JE MOZNO PROVADET EXEKUCI NA POVINNEHO, KDYZ ROZSUDEK OKRESNIHO SOUDU A KRAJSKEHO NENABYL PRAVNI MOCI Z DUVODU VCASNEHO PODANEHO DOVOLANI?! KDO PORADI NEBO JAKY MATE NAZOR...?!

Téma založil/a: 18.09.2017 | clovicek

Jelikoz jsem zatim myslim neopravnene prohral soud jak okresni tak krajsky v nemz mi bylo rozsudkem uhradit protistrane nekolik desitek Kc...vcas jsem podal dovolani k Nejvyssimu soudu dle pouceni!!! Jenze protistrana z nedockavosti podala 2 tydny po pisemnem rozsudku krajskeho soudu na me exekucni rizeni, ktere pry nabylo pravni ucinnosti coz mi sdelil exekutor v dorucene pisemnosti a ja mam podany vcas dovolani, takze by oba rozsudky nemely nabyt pravomocneho nabyti a postup protistrany a exekutora by mel byt nezakonny...dokaze nekdo poradit jak se tomu postavit a pripadnou predcasnou nezakonnou exekuci zastavit...nevim si rady a nemam se kde obratit a na advokata nemam penize jsem hendikopopvany zdravotne..dekuji za nazor ci radu...michal

TŘINEC Pokud jste prohrál soud prvního stupně (okresní) a následně soud druhého stupně (krajský), rozsudek krajského soudu je ihned po vynesení pravoplatný, takže exekuci lze provést. Dovolání nemá vliv na pravoplatnost rozsudku Krajského soudu. 26.09.2017 / 20:19:20

Lujza Logicky určitě ne, ale psát odvolání a nemít po ruce advokáta je asi hloupé. Zkuste tyto: http://www.fmp-advokati.cz/ 25.09.2017 / 11:10:45

guj Tady asi nic. Jsou ruzna zdruzeni, pravni poradny na netu. Je treba hledat. 19.09.2017 / 09:49:08