Kebab pod laubama

Téma založil/a: 03.01.2016 | to je jedno

muzete mi nekdo vysvetlit na co je otevreny kebab pod laubama , na namesti TGM ? za posledni 2 mesice jsem tam byl 5x a NIKDY nemeli hranolky , je fuk jestli o vikendu nebo pres tyden, dopoledne nebo odpoledne proste nebyly. pokud mi dodavatel neni schopny dodat je takovy problem zajit naproti do obchodu a koupit je , prodavat s mensim ziskem ale prodavat nez prichazet o zakazniky , to jako cekaji ze ty humusy co k tomu davaji ze se z toho nekdo zblazni ? az budu chtit zdravou vyzivu tak si zajdu do obchodu k tomu urcenemu

Patrik Nechci nic říkat ale když si člověk dá kebab box jsou k tomu hranolky vy chytraci 10.12.2016 / 19:36:20

trifa lujzo, tebe snad omlouva jen to ze mas mozek vychlastany z radegastovny 27.03.2016 / 10:45:32

Lujza Hranolky v kebabu? To slyším poprvé:-) Kdo si pro boha kupuje v kebabu hranolky?? U Hambáče jsou, tak bych radila ujít pár kroků tam, když to bez těch hranolek je taková pohroma. No k smíchu. 24.03.2016 / 11:08:43

Hranolki Ňejlepše beje tam vlyš jebnyč tego tureckigo gorola po pysku a povjedzeč mu k aj moš ty hranolki ty kokoče,bo jo mum chynč na hranolki.No a beje klid.☺☺☺ 11.02.2016 / 16:54:11

problematic Tak co, už tam mo ty hranole? Bo nima co jinygo žrač, tak tam beje třeba vlyžč a tymu tureckimu to vysvětlič. 07.02.2016 / 13:51:44

stara babina kurva piča řiť, řiť piča hubá to je fakt sranda tady, ja ti tam zítra zajdu a zeptám se toho veksláka stím masem z prášku, proč kurva nemá ty hranolky!!! to je fakt vprdeli :DDDDD 01.02.2016 / 00:27:54

fofo No a protože neví, jak vyřešit problém s chybějícími hranolkami, tak proto musel založit tuhle nezbytnou diskuzi s tímto obrovským problémem. :-) 15.01.2016 / 16:05:23

mr. Jsi vážně jen gorolský hlupáček ;) 15.01.2016 / 15:34:46

fofo Dotaz zněl, proč Turek nemá nikdy k masu hranolky, když je tam někde má napsané, že jsou. Odpověď- Nechodit k němu, případně tam zajít a zeptat se na to přímo Turka. Co je na tom k nepochopení? 14.01.2016 / 11:58:37

to je jedno hrdina schovany za zatahnutyma zaluziema :D :D :D ze jeste v dnesni dobe nekdo pouzije tak mi to rekni do oci , to by me fakt nenapadlo, to jsme pouzivali tak mozna ve skolce :D ale hold se tady potvrdila retardace nekterych diskutujicich kteri ani nejsou schopni pobrat ceho se vlastne dotaz tykal 14.01.2016 / 09:56:22

mr. To je jedno: co takhle říct mi to do očí ;-) ? 13.01.2016 / 10:40:51

Že by..? Prosím všechny milovníky kebabu pod laubama, jak si tam dáte cokoliv, podívejte se dovnitř na obsah, já tam našla vypaseného brouka, od té doby nikdy víc... 12.01.2016 / 09:07:21

fofo Tak co, už mají hranolky? Nebo v léčebně ještě nebyly vycházky? :-) 08.01.2016 / 21:43:24

fofo Ty musíš být opravdu dost velký borok... baba Tě drží pod pantoflem, tak robíš ramena anonymně? I když, která by chtěla takeho chuja. 05.01.2016 / 20:40:54

to je jedno ty k nim nechodis ale vis proc to skoncilo, zajimave , ale jak uz sem psal , u tebe me to ani neprekvapuje, chytrejsiho odbornika na vsechno by tady nenasel, takze si zajdi do poctiveho ceskeho stanku kde ti maso udelaji primo pred tebou, to ze uz predtim srmdi je fuk , a jaky si kdo udela obraz je mi celkem fuk, nekdo normalni spis ale pochopi ze na otazku tady prisli tri ocasi kteri melou uplne o necem jinem nez kvuli cemu bylo zalozene tema 05.01.2016 / 15:45:35

fofo A abys konečně dostal svou vytouženou odpověď: Kebab byl i ve Sarém Třinci, ale už je nějaký čas zavřený. Proč asi? Jednoduše proto, že tam nikdo nechodil. Zpočátku tam sice občas někdo zašel, ale pak se tam celý den sušil jeden kus masa a lidi pochopili, že se dá stravovat lépe a jinde a za lepší peníze. Takže řešením je tam prostě nechodit ! 05.01.2016 / 13:05:24

fofo to je jedno: to co tady píšeš plně vypovídá o Tvé inteligenci a slušném vychování. Takový zakomplexovaný primitiv mně určitě nemůže urazit. Doporučuji Ti návštěvu nějakého psychologa, možná i psychiatra.Každý si udělá vlastní obrázek, stačí přečíst těch pár Tvých řádků. :-) 05.01.2016 / 13:00:30

to je jedno dalsi retardovany blbec mr. :D ty budes nejaka rodina s fofo, on je taky takovy retardek ktery vsechno zna, vsude byl a vsechno vi ,takze uz treti idiot ktery se plete do diskuze ale taky neni schopny odpovedi , a gorola mas mozna tak v trenach, to je to na cem mas tydenni vzorky jak zepredu tak zezadu 05.01.2016 / 12:39:30

mr. Fofo: co chceš od gorola jakým je "To je jedno" :)) 05.01.2016 / 08:56:36

fofo No a to je právě podstata celého problému.Jak lidi přestanou chodit tam, kde nejsou spokojení, tak dotyčný podnikatel buď skončí, nebo se zamyslí a změní svůj přístup. Jenže takový primitiv jako Ty to nikdy nepochopí a pak chodí brečet anonymně na net, místo toho, aby to řešil tam, kde je problém. Jo a 40 mi bylo už dávno a bydlím ve svém domě s vlastní rodinou, tak se vzpamatuj. Ono dohledat ip adresu a podle toho spoustu jiných informací není v dnešní době zas takový problém. Zajdi si radši na kebab, nebo do hladového okna a pak tady založ téma o tom, jak se to nedá žrát. 05.01.2016 / 07:18:27

to je jedno ja ale u neho nenakoupil prave proto ze chci hranolky, takze se ptam proc ma vsude psane hranolky a pritom je nikdy nema , a jestli to je rek , turek, nebo albanec je mi uplne jedno, takze pindy o tom co je zoufale nebo ne si nech pro svoji matku u ktere jeste ve 40 bydlis ty ocase neschopny , takze jeste jednou ( i kdyz tvoje tupa hlava to stejne nepochopi , protoze se staci podivat na diskuze a ty jsi v kazde chytry jak radio ) ptal jsem se na hranolky, ne na to jaky ma nazor trinecky sasek na jine rasy 05.01.2016 / 06:37:04

fofo to je jedno: Pokud umíš jen trochu číst, tak jsem nikoho jako kokota neoslovil, ale jak je vidět, je to Tvoje nejoblíbenější slovo. Mám za to, že kebab tady v Třinci dělají Turci, takže si doplň vzdělání a pak tady blij nesmysly. Chodit k nim nakupovat a pak si ještě stěžovat, to považuji za vrchol zoufalství. Kde nejsem spokojen s poskytovanými službami, tam nechodím. Zvlášte v dnešní době, kdy je spoustu jiných možností. 04.01.2016 / 23:11:53

to je jedno Mirinda : kazdy nesedi od rana do vecera doma na prdeli jako ty, jsou lide kteri i pracuji cely den ( pak si nemusi ani stezovat ze nemaji ani prumerny plat ) a jidlo si koupi cestou za tech par korun fofo: myslis ze ty jsi neco vic nez vietnamec nebo nejaky rek co dela kebab ? pokud oni jsou kokoti pak ty jsi stejny kokot takze si oba vase prispevky strcte do prdele , otazka byla PROC NEMA KE KEBABU HRANOLKY a ne co si mysli nejaka pizda nebo trotl o jidle a jinych narodech 04.01.2016 / 13:15:23

fofo Divím se, že někdo může podporovat Turky, Vietnamce a podobnou pakáž. A pak si ještě stěžovat. Zoufalci! 03.01.2016 / 22:35:33

Mirunka Lidé zlatí, proč kupujete starý kebab ? naučte se vařit a není nic lepšího,,,,a hranolky ? to je opravdu takový problém koupit si je, dát do trouby a nechat upéct ??? Opravdu nic jiného češi neznají než hranolky a kebab ??? 03.01.2016 / 17:07:29