Proč odcházejí lidé ze železáren?

Téma založil/a: 02.06.2017 | třinečan

Mezitím co se T.Ž vychvaluje ve svém propagačním plátku T.H svými úspěchy a zisky a dokonce nárustem mezd 10.8%,lidé podávají výpovědi.Kde je ten nárust,proč chtějí zaměstnávat cizince,proč nejsou vůbec vidět odboráři? Momentálně se vydávají lidem evidenční listy důchodového pojištění a najednou i ti zaslepení vidí že platy realně klesají ale stále se nic neděje,proč ?????? Do práce se chodí proto aby se vydělalo na živobytí.Jak se firma chová ke svým zaměstnancům tak se jí to vrátí..........jaký je váš názor?

MzPio Dobrý den, chtěl bych reagovat na Jena a příspěvky které s tím souvisí. Ve werku dělám s dvěma přestávkami 17 let, znám provozy, do délky od výlevny 3 u teska a končí skoro v českém těšíně – vepka a zeširoka začínaje energetikou za olzou a konče budovou dopravy a expedice. Zažil jsem za dobu svého pobytu ve werku několik různých mistrů , různých vedoucích. Bavíte se tu o vytížení lidí na šichtě a vedení lidí manažery. Já znám jenom příklad z Dopravy a expedice, nikde jinde jsem nedělal, jiné provozy jenom co mám z doslechu z kantýny a po šichtě. Manažeři by měli vhodně řídit firmu, aby byl zisk a bylo na výplaty. Je to pohled mě, co mám učiliště a dvarazy jsem propad. Mělo by se vylepšovat vedení podniku a prostředí. To co já vidím na provoze doprava tak vidím pravý opak. Rozrůstá se vedení na úkor nás dělníků. U mašin je nás míň a míň. Vedoucí, co má na starosti železniční posun - dopravu, dělal mistra předtím, nemá vysokou školu, prý jenom maturitu dálkovou v Jablunkově, to ale nevím jistě. Titul asi nemá. Mluví se, že od jeho manželky strýc je bývalý generální ředitel. Nevím jestli to je pravda, ale prý volal ještě dávno, jak ještě nebyl mistr, bývalý generální na dopravu, aby ho poposunul starý šéf výš. Pokud to není pravda, chtělo by to veřejně říct, že to pravdy není a nebyla. Další věc co udělal je a to tu se psalo už jak sem to tu četl, že ubral lidí, kde to bylo a je nejvíce třeba, venku u posunu, ne to není jenom tím, že nejsou lidi na ty místa, on to úplně, nevím jestli naschvál nebo z blbosti a nerozumu zarajboval. On zrušil 8 mistrů na st15 a st21 po čtyry, ale udělal 12 nových na st15 st 21 st34. 4 mistry nechal na st34. 8 mist porušil ale 12 nových míst udělal. Asi ty nové funkce poschovával do kaslíčků jako jsme my posunovači, že se asi budou tvářit pro neznalce na ředitelství stejně jako my u posunu. Asi tam taky nemají školy na tom ředitelství co sedí ředitelé nebo ja už fakt nevím. Předtím byli čtyry mistři na st15, čtyry na st21 a čtyry na st34 a ještě čtyry organizační předáci na st17 (v těch kaslíčkách míst se ti organizační budou tvářit asi jako dělnická profese, aby se to nepoznalo). Teď ten šéf udělal, vlastně minulý rok, že zůstali čtyry mistři co jsou na st34 a těm jsou podřízení všeci ostatní. Jak nepočítám hradlaře ajiné skryté struktury (ten dvoumetrový ferkerský nadšéf se už asi hanbou neukazuje), tak máme na šichtě o řídící lidi víc než bylo a ti chybí u posunu. Představte si, že na st34 jsou 4mistři a ještě 4 organizační předáci (asi v kaslíčku jako my aby se to nepoznalo) knim nepočítám fůru a půl hradlařů, dal na st15 jsou taky čtyry organizační předáci v skrytých kaslíčkách a fůra hradlařů, no na st17 další čtyry předáci a hradláři a hádejte co je na st21 ano správně čtyry org. předáci no a hradláři. Shrnu to pro ty co nemají školy ani základní, bylo 12 mistrů a 4 organizační a teď je 4 mistři a 16 organizačních. Proč to všecko píšu jako ti předemnou z marketu. No když se zamysslím jako lajk na vedení podniku, tak musím říct, že ten werk musí řídit totální neznalci problematiky jak toto dovolí, jsou to asi dosazení agenti co to chtějí prodat za hodně levno nebo nevím už fakt. Nedali by si tu takové lidi, keři toto udělají. Je to smutné, ale je to fakt. Ten ředitel může přijít a chtít to vědět a to mu přece nejde vysvětlit. Předtím se mělo problém domluvit 3 mistři na šichtě co to řídili celý ferker posuny. Teď se má na šichtě domluvit 4 předáci a vzájemně si pomoct, no vy jste asi úplně aua, že to nechápete. Už vám to tu psali a vy se nepoučíte. No a proto reaguji na to co tu psali předemnou jestli je jenom polovina takových manažeru ve werku, tak to je k pláči, kdo akde řítí podnik a to je podle mě smutné… 24.02.2018 / 10:53:25

Spray Informace o pracovním místě operátor ve firmě DSC v Třinci. 14300Kč/měsíc stravenky 70kč ranní/odpolední/noční Požadujeme spolehlivost Nabízíme 14300Kč/měsíc stravenky docházkový bonus 23.02.2018 / 13:47:28

Spray Vážení čtěte: mé hodnocení z 19.8.2017. Pracoval jsem zde jako vedoucí směny. Většinou na všech pobočkách dobrá parta až po zástupce manažera. Od manažera a regionálního manažera hrůza. Popíši nevýhody vedoucího směny a zástupce manažera. Několikrát týdně se Vám stane, že jste vedoucí celé směny sám(správně by měli být dva) a máte k dispozici 6 kas, ale pouze 5, nebo 6 lidí na směnu i s Váma jako vedoucím. Už to je absolutně absolutní... Takže do toho se staráte jako vedoucí o ovoce zeleninu(tady někdy můžete být furt) máte kasu( většinou 5, protože pekař má 6 aby stíhal), musíte si dělat hodinové obchůzky obchodu(kontroluje Vám notýsek manažer a jiní), pouštět lidi na pauzu(takže pak jste volán na kasu jaku 4) kontrolovat práci co jste lidem zadali, vyřizovat reklamace (vypisujete papíry, lítáte do skladu a zpět), vrácení přímo na pokladnách-nebo když se pokladní v něčem spletou(klasická hláška Lidlu- voláme vedoucího na pokladnu)- můj rekord je, když jsem v jedné směně šel na pokladnu 52x a strávil jsem s tím skoro 4h ze směny(pak máte stíhat vše okolo..), musíte přejímat kamion, vyúčtovat pokladny lidí s mezisměn a dát kasy případně těm co přišli. Teď si vemte, že do toho všeho je hodně lidí a vy sedíte na pokladně(máte pak hodně pocity šílenství a bezmoci) a ještě do toho máte služební tel, který se někdy ozývá furt(můj rekord je přes 3h hovorů ze směny), do toho máte určité úkoly jako vedoucí(které opravdu musíte udělat a v určitý čas) a teď si vemte když připravujete zboží na druhý akční den(je toho jednou tolik) do toho všeho Vás neustále peskuje manažer, či regionální manažer(a to i po tel) a vůbec je nezajímá jak je to na krámě. A směny raní většinou od 5h(podle akčních dnů, někdy od 4:30) ale směny se vždy končí až je hotovo(což není nikdy vždy je stále co dělat). Takže počítejte když se dobře zadaří tak konec v 15:30( jak prodavačky, tak vedoucí) vedoucí většinou dýl. Takže pravidelně minimálně 10h směny(nemůžete si nic naplánovat, pro lidi s dětmi hrozné) Směny často 6 dní v kuse a pakliže máte odpolední, kde jste od 14h do 00:00 a déle tak toho máte dost. To co si naděláte a najivně čekáte, že Vám bude proplaceno, je vždy jako poslední možnost(vždy po 3 měsících), praxe je taková, že manažer před koncem 3 měsíce se Vám musí snažit naplánovat náhradní volno, aby Vám Lidl nemusel nic platit. Je to k vzteku, celé skoro 3 měsíce jste v práci od rána do večera a pak Vám dají 3 dny volna a peníze žádné.Já jako vedoucí jsem si došel na jídlo akorát v době zaučování..(první 3 měsíce), realita je ovšem jiná, musel jsem skončit, protože za 6 měsíců jsem zhubl o 10kg a stále jsem hubl (už mi nebyli ani kalhoty, které jsem vyfasoval). Prodavačky mají jedinou výhodu, že jsou puštěné na jídlo a nevýhoda, také s vámi jednají jak s kusem hadru.(vždy volejte důvěrnici, ta už manažerům srovná hřebínek). a JEŠTĚ NEVÝHODA, hodně se zde manažeri střídaj a Vás jako pokladní, či vedoucí můžou poslat na jinou pobočku na vípomoc(třeba 50km daleko a nic s tim neuděláte, všichni se musí vystřídat). Za mě nikdy více, zlaté Tesco, Albert, Penny - ze zkušenosti kolegů a mé můžu srovnat. 23.02.2018 / 13:44:12

Jen KJT: Ty si asi nikdy nevytáhl paty z KJT co? Projdi si provozy, dcery, firmy v areálu, jiné firmy v okolí a pochopíš o čem píšu. Firma bez lidí nepojede, to máš pravdu, ale lidé bez vedení taky toho moc neudělají když nebudou mít co. Někdy se projdi po štrece, po binách a zkus vypozorovat vytíženost některých pracovníků. Proto tam spousta z nich bude "robit" za ty peníze. Ono by bylo pro všechny strany lepší, kdyby všichni pracovali na 100% a platy by byly 2xvětší. Ještě že je práce dost a operátory výroby hledají stále a nabízení až 22000 hrubého. 23.02.2018 / 13:14:08

KJT Díky manažerům ??? Kdes tos vytáhl ? Z prdele ? Přemýšlej hlavou ? Díky zaměstnancům jedou firmy. Díky schopným a obětavým zaměstnancům. Bez nich by byly firmy nic, nuly. A proč zůstavají ve firmě ? Protože je životní situace a jejich neznalost a dětská naivita a důvěřivost dotlačila do kouta a nemají jinou možnost. A proto je ti manažeři sdírají do kosti, využívají jejich neznalosti a možnosti z nich vytřískat duši. Když se podívám na některé manažery,ne všichni jsou stejní !, tak větší Ko*oty a psychouše bys fakt nenašel. Dok*rvili, co šlo. Kolik lidí ti manažeři dojebali svými kokotskými rozhodnutími ? Jenom kupy lidi dojebat a nahrabat do kapes pár nenažrancům ? To je skutečná vize, mise a strategie. Příklad ? VRČM, pak je dlouho nic a pak VJAH, VHRM-MBA … a dcery ? Škoda mluvit. A že za stejné nebo nižší peníze dělají o 30% více. Tos vytáhl taky z prdele, že ? Přemýšlej už hlavou, používej mozek… 23.02.2018 / 10:02:55

Jen ODM:Víč proč lidé odcházejí? Protože ekonomika je na tom lépe a firmy se perou o lidi právě zvyšovaním platů. A víš proč ve werku neustoupí? Protože namají jenom werk a vídí, že ve filiálkách to jde díky manažerům. Většina z vyčleněných by šla spátky. Víš proč? Protože za stejné nebo nižší peníze musí dělat o 30procent více. 23.02.2018 / 07:21:06

Jano 2 Suhlasím s Tebou, dokonce tu někdo už i napsal jak postupovat.... František Dobrota Chtěl bych poděkovat novému vedení a celé ZO OS KOVO za navýšení mezd a za jejich aktivní přístup. Zároveň pevně věřím, že pokračujete i nadále v jednání o navýšení mezd o 25% s platností od 1. 4. 2018 a zároveň o snížení pracovní doby ze 7,5 h na 5 hodin s platností od 1. 7. 2018 bez negativního dopadu do mzdy. Toto je nutné i zakotvit do dodatku ke kolektivní smlouvě. Pevně věřím, že probíhají pravidelná a systematicky řízená jednání k této problematice s úsekovými důvěrníky s cílem nárůstu průměrné mzdy v dělnické profesi na úroveň minimální mzdy SRN nejpozději k 1. 12. 2018. Dále doporučuji zakotvit do kolektivní smlouvy stať o mimořádných odměnách, které budou vypláceny v měsíci červnu ze zisku skupiny za uplynulý rok. Výše odměn je stanovena na 70% ze zisku skupiny za uplynulý rok. Tato část bude rovným dílem vyplacena mezi všechny zaměstnance skupiny. Zbývajících 30 % je určeno akcionářům. Po odsouhlasení této problematiky jednotlivými zástupci OJ, předloží tento požadavek na nejbližším zasedání, nejpozději však 3. 3. 2018, vedení společnosti předseda ZO OS KOVO - zástupce zaměstnanců v DR. V případě, že tento návrh nebude akceptován, bude vyhlášena stávková pohotovost. Pokud nedojde k přijetí a souhlasu s požadavky ZO OS KOVO na druhém, následném jednání, které proběhne do sedmi dnů od jednání prvního, dojde následný den k časově neomezené stávce. 18.02.2018 / 23:22:33 22.02.2018 / 19:03:16

ODMM-HUTĔ. PROČ? Víte , co dnes prohlásil viceguvernér ČNB. Že , prý zažíváme nejlepší časy v dějinách. Ekonomika je na tom výborně. Tvoříme obrovské zisky, máme zakázky a hodně práce. Všem se nám, prý zvyšuje životní úroveň a jsme stále bohatší. Nevím proč ,ale my kteří tady diskutujeme :; Proč odcházejí lidé ze železáren!!! To tak nevidíme.PROČ. My naopak přemýšlíme, jestli by se dalo někde odejít, kde to snad bude lepší. Podnikatelům se, ale daří, jako nikdy!!! V čem je tedy problém, kde je ten zakopaný pes?PROČ je každý, tak nespokojený, vyčerpaný a znechucený z toho co se děje v práci. Vážení zaměstnanci, víte PROČ, protože nemáme ODBORY. To co máme to opravdu nejsou odbory!!! Nikdo nehájí naše zájmy. Je to tak prosté!!! 22.02.2018 / 17:41:53

Pepa z Depa Slyšel jsem, že jsou zaukolovaní šéfici, aby to tu rozhodili a skryli ty narážky na ně, prý na výrobního a dva šéfy, aby se ta diskuze poposunula a nešlo tak lehce vidět ty příspěvky minulé. Mají prý vytáčet ty diskutující, sprostě jim nadávat a vyvádět je z rovnováhy. Používat jejich nicky, aby udělali zmatek. Tak sem to slyšel. Jsou už prý bezradní, tak používají tuto metodu. Ale to tu už bylo. Povznes se "M" nad to a kašli na ně. Vždycky reagují, když do nich někdo vyjede. Je to sranda pozorovat. Jo a ferkeři nechápu, na co čekáte, v AWT kolegovi zaplatili kurz, máš při tom i zaplacenou šichtu a dostaneš náborový příspěvek podle profese. Teď aktuálně fakt nevím, jestli ještě berou, kurz už byl, stačí vyúční list - mrkněte na stránky, ale zkuste to i jinde ČD, ČDC, SŽDC. Do werku se můžete vrátit k posunu vždycky, nějakou dobu bude nedostatek lidí, kteří fakt chtějí a umí pracovat. Dobrá doba si to vyzkoušet i jinde. Ve werku to budou chtít podle mě nějak ošetřit, aby jste nezdrhli po kurzu a pochybuji, že vám budou platit šichty, jak budete v kurzu, dyť prý nemá kdo za vás na šichtě robit. Kluci známí šli dělat i na ČDC, AWT a jezdí i pro Regiojet a Leo. S prachama a pohodou oproti werku se to absolutně nedá srovnat. Nebe a dudy. 21.02.2018 / 20:41:26

R. Nepotřebuješ papír, papír potřebuješ akorát na Ho*no. http://moneymag.cz/duchody-penze/4353-kolik-let-se-vam-uz-zapocetlo-na-duchod-ohlidejte-si-to 21.02.2018 / 20:08:15

agent CiA X: rádobyvtipnej jseš tu leda Ty...to jsi si stopro jistej že fabrika za tebe soc, zdrav odvádí ? máš to na úředním papíře ? hovno máš v zadku tak asi na důchod se počítá každá šichta ! až Ti bude šedesát a netrefíš sám na WC budou tě poblitého kriít šlauchem, posereš se 3x denně to budeš mektat jinak ale pozdě, pomoci už nebude 21.02.2018 / 19:53:28

Werkový nárust? Diskonty Lidl v Česku zvýší od března nástupní mzdu pokladních a prodavaček na 28 tisíc korun, tedy o pětinu. Diskonty Lidl v Česku zvýší od března nástupní mzdu pokladních a prodavaček na 28 tisíc korun, tedy o pětinu. https://ekonomika.idnes.cz/lidl-kaufland-tesco-billa-mzdy-deg-/ekonomika.aspx?c=A180221_113044_ekonomika_mato 21.02.2018 / 19:20:50

M Příspěvek mezi nasraným posunovačem a tandemem není můj. Tohle bych já nikdy nenapsal, zase se tady nějaké zhovadile vygumované pako vydává za mě, asi tady bude potřeba zavést povinnou registraci, aby se předešlo případným nedorozuměním. Kontaktuji administrátory. 21.02.2018 / 15:59:20

tandem Nasraný posunovač: Tak zrub,však za tvou praci bys měl mit 2x tolik za ty stižené podmínky.Kloubouk dolu lidem co tohle dělaji nebo třeba brousi celou šichtu v upravnách.Prace poctivých lidi ve werku neni dostatečně doceněná ale co už,zas na druhou stranu jsou tam převážně lidi se zakladním vzděláním a těch 12 čisteho je drži nad vodou.To potom těch možností moc není. 21.02.2018 / 15:48:58

M PRO DEMENTA PAVLA. To co ti napíšou do prohlášení něm nic společného co se děje ve skutečnosti. Vyznání si hlavu ze zadku a začni přemýšlet. Méně chlastu a drog by i taky prospělo. 21.02.2018 / 15:41:42

Nasraný posunovač Pokud se ti nelíbí v Lidlu za 28, můžeš jezdit celou šichtu jako pí*a na špici na vozech v mrazu, dešti, ve dne v noci… A celou šichtu být sledovaný…Sumasumárum se vším všudy na šichty s rizikem za 24 tisíc. Ano, ve werku u posunu, po 7 letech. Jebu na to, nechť si to robí sami, zítra jdu na marodku spočnout a pak se uvidí. Ještě ten kurz fírovský udělám a jdu do pryč. 21.02.2018 / 13:14:36

Pavel Typická reakce werkového prochlastaného mozečka, kdybys četl pořádně, tak to vidíš, ale klid to dělá ten chlast po šichtě, mozek de do sraček, nervy, depka, adrenalin,…škoda, ale každému, co jeho jest… Píše se tam: „Nová nástupní mzda 28 tisíc korun při úvazku čtyřicet hodin týdně platí pro celou ČR, pouze v Praze a okolí zůstává kvůli specifickým podmínkám na pracovním trhu o něco vyšší, a to 29 143 korun. To znamená navýšení mezd o 20 procent. Adekvátně se mají zvýšit i mzdy stávajících zaměstnanců na těchto pozicích. Lidl nyní pokladním a prodavačkám slibuje, že po dvou letech práce přesáhne jejich mzda 30 tisíc korun hrubého. Zároveň budou mít možnost v ještě větší míře využívat výrazně zkrácené úvazky, nově i 25 hodin týdně.“ 21.02.2018 / 13:05:41

K Super no, budou seděť 5x týdně 12 hodin za kasou, bez možnosti zajít si na WC, bez řádné pouze a dostanou to co já mám za těch pár reálně odrobených hodin denně ve werku. A to se vyplatí, ale přeju jim to :-) 21.02.2018 / 12:30:46

Pavel Ti, co zůstali ve werku nepochopí, jak s nima manipulují. Je mi vás fakt líto, ale asi nemáte dostatečnou inteligenci, že to nechápete. Jak píše tady někdo, v Lidlu za 28 tisíc. Je to ostuda a výsměch vám všem i s těmi nárůstama co vám dali. Když vám řeknu, že nástupní plat jsem měl o 30 km vedle o 15 tisíc větší než ve werku ve stejném oboru a směnnosti i odpracovaných hodin. Ani nevíte v čem děláte, ale v důsledku si za to můžete sami. Jste zvyklí, že se o vás furt někdo staral. Pokud nebudete aktivní a nebudete používat mozek, budou s váma víc a víc vyjebávat… https://www.novinky.cz/ekonomika/464041-lidl-zvysi-prodavackam-a-pokladnim-nastupni-mzdy-na-28-tisic.html 21.02.2018 / 12:27:55

Antik Tak to vypadá že v Lidlu budou vydělávat víc než ve Werku!No jo hold Německý majitel chce kvalitu a tu zaplatí. 21.02.2018 / 12:09:53

X Pobavil jsi mě „werkmane“ hooodně pobavil. Na co zápočťák, když za mě bylo odvedené sociální a je evidované a zaplacené každý měsíc, na sociálce vtipálku… Kdo tak asi po mě bude chtít zápočťák, když nejdu na úřad práce apod. Jdu hned makat jinde a nový zaměstnavatel má někde zápočťák. Nemáš moc přehled. Důchod minimálně za 43 let ? A odpracovat minimálně ještě 32 let ? To už důchody nebudou, nebude na ně, vše rozkradené. To ti starší, co odcházejí teď tak snad, snad, snad budou mít důchod na tak, tak přežití, vtipálku. Vtipálku ty budeš nějaká stará struktura, co se třese na důchod, tož aby ses ho aspoň dožil a ve zdraví užil, vtipálku. Dnes ti stačí cizí jazyk a schopnosti. Jedině tady v podniku ti stačí známosti a můžeš být totál iqáč. Nová doba vtipálku. Musíš se postarat sám o sebe, to není jak za vás, starých struktur, že za tebe vše udělal stát a strana vtipálku. Ale udělám změnu, ještě něco odmarodím. V marodce dám já výpověď a je to vklidu. 21.02.2018 / 11:30:23

werkman aha ! pán je rebel - bojovník, a takový zápočťák na důchod Ti udělá kdopak ?! servírka v putyce ? zatím je (a bude) na koni zaměstnavatel takže klííídek a držet hubu, krok 21.02.2018 / 05:38:03

X Myslím Dědku, že se to řídí samo. Vedoucí provozu a jeho zástupce jsou vyšachovaní ze hry bo tomu pí*u rozumí. No dál nebudu pokračovat, bo chci aby mi podepsali dohodu k 1.3., ale po těch výpovědích, co dali přede mnou a skoro 50 marodech to vidím pasé. Takže odchod dohodou nebo bez k 1.3. jak to udělal kolega PZ z Balin. Přijdu a řeknu, že končím a jestli chtějí sepíšem to, pokud ne, tak už stejně nepříjdu a nechť si mě potom osobní shání po německu. 20.02.2018 / 21:17:50

Dědek Za celou dobu, co dělám ve werku, jsem toto ještě nezažil. Ve svých 55 letech jsem přesvědčený, že by ferker řídila lépe moje 8-letá vnučka, než současné vedení. Chtěl jsem to tu napsat, protože po tom, co odcházejí další chlapi, co dali už výpověď, jsem se rozhodl, že i když jsem už starý dědek zkusím štěstí někde jinde. Zažil jsem i změny režimu, ale takovou zoufalost, co se děje teď, to opravdu ne. Jsem sice jenom vyučen v oboru, ale těch 10 let do důchodu už nechci strávit v takto řízené firmě. Hezký večer. 20.02.2018 / 21:03:41

werkowiec trzyniecki Michal neboj, vytrhnou to Polocy, Ukrajinci, Mongoli a kdovíkdo ještě, již dnes místní firmy (Mobis, Kovona, Dongwon, Hyundai...) prioritně berou polské lidi do práce, i s dovozem autobusem zdarma do fabriky, důvod je jasný proč, levná pracovní síla, žádné odvody státu, no prostě vyjeb jako prase 20.02.2018 / 08:01:36