Elektronické žákovské knížky a váš názor ...

Téma založil/a: 12.01.2016 | rodič

Jaký máte názor na elektr.žákovské knížky ? Jsem z ní velmi špatná a to z mnoha důvodů - když počítač neposlouchá , vypnou el.proud apod.je nemožné se něco dozvědět... Dále velice nepřehledné znamkovani kde každá známka má jinou hodnotu v % !! Dcera např. dostala 5 známek ale každá měla jinou hodnotu ??? Dvojka měla 60%. , 1 měla 30% atd...tak že jsem vůbec neměla přehled jak vlastně dcera na tom je... Další nějaké sdělení jsou velmi chaotické absolutně nepřehledné a těžko se vyznat co přesně chce škola sdělit...? Jsem pro zpátky vrátit klasické žákovské knížky , které jsou byly a budou velmi přehledné a v každé sekundě je možné do ní nahlédnout a známky tam mají stejnou důležitost. A taky ne všichni mají přístup na internet . Školy si velmi ulehčují práci v neprospěch žáka ale taky jejich rodičů. Elektronická zakovska knížka by měla být jen na požádání jako doplněk ale nic víc. Měli by ji zrušit a vrátit se k normální velmi přehledné a dostupné knížce jako existovala několik desetiletí a vymluva že je jiná doba je naprosto lichá a lživá.

Paja Milá paní, Papírové žákovské knížky jsou zbytečné, protože se do nich stejně jako do elektronických rodiče stejně nedívali. Co se týče známek, musím Vás opravit. I v papírové žákovské knížce měly známky každá jinou hodnotu, jenom rodiče si myslí, že známky z referátů měly stejnou hodnotu jako známky ze zkoušení nebo čtvrtletky.a dosti často počítali nějaké trapné průměry a teď jim počítač vše zpracuje a žáci nepodvádějí učitele, že nemají žákovskou ve škole. Nedávali si totiž ty špatné známky zapisovat, aby nebylo doma dusno. Tady v té Goralii se lidé těžko učí novým věcem a jsou zaostalí. Je to někdy dost smutné, ale jeto tak. 22.07.2016 / 21:32:39

Lujza Taky se mi nelíbí. Zase se jen nabalila nějaká firma co tohle vymyslela. Sice se to dá určitě nějak heknout, ale stejně se dají falšovat i známky na papíře. Malí prvňáci budou mít místo sešitů tablet a za chvílí to tu bude vypadat jako na Marsu. Mluvit to neumí natož něco napsat psací formou. Taky jsem zjistila, že když už prý děcka na střední něco píšou, tak tiskacím. Dost k smíchu. 19.02.2016 / 15:53:40

ne verkovy to kam speje ceske skolstvi je smutne , ale nejake "vymluvy" na neposlouchajici pocitac nebo vypnuti el.proudu jsou vedle ne ? nevim sice kde bydlite ale jak casto vam vypinaji el.proud ( pokud teda platite zalohy :D ) ? tak stejne spatny PC je problemem kazdeho majitele , ale jinak je pravda ze se dneska vsechno ulehcuje po internetu a pak se divi ze nekdo vynese tu email premiera Sralbotky, tu kradou penize pres ucty, atd 13.01.2016 / 07:06:11

fofo Možná se to s tou elektronizací už trochu přehání, navíc všechno se dá hecknout. 12.01.2016 / 22:44:43