Motokáry

Téma založil/a: 06.08.2017 | občanka Třince

Co říkáte na nové motokáry na Borku? Bydlím kousek a hluk sice je, ale mě až tak nevadí.

Mailen Zdravím. Tak jsem dorazil na to setkání, bohužel až v 16:30, jelikož jsem to dříve nestihl a nenašel jsem tam nikoho. Takže předpokládám, že účast byla velká a hotovo bylo za 5 min. 28.08.2017 / 16:50:21

Mailen Ty tzv. protihlukové stěny z toho nevysušeného a ještě pracujícího dřeva, to fakt vymyslel nějaký dement. Hluk to dozajista zadrží, asi tak jako latrina. Pro nasraného občana: Ano Krajská hygienická stanice může měřit hluk opravdu poctivě. Před pár dny, tady u mého domu měřili.... měřila firma Enviform a.s. Takže dalšího komentáře si myslím netřeba. Pro XXX. Víš, tady nebydlí 5 sousedů, ale stovky občanu ze všech stran okolo toho cirkusu, ale tak jasně, jsi úplně stejný jako někteří.. že? --- Jsem prachatý a nevím co s penězi, tak si postavím co chci, kde chci a jak chci, v nejvyšším vedení obce mám své bíle koně, tak co se s tím budeme srát, když mi bude stejně všechno dovoleno. Nějací občané mi můžou být u prdele a kdyby někdo chtěl protestovat, tak použiji vyhrožování vším možným, však co kurva, nebude to poprvé.. 16.08.2017 / 22:41:19

spokojeny souhlasim s obcankou, ty slabsi hluk nedelaji, ty sportovni sem neslysel tak nemohu posoudit , ale areal fakt hezky 16.08.2017 / 09:58:37

občanka přesně tak, tohle je i můj názor, tyhle protihlukové stěny jsou na dvě věci a navíc to vypadá blbě, když se tam dělají ty mezery.. ale jinak kdo se tam byl podívat, je to moderní, pěkné, když jezdí ty motokáry se slabším motorem, není to hlučné, snad se to nějak vyřeší. 14.08.2017 / 18:11:30

nasraný občan Nejsem odborník, ale myslím, že ty zvětšující se škvíry mezi jednotlivými deskami v protihlukových stěnách asi nebyly záměrem, že? Každopádně pokud má být v okolí dráhy aspoň trochu klid, tak by tam měli vybudovat protihlukové stěny z nějakého lepšího materiálu, aspoň tak jak je to u dálnic. A hlavně ze všech stran, protože hluk se od stěn odráží a pak o to víc trpí lidé žijící na druhé straně!!! To by mě zajímalo, který hňup toto vymyslel. Každopádně pokud budou pracovníci z Krajské hygienické stanice měřit hluk opravdu poctivě, tak musí dojít k závěru, že zde je něco hodně špatně. A pokud ne, tak už přestávám věřit v poctivost těchto státních institucí a přestávám platit daně a nechám se raději zavřít, protože ve vězení je vyšší kvalita bydlení než v Třinci u hlučného, prašného a smradlavého werku a teď ještě s bonusem hluku a smradu z motokár. 14.08.2017 / 12:55:53

to je fuk tady zas se nekdo snazi hrat ma chytreho ale moc mu to nejde :D 13.08.2017 / 14:15:48

xxx Mailen: S tebou ji klidně podepíšu, protože evidentně neumíš číst mezi řádky. Přečti si to ještě jednou, pomalu a přemýšlej nad tím. Psal jsem , že se nebavím o hluku, že to nemůžu soudit ale že se určitě časem nalezne nějaký kompromis. Za chvíli se musí zakázat všechno. Diskotéky, protože ty zase vadí 5 sousedům třeba, tak proto se nebude mít tisíc lidí kde bavit a tak bych mohl pokračovat. Za chvíli budemem fakt chodit jen do práce a mezi prací budeme zakuklení doma, to bude skvělý život! Myslím, že když doprostřed té smlouvy napíšem, že vám částku za dům musím uhradit do roku 3017 tak to asi v pohodě podepíšete.... 13.08.2017 / 09:07:11

Fantomas Palkovskou ? tak ji nevol ! myslíš že Tvůj hlas něco znamená ? naivko... 12.08.2017 / 18:36:30

Palkovskou uz nikdy volit nebudeme! Pokud nám 28.8 neřeknou nic konkrétního co by nám značně pomohlo a ulevilo všem v okolí, domluvme se a pojďme na úřad hromadne! Udělat tam poradne haló at vi jak se žije v neustálém kraválu!!! Jsme připraveni pozvat sem i televizi pokud nebude zbytí a hlavně se nevzdavat ! Dnes to je opět peklo které bude trvat do neděle. 11.08.2017 / 16:27:54

Mailen No já jdu v pondělí na úřad a podám žádost na výkup pozemku spolu z nemovitosti. Když je město schopno nakoupit předražené elektro autobusy s důvodu snížení emisí a hluku a na druhé straně tu povolí postavit tenhle ten cirkus plny smradu a kraválu, tak ať se starají. Nejsem naivní abych něco od toho čekal, ale alespoň to tam trochu rozvířím a bodnu do toho zkorumpovaného hnízda. 11.08.2017 / 15:07:48

Palkovskou uz nikdy volit nebudeme! Lidi nikdy není pozdě. 28.8 v 16.00 je sraz všech lidí okolo přímo na steelringu kde nám mají říct konecne stanoviska!!! Musíme se bránit, mají zatím jen zkušební provoz a takový kravál si nesmíme nechat líbit! Nejvíce mě pobavil článek od starostky, který vyšel v novinách. A proto mám jasno!!!! Už nikdy nesmí tato "loutka miliardaru " po volbách znova usednout do křesla starosty města!!!! Ona nestojí o práva občanů! Ji jsou obycejni lidé uplne ukradení!! A proto Palkovskou uz nikdy volit nebudeme !!!! 11.08.2017 / 14:02:19

to je fuk proc by se nic nezmohlo, xx lidi si tam kupovalo pozemky, stavelo baraky, bydli tam od narozeni a ted prijde nejaky nenazrany miliardar a bude jim kurvit zivoty? nenechte si srat na hlavy 11.08.2017 / 13:54:57

občanka slyšela jsem, že se podepisuje petice na odhlučnění atd., ale ted už asi nic nezmůžeme, že 11.08.2017 / 12:46:34

to je fuk nejspis nikdy, xxx je chytrak ktery rozumi vsemu a vsechno je super pokud to nestoji vedle jeho baraku, pokud tam jsou ohnostroje a podobne sracky tak volat cajty i kdyz stejne nic neudelaji aspon budou zaznamy, pripadne zavolat nejakou tv at republika vidi jak to chodi ve meste kde starostku dela loutka miliardaru 11.08.2017 / 11:31:53

Mailen Pro pana xxx. Nabízím svůj dům k prodeji cca 200m od zmíněné autodráhy. Od rána do večera po celý týden, včetně soboty a dne pracovního klidu, což je neděle a vyhláška o rušení klidu se jaksi nedodržuje a nekontroluje, si můžete užívat kravál a smrad spalin. Byl by jste blázen kdyby jste to nekoupil, když jste tak spokojen... A ještě k tomu Vám p. starostka zařídila elektrifikovanou autobusovou dopravu, to aby ten smrad nebyl tak moc cítit. A zrovna dneska v 22:50 ohňostroj z onoho místa. Taktéž cesta od nádraží směrem na borek je pořád lepší a lepší pokud ovšem máte terénní vůz. Pro Vás samá pozitiva. Takže kdy by bylo s Vámi možné podepsat kupní smlouvu....... 10.08.2017 / 23:43:27

to je fuk promin ale do pajzlu kde se schazi werkovi chytraci na pivo nechodim 10.08.2017 / 13:13:12

werkman to je fuk: nic nepochopils, běž lépe na pivo mezi své kumpány, budě Ti líp 09.08.2017 / 18:09:27

to je fuk a to jako myslis ze to dela pro radost lidem ? ty budes asi fakt werkman, chodis makat za 18 cisteho na sichty a jsi statny ze je robota 09.08.2017 / 14:54:05

werkman "zisky" z motokar ? to je generální šéf finančně na tom tak špatně že musí provozovat pouťové atrakce pro děti ? Vy jste mi ale "ekonomové" jak ten ušatý Kalous... 09.08.2017 / 06:39:27

to je fuk xxx tak ty si hodne naivni :D jasne ze je to delano "pro lidi" , kdo jiny by tam utracel penize a delal zisky, jestli si myslis ze soukromy podnikatel vrazi penize do neceho co mu nebude vydelavat a je to pro lidi tak se bez lecit. Pokud bys vedle toho bydlel a musel to poslouchat tak bys byl mozna taky ten zabednenec, ono je rozdil mezi tim prijit si na hodinu pojezdit anebo to poslouchat celou dobu co je ring otevreny 09.08.2017 / 05:52:23

xxx Achjooo, zase tady ti zakomplexovaní zabedněnci. Je to projekt, o kterém se nám před pár lety ani nesnělo. Pro mě, jako motoristu, super! Byl jsem tam už párkrát a jsem zato vděčný. Ale pokud jde o hluk, tak to nemohu soudit. Je možné , že se to rozléhá.. Nicméně to asi časem upraví nebo se nalezne nějaký kompromis, jelikož každý den to asi opravdu fungovat nemusí. Myslím si, že je to děláno pro lidi a pro město celkově, protože nevěřím, že na tomhle někdo může vydělat. Naše město je sakra na úrovni podle ostatních v Čr a to si tady nikdo neuvědomuje..... 08.08.2017 / 19:24:20

agent CIA děláš si srandu ? kolik lidi že to využije, nějaká hlučná smradlavá infantilní vozítka všem ostatním na obtíž ? copak už všem v okolí total odjebalo ? 08.08.2017 / 11:01:26

l Luxus jaký můžou v Třinci závidět všude nejen v naší republice ! 08.08.2017 / 10:24:31

já jsem werkman kdo je víc ? Strýko Moderko je všemocný ? proč lépe neřídí fabriku a provoz ? nějak mu to koukám hapruje... 08.08.2017 / 08:25:44

to je fuk kdyz si ujko Moder zamane bordel u skoly tak tam bude stat a bude vsechno schvalene, vedeni mesta je jen banda sasku na provazku a kdo taha za nite vime vsichni, stejne jako v Bystrici 08.08.2017 / 07:37:21