Diskuze

Pohovor Kaufland , jake zkusenosti mate?

téma založil: 17.08.2016 kau

pohovor Kaufland

2 diskutujících
2 příspěvků

Kde jsou Devky?

téma založil: 14.08.2016 sukator3000

Kde najdou nejakou tu stetuli na suk nejlepe co nejlevneji dekuji. Karel 42-panic

4 diskutujících
4 příspěvků

Krádež kola

téma založil: 29.07.2016 Renata

dobrý den, dnes mi ve 14,15 od PENNY MARKETU nějaký zmetek ukradl bíločervené kolo GT. pROSÍM, KDO JSTE SI NĚČEHO VŠIMLI OZVĚTE SE MI.…

1 diskutujících
1 příspěvků

Taxi

téma založil: 29.07.2016 Jan

Dobrý den, nejsem místní a Třinec neznám. Potřebuji 8.8.2016 dopravu v časných ranních hodinách z nádraží do nemocnice Podlesí. Můžete mi…

6 diskutujících
8 příspěvků

100% klientů a 30% personálu má svrab !!!!!! Pozor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13 diskutujících
18 příspěvků

lístky na davis cup

téma založil: 15.07.2016 Ivana

Dívám se na Třinecký Davis cup a je mi líto, že místní se nedostali ke koupi lístků. Kdo má zájem tak na tiketportálu jsou vrácené lístky…

3 diskutujících
3 příspěvků

Městský stadion-délka dráhy

téma založil: 12.07.2016 Ell

Dobrý den, nemohu nikde dohledat délku běžecké dráhy na městském stadionu. Kdyby to někdo věďel, budu ráda. Předem děkuji :)

2 diskutujících
2 příspěvků

Hledá se korela

téma založil: 11.07.2016 Cherry.Bonbon

Dobrý den, 8.7. Nám uletěl papoušek korela jménem Pepa na Kanadě, kdyby ste ho někdo spatřil dejte Prosím vědět na číslo 736627549

1 diskutujících
1 příspěvků

GLOBUS OPAVA

téma založil: 09.07.2016 mazdy

Měli jsme čest navštívit obchodní dům GLOBUS OPAVA.Je to bezesporu jeden z nejkrásnějších obchodů v naší republice.Nádherně čisto,perfektně…

1 diskutujících
1 příspěvků

Do Ostrahy stále přibírá firma M SECURITY - CLEANING s.r.o. nové a nové zaměstnance a taky jí neustále i ti noví opouštějí .... …

18 diskutujících
26 příspěvků

Skútry 125

téma založil: 05.07.2016 skutr

Zdravím, chci se Vás zeptat na skútry obsahu 125, které kdo používá a jak je s nimi spokojen. Rozhoduji se pro koupi skútru a nevím jestli…

5 diskutujících
21 příspěvků

Solarní panely pro ohřev vody

téma založil: 03.07.2016 kos

Znáte nějakou firmu z třinecka a okolí, která montuje solární panely pro ohřev vody (ne fotovoltaika) a zároveň vyřídí dotace a garantuje,…

1 diskutujících
1 příspěvků

Třinecké Tesco - asi nejhorší v republice

téma založil: 03.07.2016 Zákazník

Zdá se to jen mně nebo máte podobné zkušenosti? Zajdete v Tescu do oddělení ovoce a zeleniny a věčně tam buď vázne doplňování zboží, nebo…

10 diskutujících
13 příspěvků

Kaufland

téma založil: 22.06.2016 Pozorovatel

Kdo má zájem na pozemku za tratí? Kaufland žádal již před několika lety o napojení na energetické sítě - v době kdy ještě nestála VIA…

2 diskutujících
2 příspěvků

Češi patří v práci k nejšikanovanějším Evropanům

téma založil: 22.06.2016 AbrakaDabra

https://www.novinky.cz/domaci/407165-cesi-patri-v-praci-k-nejsikanovanejsim-evropanum.html

0 diskutujících
0 příspěvků

Akce v Třinci a okolí v létě i v zimě

téma založil: 21.06.2016 Tereza Plevelková

Hezký den, ráda bych se zeptala jak hodnotíte kulturní akce v Třinci. Na mysli mám koncerty, akce pro mládež, či rodiny s dětmi, anebo pro…

0 diskutujících
0 příspěvků

Začnem faktami, ktoré som spomínal už viackrát. Prostredníctvom nich sa dá totiž dokonale pochopiť zvrátený spôsob uvažovania, na…

2 diskutujících
3 příspěvků

Bezdomovci na Náměstí Míru

téma založil: 08.06.2016 XY

Co říkáte na to, co se děje na náměstí v parčíku . Mají si tam v klidu hrát děti,odpočívat procházející a ne od samého rána poslouchat…

6 diskutujících
7 příspěvků

RAW STRAVA

téma založil: 03.06.2016 mazdy

Hledám někoho se zkušenostmi s raw stravou v Třinci.Tato strava velmi výrazně pomáhá lidem s různými zdravotními problémy.Velmi pozitivně…

0 diskutujících
0 příspěvků

PHA Český Těšín

téma založil: 29.05.2016 Alena

A jak se líbí ve firmě PHA ?? Velká většina nadřízených je dle mého názoru úplně v pohodě , ale existují výjimky ..... a jeden člověk tam…

7 diskutujících
7 příspěvků

Plastová okna

téma založil: 24.05.2016 daja

Jaké máte kdo zkušenosti s firmami s plastovými okny z Třince a okolí? Které doporučujete, a které určitě ne a proč?

3 diskutujících
3 příspěvků

DONGWON

téma založil: 13.05.2016 EVKA

CO ŘÍKÁTE NA CHOVÁNÍ MISRU V DONGWONU?

37 diskutujících
51 příspěvků

Dobre,

téma založil: 12.05.2016 Visitor

co ?

6 diskutujících
7 příspěvků

vedení města by mělo urychleně přikročit ke zrušení parkovacích míst na ulici dukelská(podélné parkování před stánky na ulici dukelská)…

4 diskutujících
7 příspěvků

Máte svého stomatologa ?

téma založil: 08.05.2016 Lešo

já ne bo šel letos do penze a náhrady není. a nebude. Je to státní šlendryán a psychický teror chodit čtvrtrok do rachoty s bolavou hubou,…

3 diskutujících
3 příspěvků

Brigády

téma založil: 02.05.2016 Anonym.1

Vsechny volné brigady

0 diskutujících
0 příspěvků

stavba plotu

téma založil: 20.04.2016 zájemce

znáte nějakou spolehlivou firmu ktera děla ploty na klíč ? nemyslím jen pletivo ale třeba nějaky složitější plot

4 diskutujících
4 příspěvků

Nová inzerce - dojmy

téma založil: 20.04.2016 8commerce.cz

Co si myslíte o novém uspořádání inzerátu?

3 diskutujících
3 příspěvků

ŘP sk. A - nové dovednostní testy

téma založil: 16.04.2016 Lukisss

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zdali už někdo z Třince dělal ty nové praktické dovednostní testy na řidičský průkaz skupiny A (slalom,…

0 diskutujících
0 příspěvků

Natěrači střech

téma založil: 13.04.2016 ATOM

Zdravím, neznáte nějakou firmu, nebo soukromníka z okolí Třince, který se věnuje natíraním střech? Díky. ;-)

2 diskutujících
2 příspěvků

Třinecke lechke ženy

téma založil: 09.04.2016 zdena

Nevíte kde v třinci jsou tyto ženy, kde stojivaji a nebo nějaký kontakt na ně, diky

6 diskutujících
7 příspěvků

třinecke holky

téma založil: 09.04.2016 kartonovy čavo

Byl jsem všude po republice, aj v brně, a nejhezči jsou v třinci

0 diskutujících
0 příspěvků

nové nádraží

téma založil: 09.04.2016 cestující

Jen pár otázek: Který darebák to vyprojektoval? Který darebák to schválil? Který darebák to zaplatil (z peněz daňových poplatníků?

12 diskutujících
18 příspěvků

To se ve Werku nemůže stát.

2 diskutujících
2 příspěvků

Taxi v Třinci

téma založil: 30.03.2016 banditOs

Veškeré připomínky

6 diskutujících
6 příspěvků

SVEDECTVO O ÚVER 23000 €.

téma založil: 28.03.2016 lorenzo

dobrý deň Najprv Radil by som vám dať pozor z ponuky na internete, ako aj reklamy. Pretože viac ako 90% týchto reklám sú podvodné. V…

3 diskutujících
4 příspěvků

Obchody

7 diskutujících
7 příspěvků

Radegastovna

téma založil: 24.03.2016 Lujza

Hezký dokončená rekonstrukce, krásný nápad nekuřácké hospody i pivnice. Venkovní posezení zůstalo, super je i okno s kebabem. Jediné co mi…

6 diskutujících
7 příspěvků

Řezník v pojizdné prodejně

téma založil: 22.03.2016 Karel

Jaký máte názor na pojizdnonou prodejnu uzenin která se pohybuje po Třinci a okolí. Néní to moc asi košér kšeft.

10 diskutujících
12 příspěvků

kde sehnat odkory

téma založil: 18.03.2016 hledač

Neví někdo na které pile v okolí lze koupit odkory (ne třísky)ale odkory ze kterých lze střískat ohradu prostě takové jako byly kdysi..…

3 diskutujících
3 příspěvků

Třinecký kurýr

téma založil: 17.03.2016 Jerzy

Má někdo zkušenosti s firmou trinecky-kuryr.cz? Zajímá mě to čištění interiérů a servis moto.

2 diskutujících
2 příspěvků

Proč se bojí Železárny konkurence z Číny ??

téma založil: 14.03.2016 pracant

Velmi se divím že se Werk se hrozně bojí konkurence "levné" oceli z Číny .... Ale tržní hospodářství je o tom že ten kdo je levnější vždy…

11 diskutujících
11 příspěvků

Aj socializmus mal svoje dobré stránky

téma založil: 11.03.2016 smilan

Nič nie je úplne čierne, ale ani úplne biele. Keď sa objektívne pozeráme na svet zistíme, že všetko má svoje pre a svoje proti. A…

2 diskutujících
3 příspěvků

Využívejte přírodní probiotika TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA

téma založil: 26.02.2016 TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA

Pěstujete si sami doma v mléce.Velmi vhodné pro ODKYSELENÍ ORGANISMU,při dietě,pro těhotné ženy,při střevních potížích,cukrovce,problémech…

4 diskutujících
4 příspěvků

Práce u RWE , OSTRAVA

téma založil: 26.02.2016 Japato

Zvažuji reagovat na nabídku práce u RWE - zákaznický servis v Ostravě, popř. o práci podobného typu u stabilního zaměstnavatele, /např.…

3 diskutujících
3 příspěvků

Mechanik

téma založil: 19.02.2016 Lujza

Najde v Třinci mechanik, který Vám auto opravdu spraví a neokrade Vás?? Ten náš řekne, že to bude stát 8000,- Kč, pak to stojí 16000,- Kč.…

4 diskutujících
4 příspěvků

My tady migranty nechceme ! ! ! ! !

téma založil: 12.02.2016 Fallen

Nedovolme zde zabydlet imigranty ! ! ! Udelejme vše a zabranme některým jedincům zde nastěhovat imigranty !!! V pondělí v 16h.ve…

11 diskutujících
27 příspěvků

Imigranti do Třince

téma založil: 12.02.2016 Třinečák

Vážení, co říkáte na to, že naše Město bez projednání s občany začne přijímat do CPI bytů imigranty z Blízkého východu, zatím naštěstí jen…

16 diskutujících
42 příspěvků

tekno komunita

téma založil: 03.02.2016 ještěr23

Zdravím lidi zakládám takový menši sound system (po čase a prostředcích i větší) a sháním lidi na podílení jelikož sem tet dostavěl 2 15"…

0 diskutujících
0 příspěvků

Kotliková dotace

téma založil: 01.02.2016 Kotelnik

Ahoj,co říkáte na tu kotlikovou dotaci a ti co už o ni zažádali jaký kotel si pořídili?Chtěl bych ruční přikládáni,viadrus u32 nebo atmos…

5 diskutujících
7 příspěvků

DJ Pyszko

téma založil: 21.01.2016 Myuuki

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s panem Pyszkem z Třince? Sháníme DJe na svatbu, lidé v okolí si ho moc pochvalují, akorát já o něm nikde…

10 diskutujících
10 příspěvků

Elektronické žákovské knížky a váš názor ...

téma založil: 12.01.2016 rodič

Jaký máte názor na elektr.žákovské knížky ? Jsem z ní velmi špatná a to z mnoha důvodů - když počítač neposlouchá , vypnou el.proud apod…

4 diskutujících
4 příspěvků

FOFOvy vyblitky

téma založil: 05.01.2016 to je jedno

takze prechytrely vsehoznaly fofiku, tady si mel ty svoje prechytrele vyblitky

4 diskutujících
5 příspěvků

Dobrý den, bohužel nikdo z mých známých zatím ještě nemá zkušenosti s restaurací Moderna v Hotelu Vitality, a proto se ptám tady. Hledám…

9 diskutujících
9 příspěvků

Kebab pod laubama

téma založil: 03.01.2016 to je jedno

muzete mi nekdo vysvetlit na co je otevreny kebab pod laubama , na namesti TGM ? za posledni 2 mesice jsem tam byl 5x a NIKDY nemeli…

10 diskutujících
24 příspěvků

advokati a koho doporucujete

téma založil: 31.12.2015 rady nad zlato

Chci se zeptat jakeho advokata by jste tady na trinecku urcite doporucili a naopak .... Je jich tady dost ale reference chybi . Slysela…

3 diskutujících
3 příspěvků

Rock & Metal v Třinci a okoli

téma založil: 24.12.2015 Rocker

Vše o rocku, metalu, koncertech atd

1 diskutujících
1 příspěvků

kam s dětmi

téma založil: 22.12.2015 szkandi

Špatné počasí se pomalu blíží, kam s malými dětmi když to na zahradu nejde? Nějaká alternativa k www.klubiktrinec.cz ? Děkuji

3 diskutujících
3 příspěvků

MHD

téma založil: 19.12.2015 nespokojeny s mhd

Zdravím, začaly u nás v městě jezdit nové busy to je krásné, ale aby přizpůsobili jízdní řád nám lidem na to se kašle. Chci třeba zmínit…

3 diskutujících
4 příspěvků

Názory na třinecké plavčíky - STARS

téma založil: 18.12.2015 Plavčík

Hej lidi tak co říkáte na ty naše sexy plavčíky na koupáku co? Já jsem z nich úplně hotová.

5 diskutujících
5 příspěvků

Prečo vládne svetu útlak a neprávo

téma založil: 27.11.2015 smilan

Napriek tomu, že žijeme v 21. storočí, vládnu na našej planéte rôzne formy útlaku. Existuje napríklad skupina ľudí, ktorí tvrdia, že…

2 diskutujících
2 příspěvků

Hluk (hučení) z Třineckých železáren

téma založil: 23.11.2015 Ken

Nemáte pocit, že po instalaci odprášení konvertorové ocelárny se do okolí šíří dost nepříjemný hluk (hukot až vibrace) způsobený obřími…

117 diskutujících
163 příspěvků

Dlužníci

téma založil: 21.11.2015 lolo007

Sem můžete vkládat dlužníky,podvodníky apod. ...a varovat tak ostatní....

12 diskutujících
12 příspěvků

Tabata v Třinci

téma založil: 19.11.2015 Olympia

Zdravím, nevíte nekdo jestli se v Třinci někde cvičí tabata?

1 diskutujících
1 příspěvků

MHD zdarma

téma založil: 18.11.2015 bus

Proč v Třinci není MHD zdarma tak jako skoro v celém okresu FM včetně Frýdku Místku samotného ? V FM se to jednoznačně osvědčilo a dokud…

5 diskutujících
5 příspěvků

Chata Javorový

téma založil: 17.11.2015 Albie

Co si myslíte o chatě Javorový?

42 diskutujících
62 příspěvků

Vanocni trh

téma založil: 17.11.2015 Majka

Dobrý den, kdy bude vanocni jarkmark v Trinci? Dekujeme Marie

2 diskutujících
2 příspěvků

Nové odbory Třineckých železárnách

téma založil: 09.11.2015 třinečan

Proslýchá se o iniciativě která chce založit v Třineckých železárnách nové nezávislé odbory, vzhledem k neschopnosti stávajících odborářů…

163 diskutujících
349 příspěvků

ZRUŠENÉ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ NA PODLESÍ

téma založil: 02.11.2015 GEDŽITKA

Vážení rodiče, maminky na mateřské či prarodiče, prostě všichni z Podlesí a Nebor s malými dětmi - Není Vám líto, že ještě nemáme žádné…

6 diskutujících
6 příspěvků

Úvahy o životě

téma založil: 30.10.2015 jan

Začátek konce Evropy? Situaci, která v Evropě nastala v souvislosti s utečenckou krizí lze v jistém smyslu připodobnit k období pádu…

2 diskutujících
3 příspěvků

Kosmetické salony v Trinci

téma založil: 28.10.2015 Ajrin

Zdravím vsechny ženy v Trinci, které chtějí vypadat dobre a mají zkušenosti s místními kosmetický mi salony. Ja v Trinci žiji teprve krátce…

7 diskutujících
7 příspěvků

Tragičtí hokejisté

téma založil: 24.10.2015 Thomson

Co mne dost zaráží že hokejisté s nejvyšším rozpočtem v extralize jsou na tom tak špatně a nikdo to neřeší. Je šílená ostuda prohrát 6-0…

42 diskutujících
79 příspěvků

Jak se vám líbí nový Třinec?

téma založil: 23.10.2015 Creactive.cz

Sdělte nám své pocity z našeho nového internetového portálu. Jste spokojení? Budeme rádi za jakékoli Vaše náměty a připomínky.

63 diskutujících
71 příspěvků