTÁNÍPro velký zájem o novou českou pohádku Anděl Páně 2 přidáváme mimořádné promítání.Promítáme: 23… ADELE ADELE ADELEZáznam koncertuPromítáme:Sobota 31.prosince v 16:00 hod.Obsah:Záznam jejího nejslavnějšího konceru z ROYAL ALBERT HALL V… ROGUE ONE: Star Wars Story ROGUE ONE: Star Wars Story Středa 14. 12. 2016 ve 24:00 hod.3D, v českém zněníČtvrtek 15. - 18. 12. 2016 v 17:30 hod.3D, v českém zněníPátek 16. 12. 2016 ve…

Správní řízení - práva účastníka

téma založil: 14.01.2017 FALLEN

Je třeba konstatovat že během správního řízení se občas zcela porušuje zákon. Předesílám to , aby se někdo necítil překvapen. Úředníci si…

2 diskutujících
2 příspěvků

Tento text je pokusom o postihnutie prvotnej príčiny a posledného dôsledku veľkého svetového diania, ktorým má byť zotročenie národov a…

1 diskutujících
1 příspěvků

AUTOŠKOLA

téma založil: 12.01.2017 japato@seznam.cz

AUTOŠKOLY v TŘINCI - napište prosím, jaké máte zkušenosti, cenové srovnání, přístup učitele atd ..... Děkuji Japato

0 diskutujících
0 příspěvků

Zdravím Vás všechny, co se zajímáte o lukostřelbu! Jsem začínající sportovní amatérský lukostřelec. Zjistil jsem, že v nejbližším okolí je…

0 diskutujících
0 příspěvků

Ztracený/odcizený mobilní telefon (IPhone 5s)

téma založil: 09.01.2017 PetraM

Zdravím, z pátku (6.1.) na sobotu jsem přišla o svůj mobilní telefon (IPhone 5s, vzadu s červeným krytem). Pohybovala jsem se mezi 5.ZŠ a…

0 diskutujících
0 příspěvků

Ztracený/odcizený mobilní telefon

téma založil: 09.01.2017 PetraM

Zdravím, z pátku (6.1.) na sobotu jsem přišla o svůj mobilní telefon (IPhone 5s, vzadu s červeným krytem). Pohybovala jsem se mezi 5.ZŠ a…

0 diskutujících
0 příspěvků

Kdo z Vás již využil tzv. mediace mediátorem ? Asi vás bude velmi málo a přitom je to o mnoho ekonomicky výhodnější než přes naše soudy . …

1 diskutujících
1 příspěvků

U Mrozka - Návsí

téma založil: 05.01.2017 Lujza

V hospodě u Mrozka mají nového majitele. Na začátku ledna se tam konalo pohoštění pro pozůstalé. Za 6 hodin sezení v chladě cca 15 stupňů…

10 diskutujících
16 příspěvků

zrušit veškerou diskusi

téma založil: 01.01.2017 anonym

Navrhuji do nového roku zrušit veškerou stupidní diskusi a bavit se normálně o běžných věcech. Nejlepší by bylo úplně odstranit tyto články…

4 diskutujících
4 příspěvků

Absolutně zakázat "Silvestrovské petardy " !

téma založil: 31.12.2016 Ortel

Proč města nezakážou Silvestrovské petardy , ohnostroje a další hlasité a velmi nebezpečné třaskaviny , které nejen že ohrožují život lidem…

9 diskutujících
11 příspěvků

Nákupy v Polsku

téma založil: 21.12.2016 Jarda Turek

jezdí tu někdo do Polska na nákupy ? kde kupujete ryby, zeleninu atd ? kde mají velký výběr ? myslím v Cieszynie a tady kolem, ne někde…

6 diskutujících
7 příspěvků

Broušení bruslí

téma založil: 15.12.2016 Brusle

Nevíte, kde jde v Třinci nabrusit brusle?

2 diskutujících
2 příspěvků

Vánoční stromky

téma založil: 15.12.2016 Tomáš

Nevíte někdo, kde se prodávají vánoční stromky za přijatelné ceny? Nepotřebuji jedli za 1000 Kč.

6 diskutujících
7 příspěvků

Kul v plote a jeho stupidní myšlenky

téma založil: 08.12.2016 kul v plote

Zde můžete vkládat nesmyslné a agresivní kecy nasraného nemakačenka "kul v plote", který neustále prudí všude a do všech. Asi bude na…

10 diskutujících
17 příspěvků

VOLNĚ POBÍHAJÍCÍ PES

téma založil: 07.12.2016 PIK

V PONDĚLÍ 5.12.NA PODLESÍ A V NEBORECH VOLNĚ POBÍHAL PES SIBIŘSKÝ HUSKY.POKUD MÁTE NĚJAKÉ INFORMACE VOLEJTE NA 776220196

1 diskutujících
1 příspěvků

Cena piva

téma založil: 07.12.2016 Rozmarýn

Docela se zlodějíčkové v hospodách přiznali po zavedení EET k okrádání na daních když zdraželi pivo. Na to je jen jeden lék. Nechodit do…

11 diskutujících
27 příspěvků

David S.

téma založil: 06.12.2016 Firma

Prosím,nemá někdo tel. číslo na David Szarzec? Nebo kde bydlí aktuálně? Díky.

1 diskutujících
1 příspěvků

Arcada

téma založil: 05.12.2016 Lujza

Nedávno jsem zase byla s přáteli v Arcadě a opět jsem byla spokojená. V létě tam pracovaly moc příjemné slečny a i teď tam je velmi…

5 diskutujících
5 příspěvků

Lyžování na Javorovém

téma založil: 05.12.2016 Karlosi

Dobrý den, neví někdo, zda se spustí vleky na Javorovém?

1 diskutujících
1 příspěvků

Kominici

téma založil: 01.12.2016 Marsel

Někdo kontakt na místního kominika?

1 diskutujících
1 příspěvků

uklid sněhu v Třinci

téma založil: 01.12.2016 jarda

spokojenost

7 diskutujících
10 příspěvků

viadrus u32

téma založil: 27.11.2016 george

Dobrý den,má někdo nový pec viadrus u32,děkuji

0 diskutujících
0 příspěvků

Jako třeba například vy dnes ovládáte svůj televizní přijímač dálkovým ovládáním a pouhým stlačením knoflíku volíte programy, ať už zábavu…

4 diskutujících
4 příspěvků

Kouření na autobusových zastávkách

téma založil: 22.11.2016 mystery

Jak je to nyní s kouřením na zastávkách? Ví někdo přesně? Je to již půl roku, kdy MěP prudila na zastávce o kouření. Zastávka Oldřichovice …

3 diskutujících
4 příspěvků