PENNY Jablunkovská Třinec

Téma založil/a: 11.10.2016 | Bob

V sobotu jsem koupil kuřecí na polívku 1,2kg - křídla. Při zpracování šok - dvě nohy byly zelené a smrděly. Ostatní úplně dobré! Reklamoval jsem to v neděli 9.10.-prodavačka k nim odmítla čichnout a vrátila mi peníze. Myslím, že je to neustálým doplňováním nových mas do vaninky a občas něco zůstane pár dní v rohu. Na ten problém prodavačka kroutila rameny, dělají to pořád i u salátů. Na šéfovou se nejde dovolat, nebere tel. M.j. Koupil jsem dvě krkovičky v různém naložení: /Paprika/bylinky/. - Vypadaj sexy, ale chuť úplně totožná. Nevím no....škoda...teplý pult O.K. Jedná se o prodejnu vzadu - nepatří PENNY - ta masna, platí se extra. Ale to zelené maso - na to nelze zapomenout!

nějaký zmatený, ne? koupils kuřecí křídla na polívku a dvě nohy byly zelené? A to byly přední nebo zadní? :-) 19.10.2016 / 17:09:56

kul v plote maso vzadu v penny :D se divim ze tam nekdo neco kupuje , a jinak , bez urazky ale nejake nalozene maso nebo mlete maso si muze v obchode koupit jen naproste prase, to jste tak lenivi ze si neumite koupit pekny kus masa a doma si ho namlit ? 14.10.2016 / 10:46:30

corpse V Penny na Jablunkovské jsem v rozmezí asi jednoho roku zkusil kvůli rychlému obědu tu jejich asijskou směs. Pokaždé bylo maso již smradlavé. Nic upravovaného bych tam už nebral. Ale naposledy to bylo tak před třemi lety, tak nevím jak dnes 13.10.2016 / 19:42:02

visitor věřte, bude hůř, v Rusku mají zásoby 300g chleba/osobu/den - pro případ války, a co my ? holé zádele a zelené maso 12.10.2016 / 10:09:01

jjj Jenom blázen si může koupit již naložené maso v obchodě. Být váma, tak tam již nic nekoupím. Teplý pult OK? To bych neriskoval. Vždyť je to inkubátor salmonely. 12.10.2016 / 08:32:24