advokati a koho doporucujete

Téma založil/a: 31.12.2015 | rady nad zlato

Chci se zeptat jakeho advokata by jste tady na trinecku urcite doporucili a naopak .... Je jich tady dost ale reference chybi . Slysela jsem ze nekteri spolupracuji i s exekutory a u nich pro radu a pomoc bych nesla , ale jsou zde advokati kteri zastupuji jen klienty proti exekutorum . Ale nejde jen o problem exekuci , proste clovek nevi ci zajit tam nebo jinam kde opravdu poradi a pomuzou a ne jenom vemou penize .

mimi walach. zbytečné kroky za hodně peněz. a všechno projel. 20.08.2017 / 17:04:54

Christo Největší loupežníci , zloději a neumělci kde se porovnává kvalita - výkon jsou bezesporu Sokol , Brož ...... !!! Nejdražší , nejslabší !!! Sokol je podvodník který bere až 100 tisíc zálohy a dál nic......... Exekutorský šlendrián a zloděj !! 11.09.2016 / 09:07:31

Fallen Když řešíte již závažnější problém tak si advokáta vyberte z Ostravy apod... Na soudě mají "větší" moc než advokáti z Třince a okolí ..... Bohužel to není že by neuměli nebo byli horší , ale tak to zatím na soudech chodí ...... Každý již má na soudech nějaké "reference" a když tam přijdete s někým , který je znám jako "prohrávající" tak i vy již při vstupu do soudní síně máte šanci o 30% menší na úspěch ..... 29.08.2016 / 09:59:53

koko jo czudek je moc dobry 27.03.2016 / 12:37:16

Lujza Určitě bych nedoporučila p. JuDr. Jopka. Velice dobré zkušenosti mám s Advokátní kanceláři (ale je z Ostravy). Friedelová, Milatová, Pěnkava v.o.s. V Třinci nikoho neznám a už bych tam nikoho nehledala, jsem velice spokojená. Tam kde mi p. J. řekl, že se nedá nic dělat mi oni pomohli. 19.02.2016 / 15:46:03

Qashaq Mám dobrou zkušenost s Czudek+Božková. 18.02.2016 / 08:52:36