Ortoped

Téma založil/a: 17.08.2019 | Sikorka

Doporučte dobrého ortopeda v okolí. Pět let se trápím s kolenem.

Rex Na Sosně Mudr. Kamil Šigut. 21.12.2019 / 16:06:35

Alena Nechtěla jsem to dva krát dávat,nějak se mi to tak "povedlo"'. Takže to vypadá ze to píšu dokola. Pěkný den. 26.11.2019 / 08:03:20

Jan Paní Aleno , jste asi jediná a měla jste velké štěstí ! Tak buďte ráda , že jste na tom dobře . Akorát vůbec nesdílím váš názor na tohoto "doktora" . PS - nemusíte to tady psát dokola ... nebo snad ano ????? 26.11.2019 / 01:34:55

Alena Věřím,ze Mudr. Kozák ml.je odborník, to nepopírám. Kdyz píšete,ze Mudr.Koren je arogantní to beru, ne vzdy má dobrou náladu,ale prirovnavat ho s felcarem ? To ze je někomu nesympaticky to jeste neznamená,že je felcar. A mluvím za sebe, jak jsem uz psala pred pár dny, operoval mi nohu po velmi komplikovane zlomenině, po celou dobu hospitalizace me osobně navštěvoval na pokoji,vzdy se ptal jak se cítím a navíc mi dával hodně léků od embolie, od bolesti atd a doporučoval co si mám koupit za své. To kamarádka co byla hospitalizována par měsíců přede mnou na Sosne na chirurgii se stejnou diagnozou co já takové štěstí neměla. 25.11.2019 / 19:38:38

Alena Věřím,ze Mudr. Kozák ml.je odborník, to nepopírám. Kdyz píšete,ze Mudr.Koren je arogantní to beru, ne vzdy má dobrou náladu,ale prirovnavat ho s felcarem ? To ze je někomu nesympaticky to jeste neznamená,že je felcar. A mluvím za sebe, jak jsem uz psala pred pár dny, operoval mi nohu po velmi komplikovane zlomenině, po celou dobu hospitalizace me osobně navštěvoval na pokoji,vzdy se ptal jak se cítím a navíc mi dával hodně léků od embolie, od bolesti atd a doporučoval co si mám koupit za své. To kamarádka co byla hospitalizována par měsíců přede mnou na Sosne na chirurgii se stejnou diagnozou co já takové štěstí neměla. 25.11.2019 / 19:31:56

Jan Souhlasím , že nejlepší ortoped je mudr. Kozák ml. v hotelu Steel !! A nejhorší určitě co jsem kdy potkal je ten slovenský Kore'n nebo jak se přesně jmenuje ze Sosny ! Většího arogantního doktora jsem v životě nezažil a už ani nezažiju !! Jak může takový felčar vůbec pracovat na ortopedii to mi hlava nebere , asi nemocnice bere vše ...a to je neštěstí . 23.11.2019 / 10:23:23

George Nejlepší ortoped je Kozák ml. V hotelaku operoval mě a vše v nejlepším pořádku 18.11.2019 / 19:30:41

Alena Jinak kolik lidí tolik názorů na doktory. A uz jsem slysela od některých znamych ze dr. Koren je odborník. Nezavisle na mych nazorech. 11.11.2019 / 17:02:55

Alena Nejsem příbuzná s dr.Korenem ani jsem mu nedavala zaden úplatek. Po me tezke a komplikované zlomenině me operoval, následně za rok jsem mela problém s kolenem a vždy velka spokojenost. Vse funguje u mně po jeho lecbe i operaci na sto procent. Pokud bych nedej boze zase mela nejaky problém tak se obrátím na "meho" ortopeda. Je zvláštní, moc nemluví,ale skvěle léčí. Nepotřebuji kecala,který toho kolem namluvi a budu mit zdravotni problém. 11.11.2019 / 16:59:28

Nejhorší ortoped Nejlepší nevím , ale jednoznačně a suverénně nejhorší ortoped v okrese je mudr. Koren ze Sosny !!! Slovenský "lékař" se absolutně neumí chovat zdvořile k pacientům , ale nejhorší je jeho absolutní neznalost a velmi špatné "léčení" , kdy mnohdy se ani nepodíval na pacienta a jen něco zamamral že mu nešlo ani rozumět . Nevím kdo toto tady o něm mohl psát , ale zřejmě někdo z jeho rodiny . Naši známí a všichni koho známe když musí na ortopedii mají jen jeden požadavek a to - at tam není tento Slovenský "lékař". 10.10.2019 / 11:57:27

Alena MUDr. KOREN. MÁM VLASTNÍ ZKUŠENOSTI A SPOKOJENOST. 27.08.2019 / 10:59:03

Mirek Pan doktor Kubálek mě operoval. Levé koleno v karvinské nemocnici. Šel jsem k němu na podlesí a úplně v pohodě. Žádnou obálku jsem nepotřeboval. Koleno funguje už 10 let. Turistika, kolo, plavání. Můžu jen doporučit. 22.08.2019 / 15:39:46

Roman Na sosne dr.Koreň. sice má zvláštní lidský přístup ale jako doktor výtečný 21.08.2019 / 20:49:05

Lenka Bez tlusté obálky k němu nechoď. On i jeho robka jsou stejní ..a to si pět let s kolenem nic nedělal (a)? 21.08.2019 / 20:46:11

IMN Kubálek Podlesí 21.08.2019 / 16:14:46