Navýšení cen teplých jídel v kantýnach

Téma založil/a: 04.01.2018 | chito

Proč tak rapídní navýšení cen jednotlivých teplých jídel v kantýnach.

Jen A všimli jste si hoši, že jsou tady pořád jen diskuze o nespokojenosti? Co takhle něco i pochválit? A co se týče jídel? Vemte si hoši, že jsou i lidé, co platí plnou sazbu za místní stravu. Nemají totiž čas někde tahat ešusy s něčím fajnovým. 05.01.2018 / 06:47:06

corpse fofo máš pravdu, pomeje se žerou. Jinak to co radíš, jsem dělal už i loni aspoň na nočních a některých odpoledních. Jen jsem si nenosil sádlo :-D . Ne z toho důvodu, že za to dám třeba letos o 3Kč víc, ale že mám rád jídlo vyrobené z potravin, které voní a má chuť. U šokovek sci-fi a u nás je kantýna pouze na ranní, takže bohužel. Nějaké zdražení mi vadí asi ze všeho nejmíň, jsou horší věci, než si brát jídlo do práce sebou 04.01.2018 / 17:09:04

fofo To je jednoduché. Tak to nežer a nos si z domu chleba se sádlem a flašku čaje... a ještě ušetříš. 04.01.2018 / 14:00:58

Aldo Někde si musí vzít zpátky tu žebrotu co nám přidali. Nejlíp na pomejích, které nemají ani hodnotu toho co platíme. O nějakém dotování nemůže být řeč 04.01.2018 / 10:07:11