Obsluha U Kocura

Téma založil/a: 18.06.2018 | tom

Zdravím majitele restaurace u kocura nebo jak se to tam menuje ta knajpa na stanovišti. Měl bych pro Vás lepší tip jak zvýšit obrat, než těch 14 sazkovek co tam máte. Ale proč pišu, MC kocur byl vždy mým oblibeným místem pro odreagování se, je to pro mně prostě srdcovka. Tudíž chci aby to dál fungovalo a né aby se tam namísto toho postavělo třeba parkoviště. Chci aby majitele měli čím jak nejvyšši tržby a zisky, a podnik prosperoval. Proto jsem se rozhodl, že ZADARMO pomůžu a poradím jak ještě zvýšit obrat abychom byli všichni spokojeni. Tudíž zde je můj plán jak zvýšit tržby zhruba o 98,5% a nějaké drobné. Je to prosté, stačí vyměnit tu obsluhu co tam zamětnaváte, tu hubenou holku, jako chápu, že není každý den posvicení, a že nemusí mít člověk náladu, ale toto co tam je, to je moc, Obsluha katastrofa, věčně nasraná, nesympatická, vidět, že ji to nebaví nebo co. Takže apeluji na majitele aby s tím něco udělali protože, takový lidi nikdo v úspěšném byznysu nepotřebujeme a slečně doporučím někde na finančák poslat životopis, tam by se perfektně chytla s tím otraveným xichtem, tam by ji brali všemi deseti, akorát nevím jestli má vůbec maturitu, to by byl problem.

štamgast nejsou lidi ! příště vymysli něco lepšího mudrlante, naše knajpa shání pingla, inzeruje a...půlrok nic, nikdo se nehlásí 10.07.2018 / 19:01:27