Cesta s Těšíná do Třince

Téma založil/a: 01.12.2018 | Bruc Wilis

Zajimál by mě nazor lidi co jezdi pravidelně s Č.Těšína do Třince a zpět.co řikate na tu novou cestu?Je to jedna Hosenková draha.Pamatuji jak si lidi stěžovali na Třineckých strankach a Palkovska odpovidala (Teď lidi nadavaji že musi stat v kolonach ale až to bude hotove všichni budou spokojeni!!!!) Bože jak mužou byt spokojeni stimto vysledkem!!!Jel jsem z vlečkou a jak mi začal skakat zadek auta když se mi rozhoupala vlečka okamžitě na brzdy a zpomalit na 40km.....A to už nemluvim z malovanim čar!!!Namalovali čary a potom je zase zapatlali černou barvou a přemalovali to Ted musime jezdit a bzučet po těch zapatlanych čarach,,,Otazka zni...Zda se vam to v pořadku takove vyhozene penize a učel se minul?!!!!Kolik času jsme se tam vynervovali při realizaci a vysledek stoji za hovno?Zvolte si zase už po 4 Palkovskou!!!!

Vegas S tím bzučením by sis měl zajít k doktorovi. 24.12.2018 / 14:48:06

Honzin Chce to nove tlumice na favorite. 22.12.2018 / 13:46:15

moje prezdivka ale Lumirku , bez brecet nekde jinde, holt kdyz si ridic na dve veci tak ti ani naprosto rovna cesta nepomuze 16.12.2018 / 13:41:12

fofo Jestli to nebyl účel, udělat povrch vlnitý, aby se na té rovině dodržovala 50-ka :-) Takový kilometrový zpomalovací retardér. JJ honem honem dodělat cesty, pár chodníků a naslibovat hory doly... a zas jedno volební období u korýtek. 01.12.2018 / 20:01:32