Volby prezidenta - nevolte idioty !!

Téma založil/a: 09.01.2018 | Masters

Máme tu volbu prezidenta a jak se tak všichni můžeme podívat na všechny kandidáty tak každý normální i trošku duševně zaostalý člověk bude volit pana ing. Zemana !! Drahošovi přispívají jen samí zloději rychlozbohatlíci a zločinci jako šéf exekutor. úřadu Jícha v Přerově - Runták !!! Pro sluníčkářské povaleče a jejich pražskou kavárnu je č.1 a to nemluvě o vítání uprchlíků ..... Další nevolitelný je Topolánek , který měl sedět spolu s Dalíkem , ale "některým" lidem dopomohl k Třineckým Železárnám ....., Horáček v STB složkách jako vekslák ....všichni dobře víme jak přišel k sázkové kanceláři Fortuna a pak ji za 2,1 miliardy (!!) prodal .... Ještě jeden člověk by nebyl určitě špatný prezident a to pan Hannig , ale zde se obávám že moc velkou šanci nemá ... Volte podle svého svědomí a vědomí , jen nevolte idioty !!!

employee právě proto že je od nás se neprosadí...pražáci, ti nestrpí mezi sebou venkovského alchemika nikomu neznámého jména 10.01.2018 / 06:49:07

chito Drahoš ač je od nás je nevolitelný. 10.01.2018 / 06:26:26

Fantomas Zeman a Topol, dva arogantní burani, jeden za vosumnáct, druhej za dvacet bez dvou, oba asi tak stejných morálních "kvalit" Drahoš prezidentem nikdy nebude a při své inteligenci to musí vědět ,ten sleduje zcela jinej cíl, uvidíma zakrátko jaký 10.01.2018 / 06:04:49

fofo Jen ubožák napíše přízpěvek mimo téma diskuze a podepíše se cizím nickem. 09.01.2018 / 23:22:43

corpse Jediný rozumný kandidát jsem já, ale poroz mám rád alkohol a jsem na chlapečky. 09.01.2018 / 20:30:42

Wolf Horacka vedli ve spisu StB jako sazkar, ne jako vekslaka. I když je to jedno. Drahos jde na ruku zlodejum a bohatým, jinak neumí mluvit a v duelech vždy propadnul. 09.01.2018 / 19:04:00

Wolf Jedině Zemana! Ostatní jsou nevolitelni! Jinak by to znamenalo neštěstí pro republiku a posílení moci bohatých oproti zbytku tzv. Pracující chudobě. Topolánek co řekl na adresu pracujících že to jsou tupé ovce! 09.01.2018 / 18:54:58