Co se v Těšíně nebo Třinci "nepodařilo" nebo naopak

Téma založil/a: 12.02.2017 | Cristo

Co se absolutně nepodařilo v Třinci to je bývalé hlavní vlakové nádraží ze kterého po přestavbě za stovky milionů korun udělali jen zastávku kde zastavují jen osobní vlaky a jeden rychlík ... Kdo by za toto měl být přímo zodpovědný a "odměněný" je těžko říct . Každopádně je to rarita a v celé České republice není dražší zastávka pro vlaky jak ta v Třinci . Za to hlavní zastávka kde zastavují všechny rychlíky "Třinec - Centrum" a kde je velká koncetrace lidí je pro velkou ostudu ! Možná bude dobré ukázat tuto raritu celé republice .... Těšín má jen ostudu jakým způsobem zrekonstruovali podchod na vlakov. nádraží kde když přišli mrazy tak bez bruslí jste nemohli projít ..... Malé plus má Třinec za Lídl kde ceny oproti Lídlu v Těšíně jsou o 20% nižší !! Jak to vidíte vy všichni prosím ?

MGA Proc troskarit? Po rekonstrucki stareho nadrazi je ted dulezite udelat novy banhoff na Trinec - Centrum. Tak jen nenadavat,dat navrh na urade. Penez z EU je dost, tak treba ve velkem stavet! 23.03.2017 / 20:14:27

Já a ty tam Co se taky absolutně nepodařilo je natočený film "Muzzikanti" . Dá se srovnat taky s velmi nepodařenými "Sráči" akorát tento film sponzoroval pan spolumajitel TŽ , tak tomu dělá obrovskou reklamu , ale popravdě jsou to peníze vyhozené oknem ... Velice podprůměrný "film" . 20.02.2017 / 19:56:02

kul v plote tady to je nekdy prehlidka neskutecnych idiotu :D i kdyby chteli u Hrusky kg zlata za jeden rohlik tak COI muze jit do haje, moc se divate na televize kde vam tlucou do vasich tupych hlavicek ze si mate na vsecko stezovat, DRZI VAM NEKDO PISTOL U HLAVY ZE MUSITE U HRUSKY NAKUPOVAT ? 20.02.2017 / 11:02:32

Pedris Pokud jde o Hrušku, tak já se divím, že ty obchody ještě fungují, když tam skoro nikdo nechodí. Ovšem je otázka, jestli by COOP nebo Enapo bylo lepší, já myslím, že ne. Řešení by byla Billa, alespoň jedna, ale ta je také dost drahá, jen má větší sortiment zboží, takže těžko říct. 18.02.2017 / 16:35:31

fofo A kdo koho nutí do té hrušky chodit? Pohodlnost a lenivost udělat pár kroků navíc do jiného obchodu? Ovce co tam nakupují a pak nadávají- dobře Vám tak. 18.02.2017 / 15:09:26

Jeses Pravda !! Nejdražší z nejdražších jsou maloobchody pod tupým názvem HRUŠKA !!!! Tak předražené "věci" až to hraničí s ČOI !!!! Hruška přebrala po taky tragickém Tescu tyto obchůdky , ale nebylo to zadarmo ale co momentálně předvádí s marží i více než 50% je již hyenismus !!! 18.02.2017 / 12:19:55

pičus Kdy pozavíraji Tyy predražene Hrušky... dpč 18.02.2017 / 09:01:12

Jeses ...odvážel jsem mého kamaráda na vlakové nádraží ...a jaké bylo překvapení že tam ten Expresní rychlík ani nestál ??!!!!! Nejen že tam byl samý oplzlý bezdomovec , žádné občerstvení , dokonce ani lístek si tam nemohl nikdo koupit (!!!!!) .... Tak na co k-rva to tam přestavovali za takové nehorázné peníze když to nikomu ( pardon bezdomovcům ) neslouží ??!!! Co je to za tunel ??!! OSTUDA RADNICE !! Mělo by se to nechat vyšetřit a viníky potrestat !!! 18.02.2017 / 08:52:24

Třynčan AD nové nádraží (podle starostky "moderní brána do města :-))))))") - trefně to někdo v diskusi o nádraží nazval pohřebištěm milionů. Prostory dokončené či nedokončené - kdo by si je pronajímal, když tam chcípnul pes? O plachtách škoda mluvit.... AD Lidl - 20% do konce února a co pak? Mám obavy abychom pak nevěřícně nezírali na "zkvalitněné ceny". Jeden konkrétní postřeh: kupovali jsme v Lidlu mandarinky za cca 20 až 30 Kč (mínus 20%), před pár dny se objevily asi "lepší" (chuťově rozhodně ne) mandarinky v akci za 39,90 - údajná původní cena 49,90, sleva 20% se na akční zboží nevztahuje, tož asi tak :-( 17.02.2017 / 13:32:35

Koman Pedris: No zrovna ten Stars bych neuváděl za povedenou rekonstrukci. 15.02.2017 / 12:24:27

agent nový bahnhof stoji z podpůrných fondů EU, nevyčerpáš ? příští rok dostaneš suchý z nosu, tak to je, rentovnost a efektivnost je druhořadá, plánovaný socík v bleděmodré barvě 13.02.2017 / 13:14:44

Pedris Cristo - tak to, že tam nic není, je z důvodu toho, že ty prostory k tomu určené, nejsou dokončené, bylo to psáno v některém Horizontu. Letos se mají dokončovat, aby ty prostory mohlo SŽDC nabídnou k pronájmu. Pokud jde o bezdomovce, tak to nevím, byl jsem tam jen jednou, kolem osmé večer, a nikoho takového jsem tam nezaregistroval. Ovšem to neznamená, že tam nejsou, to já nevím. Jízdenky se tam normálně prodávají, vždyť tam jsou dvě pokladny. Vitality je zajímavý komplex, ale tady v Třinci se celkem dobře povedla reko sportovní haly Stars a přilehlých objektů. 13.02.2017 / 09:20:16

Cristo Pro "Pedris" - rekonstrukce se povedla ... ale pro koho ?? Pro bezdomovce , kteří tam přespávají ?? Lidi tam vůbec nechodí , není tam žáden stánek , dokonce se tam ani neprodávají lístky na vlak !! Rekonstrukce a těžce vyhozené peníze za zastávku v Železárnách ... Místo nesmyslné a bezhlavé investici zastávky v Železárnách měli investovat tak jak píšeš na "Třinec - Centrum" kde lidí chodí , ale tam to vypadá jak nějaká podřadná zastávka někde na vesnici a ne důstojné nádraží ve městě !! A máš pravdu taky v Těšíně to o-jebali a celé vlakové nádraží do-urvili ! "Lídl" - tam je to o tom že v Třinci otevřeli Kaufland (ani nevím kde ) a proto Lídl provedl takovou diskriminaci vůči Těšínu .... Ta akce 20% níž na všechno má trvat v Třinci do konce února prý.... Co se mi v Třinci líbí je postavení komplexu Vitality , ale to je vlastně už Vendryně ...tak dávám zpět. 12.02.2017 / 21:24:14

Pedris Tak, pokud jde o to "hlavní" nádraží, tak máš pravdu, nicméně, to že tam zastavují jen osobáky, a jen jeden rychlík, je otázka pro dopravce. Jinak rekonstrukce se celkem povedla, až na ty plachty u autobusového stání. To mělo město, ústy starostky reklamovat. Ovšem jak je vidět, stále se nic neděje. Mělo by se investovat do zvětšení prostor pro čekání na vlak, na zastávce T-centrum. Pokud jde o Těšín, tak tam to není jen ten z*urvený podchod, ale také zastřešení nástupišť, které je krátké. A to, že Lidl v Třinci má akci 20% sleva na všechno, to je věcí daného řetězce. V Těšíně tato akce může být později. 12.02.2017 / 20:18:01