Optimont 2000 v Hnojníku

Téma založil/a: 15.09.2017 | Bobo

Názory na odměňování zaměstnanců

Mirka Chtěla jsem se jít s kamarádkou do Optimontu se poptat na prací ,ale jak jsem hodinu pročítala tyhle příspěvky,tak se vyhnu velkému okruhu této firmě,můžete mi aspoň někdo napsat dá se tam po zauční době vydělat kolem 22tis hrubého?Jsme manuálně zručné ženy s praxi ve strojírenství.Je to pravda co tady čtu ,že se tam dře za minimální mzdu?V dnešní době?Děkují všem za nějakou odpověď. 26.02.2018 / 09:57:14

d-anka Je to přesně tak , všude okolo co se ptám mzdy navýšili, Optimont samozřejmě nic, mám toho plné zuby odcházím, třeba v takovém Lidlu dávají 28 tis hrubého, to si v té otrokařině nikdy nevydělám,fuj hnus celý Optimont 21.02.2018 / 21:58:05

Trolka Tak a máme nový rok, v mnohých firmách se mzda navyšovala a v Optimontu se pouze navýšil úkol. Mzda pořád stejná, pořád sociální příplatek. To vedení nesleduje, že vše zdražuje? Pochybuji že prodávají své výrobky pořád za stejnou cenu. Pracující ovce se opět neozývají. Spokojenost je asi na obou stranách. 11.02.2018 / 08:19:19

Oooo booože Frenklyn nevím kde bereš ty rozumy, nějaká mladá pipina nejspíš. lisaři berou kua 24.000 i víc ha hááá, nejspíš si na lisovně ani nebyla.tebe bych tam ku lisu postavil tak na týden,at víš co je robota.za ty chytré kidy co tady píšeš 05.01.2018 / 17:14:36

Trolka Společnost Optimont je nekorektní. Inzerce na pozici montážní dělní s nabízenou mzdou od 85 Kč na hodinu se rázem změní na 73 Kč na hodinu. Už při nástupu lžou ( personální ). Pak jak debil děláte a když po 3 měsících dostanete 3.000 náborový, tak se Vám výplata zvedne o 500 Kč, jelikož uberou zase na jiné složce ve mzdě. Ojebávají a dělají z lidí hlupáky. Toto je asi zatím nejhorší firma, kterou jsem kdy poznala. Kdo může obcházejte ji velkým obloukem, jelikož i to vedení komplet stojí za velké lejno. 28.12.2017 / 10:58:24

d-anka Mlok-je to přesně jak píšeš, jeden bohatý majitel podporován kapitálem ze zahraničí (spíš drancování zaměstnanců kapitálem) je to opravdu jak v Číně, což to nedělat,jak to zákon umožňuje.Dokuť nebudou zákony pořádné, majitel si bude dělat z lidma co chce, umělé sníží zisky, lidem řekne nejsou peníze , je to jen a jen o charakteru člověka. 14.12.2017 / 22:49:15

mlok Čtu a žasnu. Denně kolem Optimontu jezdím, nádhera objektu. Vždy jsem si myslel, že to je firma, kde je pořadník na práci ale tady čtu opak. Hlava mi to nebere, ale pokud firma vypadá VIP a zaměstnanci jsou na minimálních mzdách to svědčí o tom, že v zákulisí je někdo moc bohatý možná nějaká firma nebo nadnárodní společnost a to je špatné. Tomuto se říká obchod s otroky. V Číně je to běžné, ale v ČR????????? Nemyslím obchod jako prodej, ale obchod jako zneužívání lidských práv v závislosti na práci. Asi toto pošlu na posouzení a sledování na úřad práce, jen tento, ale nesmí být uplácený majitelem nebo společností může toto pokutovat. Pokuta bude sice pro vedení směšná, ale firma bude vědět, že se o ní ví. No počkám, jak to dopadne. 13.12.2017 / 23:10:42

Viktor Působí v této firmě odborová organizace? 07.12.2017 / 18:38:54

mikina Nesouhlasím s Frenklynem,který si myslí,že jsou ženy spokojené s platem díky večírku,navíc v Optimontu nejsou jen ženy.Majitel by večírek pořádal s dělníkama,nebo bez nich,ale stejně pořádal, bez ohledu na odměnu ve výplatě.Nikdo není spokojen s platem,ani lisaři a nedá se porovnávat práce na montáži a lisech.Nejsou spokojeny ani mistrové a možná i leckterý THP pracovník.A že majitel nerozdělí svoje zisky mezi dělníky?To je otázka,na kterou může odpovědět jen on sám. 06.12.2017 / 01:08:31

Frenklyn No koukám, že vaše diskuze se zastavila. Je opravdu nepoměr ohodnocení ruční práce a práce na strojích. Montáž si vydělá 12.000,- až 15.000,- Kč zato lisaři 20.000,- až 24.000,- Kč i víc. Montáž stále namáhá ruce, lisař jen zřítka. Já být ženská, tak bych se na tuto manuální práci vysra.... Máte po večírku a co. Jste spokojené, že Vám na chviličku zacpaly ústa (myslím pohoštěním). Kdyby Vám raději na vánoce přidali na výplatě a ne předraženým pohoštěním. To co utratili za večírek je pro ně nic, ale kdyby Vám to dali do výplaty, museli by chudáci z toho zaplatit velké pojištění a to by si už asi dovolit nemohli. Pak by si nemohli dělit zisky ve výši cca 16 miliónu, o které Vás okradli. Jsou to Vaše zisky, vy jste je vytvořili, měli se o ně podělit s Vámi ne mezi sebou. Tak hodně štěstí v novém roce. 04.12.2017 / 20:12:32

Mata Je to přesně, tak jak píše Petr,majitelé vlastní dělníci jsou pro něho jen nějaké evidenční číslo, sliboval schůzky, nic se neděje a lidem přidat jo tak práce a výkonný ředitel, ten je rád,že je v teplíčku a drží hubu a krok , místo aby se staral o lidi co dřou má jeho plat. 02.12.2017 / 14:36:35

petr Je to smutné, majitel si sponzoruje hokejisty místo, aby zaplatil své zaměstnance, jen proto, aby měl na stadiónu svou vitrinu, byl vidět, že na to má, ale ti co mu vytvářejí přidanou hodnotu, jen zapláčou nad výdělkem, nech třeba sponzoruje" Real Madrid "ale ať dá lidem průměr v republice a ne polovinu průměru 24.11.2017 / 17:45:03

junior Zaměstnanec Ty jsi asi jedinej co jsi spokojený s PLATEM v Optimontu, ostatní tam dělají jen za minimální Mzdu- anebo krapet navýšenou- ale jen díky přesčasům co zatím mohou dělat, anebo jsou zručnější. Ale všeho dočasu,příjde den kdy odejdou ruce-zruší přesčasy a co pak? Ale chceme si přece vydělat za normální pracovní dobu ale ne to honit přesčasy!! A co naše rodiny a děti? Ty nás nepotřebují!! Základ je jen minimální mzda pro uklízečky a pomocné síly!! Ale to my přece nejsme- anebo jo? A vyplnění dotazníku? Jen škoda času a papíru, stejně se nic nezmění. 19.11.2017 / 18:48:13

Trolka Ano s vedením je jednání o něčem jiném, ale provokatéři, s těmi není o čem jednat. Tato diskuze není opravdu jen pro nespokojené, ale pro názory v odměňování. Ráda bych viděla toho, co je spokojený ale z řad zaměstnanců ne THP pracovníků. 18.11.2017 / 11:36:05

mikina I nespokojený zaměstnanec musí mít úroveň jednání,bez ní s Váma nikdo jednat nebude a nejen v Optimontu 17.11.2017 / 18:47:02

r-danka zaměstnanec -ty bys se měl jít léčit ,ty jsi určitě nějaký patolízal ,protože ty jsi ze vším spokojený,tahle diskuze jo pro nespokojené zaměstnance a jestli jste spokojení zaměstnanci ,běžte si s mikinou diskutovat s Dzikem jak vám je dobře v Optimontu 17.11.2017 / 09:23:05

zaměstnanec Mikina:máš pravdu...napsala jsem svuj názor na p.Zagorovou a pak mně čekala smršť urážek...já nechápu proč ten člověk pro tu firmu vlastně pracuje? 16.11.2017 / 17:55:59

mikina Vážení,tato diskuze se ubírá jiným směrem,než byl původní záměr,vede se zde monolog mezi zaměstnancem a Trolkou,která má vskutku vytříbený jazyk.Pokud si někdo z vedení a nejenom z nich, přečte tuto diskuzi,musí mu být líto,že jí vůbec otevřel,protože její úroveň je hodně vysoká. 15.11.2017 / 19:11:38

zaměstnanec trolka:to by stačilo!!!!! 15.11.2017 / 15:51:15

Trolka zaměstnanec Trolka.jen nespokojení mužou mít svuj názor?zajímavé...Koule jsem si nepřisedl,protože žádné nemám:-))) 14.11.2017 / 16:42:58 Zaměstnanec, pokud koule nemáš, tak jsi vykastrovaný. Jinak by jsi byla zaměstnankyně, ale IQ houpacího koně neví jak slova užívat. Třetí možnost babo chlap, z ženy udělána buzna. 15.11.2017 / 12:25:13

zaměstnanec Trolka.jen nespokojení mužou mít svuj názor?zajímavé...Koule jsem si nepřisedl,protože žádné nemám:-))) 14.11.2017 / 16:42:58

Trolka zaměstnanec, četl jsi někdy to, co jsi napsal? Píšeš jako člověk s IQ tykve, asi smysl to nedává. Ach divím se, že Tě Optimont zaměstnává, jinde by Tě nevzali ani na úklid.Tak kroť své emoce. 14.11.2017 / 11:41:00

Trolka zaměstnanec, ty jsi si asi přisedl koule. Tady píšou nespokojení a teď se mohou vyjádřit v dotazníku. Buzeranti jako Ty tady nemají co dělat. 14.11.2017 / 11:36:44

zaměstnanec trolka:nebo bys mohla jsi na to Večírku zatancovat s p.Dzikem a všechno co tžu píšeš mu vylíčit...s mím prosit? 13.11.2017 / 18:07:11

zaměstnanec trolka.umíš s počítačem-chvályhodné,nejsi spokojená ve firmě...tak proč tam pořád jsi? 13.11.2017 / 17:55:45