Využívejte přírodní probiotika TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA

Téma založil/a: 26.02.2016 | TIBETSKÁ KEFÍROVÁ HOUBA

Pěstujete si sami doma v mléce.Velmi vhodné pro ODKYSELENÍ ORGANISMU,při dietě,pro těhotné ženy,při střevních potížích,cukrovce,problémech s cévami,srdcem,cukrovkou,trávením,cholesterolem,játrou,žlučníkem a dalších.Velmi vhodné pro nemocné RAKOVINOU.Zasíláme i poštou.Se vším poradíme.Houba nemá žádné negativní účinky.Můžete se ozvat nonstop na 605 904 448 nebo pište sms.MÁME VELMI DOBRÉ DLOUHODOBÉ ZKUŠENOSTI.Napište zde své zkušenosti

hh tibetská houba není kombucha 26.05.2016 / 10:31:20

e.sz.18 Paní Petro.Na rozdíl od Vás mám s léčitelkou špatné zkušeností. 28.04.2016 / 13:16:17

Petra Já dojíždím do Těšína,s cévami mi pomohla jedna paní léčitelka .Houby jsem taky zkoušela přes 6 měsíců ale nemělo to účinek.Je víc druhů alternativy to jo,ale asi né každá pomáhá všem.Farmaceutický průmysl nezkrachuje nikdy,dokud bude mít nad sebou takovou ochranu.Já brala léky roky,měla jsme z nich problémy se žlučníkem i vředy,a nyní už neberu žádné naštěstí a to díky alternativní léčbě.Nejde vnucovat nikomu svůj názor.Já jen vím že příroda dokáže kolikrát divy místo léků a ještě k tomu skutečně za přijatelné peníze.Je to jen o tom najít toho pravého kdo umí a ví jak pomoct.Pokud bude chtít někdo tip napište mi na petra.walachova@email.cz.Ráda dám tip. 28.02.2016 / 18:04:03

... kombucha? to tu bylo už před X lety...stejně jako herbalife...Kdyby to byl takový zázrak, tak farmaceutický průmysl dávno skrachpval. :-) 26.02.2016 / 20:50:04