Zářiové výplaty ve Werku

Téma založil/a: 09.10.2018 | Nie-Du-Pei

Je docela dost lidí, jak jsem slyšel, co měli tento, a někteří i minulý měsíc, na výplatách docela podstatně méně.. i o véce než 3 tisíce ! Jaký je pro to důvod ? Necháme si to pořád líbít nechat se furt okrádat ?

sranda pivo kdo ti zakazuje delat na vlastni zivnost, schanet si ksefty, delat od rana do vecera ? zkus par x poskocit a mozna zjistis ze zamestnanec je na to aby vydelaval na sebe a na firmu, pokud tohle nezvladne je naprosto zbytecny, nebo myslis ze majitel firmy bude chodit vecer po brigadach aby ti mohl dat na vyplatu to ci nejsi schopny vydelat ? 16.10.2018 / 17:52:39

Pivo Ve werku se jede stále v komunistickém režimu. Kdo ze známých zde pracuje se nepredre a výplatu mají jistou. Bohužel jsou v Třinci firmy které platí minimum a ještě se neumí k lidem slušně chovat. Nadřízený se chová neslušně a ještě se diví že chtějí také zaplaceno.neni nic horšího než makat pro soukromníky. 15.10.2018 / 22:16:13

Oskar Víš co, lidem ve Werku je u prdele kolik dostanou. Však i nejvyšší vedení onehda řeklo "Já ikdybych těm gorolum dal jenom deset tisic tak mi do té roboty příjdou.." Děláte si to sami, nedivte se . Necháte si na hlavu srát, nedivte se.. Kecama se to nevyřeší... 14.10.2018 / 19:17:12

srandista ubrat vam vyplaty a pridat prace vy holoto lina, kdyz mate cas vysedavat na netu 13.10.2018 / 16:13:21

Antik Ale my jsem velká nadnárodní společnost-zisk na zaměstnance 200 litru po zdanění. Já přiznám, Werk platí dobře, jenže ne přiměřeně vlivům na zdraví určité skupině zaměstnancům. Navýšit příplatek za prostředí o 100% max do penzijního spoření těm co dělají v bývalé jedničce.. Pro důstojný odchod do předčasného důchodu. 12.10.2018 / 19:01:40

Kvido Antik: A ty si myslíš, že většina firem v okolí se předá? Možná tak nadnárodní společnosti hodí cifru 20 a víc. Většina neuvidí ani těch usmrkaných 5. 12.10.2018 / 12:25:07

Antik Jsou tací co bločka nedostali a nebo už zapomněli? Teprve přijde ten pravý povyk až začnou okolní firmy zveřejňovat výše 13 platu a jak se zvýší průměr v poslední čtvrtině roku. To oněch 5 litru asi nezachrání. 12.10.2018 / 11:49:54

Jen Mně baví, jak někteří nedokážou pochopit, že když dostanou bloka, tak se jim ve výplatě promítne vyšší daň a převod je nižší. Čím větší blok, tím menší výplata. Tak zrušte bloky! 12.10.2018 / 06:08:43

johanes Jedná paní povídala,nikdo nic kupovat nechce,nějaké drby tu roznášet a výplaty dobre,samozřejmě- bločky a asi nebylo tolik prémii.Tak budou další měsíc.:-) 11.10.2018 / 15:37:28

pakliže Moravie Steel koupí Novou Hut Ostrava , tak bude s Třincem do 5 let ámen Třinecké Železárny jsou v tendru o bývalé NHKG v Ostravě a jsou připraveni ji koupit . Zda-li tak bude není ještě jisté , jisté je jen že pokud to udělá půjde Werk tam kde ho asi nikdo nechce !! Už tak v současné době se manévruje za hranicí únosnosti .... A o nových pracujících z řady agentur. zaměstnanců převážně cizokrajní už zde raději psát není dobré .... 10.10.2018 / 13:47:59

Hmmm Hmm dobre... tak si makej jak otrok, za pár šušní. Ty chudáku co dokážeš jen urážet. Ne všichni werkoví jsou stejní ! Jsou tam i lidi, co normálně pracují, poctivě a v rámci možností i naplno... (Pravda není jich zas tak moc, ale jsou !) Docela by mě zajímalo co děláš ty, že si můžeš dovolit tak machrovat. No schválně .... určitě se předřeš, že ? ... (Nebo jsi oanpak ten tahoun kterého to taky sere ? Tak v tom případě sorry, posledních pár vět i vět následujících tobě nepatřilo .... ) ale kdyby... Děláš v zimě v bordelu, prachu a šmyru, za doprovodu kraválu a komandování idiotů ? Nebo si jen sedíš ve vyhřátém relativně čistém kanclu, kde 3x za šichtu klepneš do klávesnice a uděláš pár autogramů ? (hlavně nezapomeň oponovat že to tak není, jako vždy) To že jste vy chytráci narobili zbytečné překombinované byrokracie po kokot, Jen proto abyjste se mohli podjebávat a držet pod krkem mezi sebou, ale dneska už je taky chaos, že se v tom už ani sami skoro nevyznáte... a proto prskáte kolem sebe, jak je vaše práce stresující a náročná ... To je jen a jen váš problém ... Vím že zase budete mnozí pištět jako krysy (nic nového)... Ale až odrobíte rukama to ta dobrá část werku ... až bude vaše práce opravdu fyzicky vidět, a bude navíc ještě i dobrá .... Tak teprve potom budete moct machrovat, ale né dřív ... Ale srát na to .. dost keců .. furt jen kecáme .. ale změna žádná ... 10.10.2018 / 13:35:50

Kamil Sranda tady s váma. Na výplatním lístku to asi půjde vidět a né na účtu. 10.10.2018 / 11:24:11

boroci Werkove negramotné vypite gaguga, jakou mzdu máte na smlouvě? Ejhle, ono najednou nejsou prémie, že? Aha? Ono prémie není samozřejmost, a za to poflakování vám nedat nic navíc! 10.10.2018 / 11:15:28

FernetStock Co se stalo na KKO ? 09.10.2018 / 19:26:52

Evžen A není v tom ten úraz z KKO. Na koho nakonec padne černý Petr. 09.10.2018 / 18:55:24

FernetStock Ke mě se doneslo, že je to k vuli nějakemu problemu na kakau ... že tam něco měnili na jednom konvertoru, nebo co... ale nepasovalo to, tak tak museli dát tu starou věc zpátky ... a potřebovali prachy aby ten kix nějak finančně zalepili ... takže ja k vuli kakau ... k vuli provozu kde nedělám, k vuli něčemu co absolutně neovlivnim, mám o 3,5 litru meně ? to mi chceš řict že firma s miliardovými zisky nemá jinou zálohu pro případ potřeby než vzít peníze lidem ? To mi chceš kurva říct ? Tak to gratuluju ! 09.10.2018 / 18:40:23

je treba na hokejky Asi chybí hokejistům... 09.10.2018 / 15:39:18

M No.... musím říct, že jsem byl velice nemile překvapen, jaká to částka přišla na účet a to tam byl ještě odpracovaný svátek. To loňské navýšení se projevilo v celé své kráse. 09.10.2018 / 15:10:26

Antik To jsou minus bločky. Sedi to. 09.10.2018 / 14:50:00

Paveu Jo, souhlasim ! Ja se teraz dival na učet a minus nějakych 2 700,- oproti minule. Je to bordel, nechápu !!! 09.10.2018 / 12:49:06