Navýšení cen teplých jídel v kantýnach

Téma založil/a: 04.01.2018 | chito

Proč tak rapídní navýšení cen jednotlivých teplých jídel v kantýnach.

corpse Jen doplním - nemám rozhodně nic proti obsluze nebo kuchařům u Gastra. Aby to zase někdo blbě nepochopil. Kuchař nemůže z řepy udělat nadívaného páva, to bohužel nejde. Dělá z materiálu, který dostane. A obsluha je v kantýnách víc, než dobrá. Což je k tomu, co berou za plat, až s podivem. Naopak si myslím, že by si zasloužili mnohem větší plat, než berou, ale to je u nás bohužel asi sci-fi všude v dělnických profesích 05.01.2018 / 10:59:40

corpse No tak až bude za co chválit, tak proč ne? Třeba nemocnici na Podlesí jsem pochválil, až jsem byl po operaci doma a to za komplet služby včetně jídla, které opravdu mělo chuť. Alčo, v hlavní je to poněkud jiné, tam se vaří i pro nejvyšší vedení. Nemusíš chodit nikam daleko. Vem domů třeba něco z jejich šokovek. Budeš hned v obraze. Doporučuju specialitu s americkými brambory a vařeným masem vydávaným za pečené. Není nic lepšího, než ameriky z ledničky za cenu speciality a polévku třeba fazolový moučný pudink. Asi se to jmenuje jen fazolová. Jen - pro tebe no nevím, pokud někdo nemá čas si brát ešusy, tak ať je nebere, je to jeho věc. Já si radši budu brát ešusy 05.01.2018 / 10:40:15

Alča Ano, jen kritika na vše. Já chodím do hlavní jídelny a jsem spokojená. O hodně lepší a kvalitnější jídlo než bylo před 10 lety. Komu nechutná tak ať tam nechodí. Nevím jak je to v kantýnách, tam nechodím. 05.01.2018 / 09:35:42

Jen A všimli jste si hoši, že jsou tady pořád jen diskuze o nespokojenosti? Co takhle něco i pochválit? A co se týče jídel? Vemte si hoši, že jsou i lidé, co platí plnou sazbu za místní stravu. Nemají totiž čas někde tahat ešusy s něčím fajnovým. 05.01.2018 / 06:47:06

corpse fofo máš pravdu, pomeje se žerou. Jinak to co radíš, jsem dělal už i loni aspoň na nočních a některých odpoledních. Jen jsem si nenosil sádlo :-D . Ne z toho důvodu, že za to dám třeba letos o 3Kč víc, ale že mám rád jídlo vyrobené z potravin, které voní a má chuť. U šokovek sci-fi a u nás je kantýna pouze na ranní, takže bohužel. Nějaké zdražení mi vadí asi ze všeho nejmíň, jsou horší věci, než si brát jídlo do práce sebou 04.01.2018 / 17:09:04

fofo To je jednoduché. Tak to nežer a nos si z domu chleba se sádlem a flašku čaje... a ještě ušetříš. 04.01.2018 / 14:00:58

Aldo Někde si musí vzít zpátky tu žebrotu co nám přidali. Nejlíp na pomejích, které nemají ani hodnotu toho co platíme. O nějakém dotování nemůže být řeč 04.01.2018 / 10:07:11