Varování na nespokojenost Lidový dům Třinec.

Téma založil/a: 04.12.2017 | Aura29

24.listopadu jsem v této restauraci měli oslavit padesátiny naší kolegyně. Kolegyně nás u vstupu upozornila, že bohužel budeme vsazeni na lokál, ipřesto že se byla při objednání 3x zjistit že má zarezervovanou EXTROVKU!!! Přestože jsem se bavili, bohužel přes hluk, který v restauraci byl jsme se neslyšeli.Myslím, že pokud ještě někdy budu muset něco objednávat v téhle restauraci , bude to jen v krajní nouzi. Byl to velký podraz. Naše rozhořčení je velké.

Jana Zažili jsme taky rozhořčení. Slečna Veronika, jak jsme zjistili dodatečně, na nás byla drzá a oznámila nám, že pokud si neobjednáme najednou nedostaneme nic.Mluvila s námi arogantně a tvářila se jako by v práci byla nuceně! Můj otec neposlouchal jaká mají piva, bylo mu oznámeno, že znova to říkat nebude ať si to řekneme mezi sebou.Měla problém nás při odchodu pozdravit,což chápu když seděla celou dobu s někým u stolu a popíjela kávu.Nechápu proč takové lidi někdo zaměstnává! 01.01.2018 / 18:41:52

employee neuvádíte sice kolik Vás na oslavě bylo ale sehnat v pátek separe lokál nebude snadné...předpokládám že jste hodili řeč s vedoucím provozovny a písemná stížnost majiteli podniku, já bych se odbýt jenom tak nenechal, po dobrém to nejde jak vidno 11.12.2017 / 13:18:35

Lidový dům nebrat !!!! No to jste si vybrali asi ten nejhorší možný lokál !!! 05.12.2017 / 18:31:19

a dal kdo vam zakazoval se zbalit a jit do jineho lokalu kde se dvacet lidi nebo kolik vas bylo vejde bez problemu a obslouzi to, kdyz jdete do nejakeho zasraneho pajzlu tak se nemuzete divit 04.12.2017 / 19:01:41