Jídlo v železárenských kantýnách

Téma založil/a: 14.02.2017 | Sally

Zajímaly by mě vaše názory na cenu a kvalitu jídla v jídelnách a kantýnách TŽ! Díky za každý názor

bývalý werkoč - díky bohu hlavně na odpoledních a nočních směnách, třeba ty brambory co jsem tam někdy dostal by ani prase nežralo, ale většina werkových nenamítá a chutná jim. Jinde by to byl trestný čin dát svému zaměstnanci, který celý život a zdraví věnuje firmě a ta mu není schopna ani zajistit kvalitní stravu. Pak se nedivme, že jsme na špici v různých nádorech apod. Polívky mixnuté, někdy kyselé, jednou jsem se nasral a zavolal si vedoucí kantýný ať polívku ochutná, tak jsme stáli nasraný já a všechny kantyňory čuměly, vedoucí nabírá lžičku polívky, ochutnává a říká "vždyť tymu nic ňima" no maras toto. Porce masa pro 100kg chlapa cca 100g ztoho polovina žíla. No a kantyňora potom z roboty jde dvě igelitky, no musí někde ty prachy nahnat a ušetřit, když zaměstnavatel ji ojebává. Je to začarovaný kruh, proto všem werkovým radím kraďte taky co jde, prodávejte a do roboty si nechejte přivést na jídlo třeba korýtko :) 28.04.2017 / 20:13:41

Mailen Není konkurence, proto je úroveň jídelen v TŽ taková jaká je. 10.03.2017 / 09:24:34

corpse Fantomas - ty jsi tady známý debil za ZMRD09, takže se tvému poslednímu zvracení ani nedivím. Ukaž mi kde Ind nebo Korejec platí méně, než EU mrdky 27.02.2017 / 17:24:52

Fantomas Jeses : no to se ví až fabriku skoupí číňan a zaměstná agenturní brigoše za minimálku , to bude pláče pod Javorovým cos neslyšel v životě... 21.02.2017 / 11:45:55

Džery Nevěř všemu co píše sputnik-bulvární časopis! Jídlo-ano Benefit až 37000-ano, ale v zařízení vitality! Tak na dvě noci pro pár. Lázně-ano, asi pro 100 lidí z 7000 ročně. Penzijní až 550. Životní 400 ale žádné životní rizika nekryje-to co Werk tam dá,to dostaneš v důchodu. Vše má velké ALE. Část lidi benefit prodá nebo si vezme předražené vinkle-je to takový benefit jak bys manželce platil za sex.Dáš ji peníze co vyděláš a ona pak koupi chleba na večeři.Dostaneš benefit ale utratíš ho jen ve skupině Moravia.Například zaměstnanci ŽDB můžou jít do Aqua centra.Zaměstnanci Starého Města to mají do lékárny v Třinci 160 km ale můžou si tam nakoupit, ale partyja z Třince jen Vitality a Kovo. 20.02.2017 / 18:13:57

Gurmán Džery - proč se neoběsíš idiote, nejspíš z vedení Gastra nebo TŽ? 20.02.2017 / 13:40:46

Džery Vy werkoví chudáci ubrečení. Vždycky se budete cítit ublížení. Ale kdo se má tak jako vy? Benefity, stravné, ozdravné pobyty, příspěvky na kdeco, zašívána jak prase..... V žádné jiné firmě v regionu byste se neměli tak dobře jak ve werku... 20.02.2017 / 06:44:25

kul v plote pedris: ve werku to je ale tak vsude, je jedno jestli tomu rozumis nebo ne, hlavni je ze mas znamosti ktere ti zaridi teple mistecko 19.02.2017 / 08:06:30

Pedris No, řadoví kuchaři toho příliš nezmůžou, když nahoře rozhoduje někdo, kdo tomu nerozumí, a nedá si říct. Na druhou stranu, mzdové ohodnocení je jedno z nejhorších v rámci werku, ale to by nebyl takový problém jako to, že celé Gastro řídí osoba, která řídila dopravu a podle toho to tak vypadá. Možná je dobrá ekonomka, ale má kolem sebe nekompetentní lidi a to je problém. Ale to není nic neobvyklého, podobné problém jsou na více místech. 18.02.2017 / 16:45:38

werkman Ganc Gupi Gorol dycky beje chvolič. 18.02.2017 / 10:25:23

Antik Jesen. Máš pravdu, budou li lidem stále věšet bulíky na nos, tak to špatně dopadne. Jednoduché operace-přidat do základu a vzít 1/4 z prémii je prasárna. Vlk se nažral a Jankovi zůstalo v kapse. 18.02.2017 / 09:09:18

Jeses Gastro a Werk = nejhorší možná varianta . Celý Werk jednou dopadne velmi špatně... 18.02.2017 / 08:34:39

Nesehnuti Kdyby tam nikdo nechodil,tak by s tím něco udělali. Ale oni dobře ví, že Werkovy sní všechno a ještě je šťastný, jako s obrovským nárustem mzdy. 17.02.2017 / 19:59:40

Antik Jídelny Gastro jsou na úrovni postoje TŽ. Cena pro zaměstnance je přízniva, v případě hlavního jídla něco kolem 30 korun. Přidáme li polívku a salát cena už stoupá na 45-50 korun! Pro nefiremní zákazníky je cena větší než menu v restauraci. Kvalita jídla odpovídá mzdovému ohodnocení zaměstnanců Gastro. Nejhorší je parkový separát ve všem-kusy levného salámu si raději odpustím.Jsou dobré a horší porce.Nejhorší je mouka nastavena v polívkách a omáčkách. V mém případě bych kvitoval možnost stravenky-možná V.I.P. jídelna má lepší menu? Moučník dvě malé koblihy velikosti vajíčka za 20 korun je hodně-v obchodě lepší za 12-14 korun. 17.02.2017 / 15:16:09

werkman 2 za desítky let v TŽ jsem v kantýně jedl vařené jídlo dvakrát - poprvé ještě za komančů jsem zvracel jak alík, podruhé už v "moderní" době jsem se jednou dal zlákat na své oblíbené jídlo a ten humus už mě navždy odradil. Taky si nosím svačin z domu, z kantýny beru pouze minerálky 17.02.2017 / 12:49:26

werkman Porce se zmenšily a i chuťově někdy nic moc. I v těch RAJkách už to ojebávají. Radši si nosím svačinu zdomu. 16.02.2017 / 17:37:38