Sníh na silnicích 2019

Téma založil/a: 09.01.2019 | Tyřanka

Je skoro 10 h a sníh na silnici opět neodklizen. Od nového roku nám vedlejší cestu v Tyře nad hřbitovem orali jen 2x a to tak, že ani za použití sněhových řetězů nelze vyjet, neboť na vozovce zůstala 10 centimetrová vrstva sněhu. Práci "Pluhařů" by měl někdo zkontrolovat.

Hafík Máš pravdu HALELUJA. Vím že se tady cpe nová firma. Já z vedení Magistr. nikoho nevolil. Musí se jim špatně spát, když ten někdo pánko tam s nimi cvičí. Zajímalo by mě kdo z toho magistrátu kontroluje ty odklizecí práce. Podle mě na to sere a jenom bere prachy. Měl by se na něho někdo z jeho nadřézených podívat. Ale říká se : jaký pán takový krám. 15.01.2019 / 22:38:47

haleluja ty brdo, to je porad dokolecka, vsecko jde podle presne naplanovaneho scenare, nemci nechteli prodat podil v nehlsnu tak to ted bude podle scenare jineho panka, na magistratu figurky skacou jak je treba, takze nenadavejte a tise se divejte jak si to co jste si zvolili s vama opet vytre prdel 15.01.2019 / 19:47:59

Hafík Sníh a jeho odklizení je katastrofa. Dnešní Magistrát to má na háku. První dny se sněhem ostuda. V Třinci a Oldřichovicích chodníky, škoda mluvit. Jak to prováděla firma Nehlsen. Tak to fungovalo. Hlavně. že v Třineckém Hutníku, sama chvála, jak to zvládají. Hanba. Viděl jsem chlapy s lopatami, jak odstraňovali z autobusových zastávek sníh, který byl po chůzi nás obřanů tvrdy a ušlapaný. Byla radost se dívat jak se z té firmy VYKTUT s tím mordují. Kdyby reagovali hned po napadnutí, tak OK. A né až za pár dnů. Hlavně, že nás v utníku oblbují. 14.01.2019 / 12:17:57

fofo Přece proč by to odklízeli, když to taje. 13.01.2019 / 19:13:44

TT Jak tak koukám, cestáři opět nenašli hlavní cestu do Tyry - na cestě neodklizená břečka, kola aut i autobusů se brodí. Až to zmrzne.. Zato musím pochválit traktoristu, který se stará o vedlejší cesty v Tyře. Dělá, co může (i nemůže). Pro rýpaly - 100 m příjezdovou cestu k domu máme pravidelně ručně do čista odklizenou. 13.01.2019 / 18:44:11

weew Není divu, taková bouda za mega sto někde v prdeli na kopci. Nazvat to RD je hodně odvážné. WC venku, vytápění kamínky,septik, který nikdo nevyveze,nezpevněná cesta, dojezd pouze tankem... a oni si tam nedovolí vyorat cestu, no toto :-) 13.01.2019 / 15:55:50

Tyřanka Dům je v nabídce, zatim ho nikdo nechce. Byl byste první. http://www.motylreality.cz/nemovitosti/?nemovitost=04fa42100ba2c60d24d526c942d761d1 13.01.2019 / 15:31:07

Pro vtip? Panu vtipnemu: zkuste vzit auto ted, nasadit retezy a ukazat mi, jak tech 10 cm snehu vyjedete. 13.01.2019 / 15:15:06

Jan A proc bych nechtel menit? Nemela by ste zajem o vymenu +doplatek? 13.01.2019 / 13:42:24

Tyřanka Pane Jane, věřte tomu, že byste měnit nechtěl. Je to RD a ne chalupa. 12.01.2019 / 14:20:06

Jan Ja si klidne vymenim byt na terase za chaupu v Tyre. 12.01.2019 / 07:50:33

EP Je jedno kdo, ale uklízet kromě silnic se musí. Magistrát musí zajistit i shrnutí sněhu na chodnících. Jak pak mají si dojít lidé do nedalekého obchodu např. pro pečivo a nejnutnější další potřebné věci. Jedná se o staré lidi. Mnoho z nich se pohybuje s berlemi nebo chodítkem. Tak jak s nimi? Donese jim podle seznamu nákup do domu někdo? A za kolik? 10.01.2019 / 20:55:20

vtip? tyranka jestli neumis vyjet po 10cm snehu tak jdi odevzdat ridicak a z pluhama nahore jezdi proto ze maji svoje trasy ktere maji hrabat , takze kolikrat aby se na svoji trasu dostal tak musi jet pres pul Trince se zvednutou radlici, nebo vy taky v praci delate a doplacite na konkurencni firmy chytraci ? vyresila to sama s pluharem :D :D pan pluhar byl urcite rad ze po dlouhe sichte hazi nejaka namyslena nanynka svoje moudra o tom ze se ji rozjely nohy do praku jak pri dupacce 10.01.2019 / 16:31:12

Sandokan Dohled nad pracemi měl nejen majitel firmy Vykrut, ale i paní primátorka :-) Uf, to se mi ulevilo! http://trinecko.cz/pluhy-a-nbsp-sypace-se-nbsp-o-vikendu-nezastavily/d-43153 10.01.2019 / 12:07:02

fofo Ne, ale mám v Praze rodinu a spoustu známých. Jeden jezdí po Praze jako řidič tramvaje a tohle mi včera říkal, jak se stavil u nás. :-) 09.01.2019 / 21:20:10

Vegas fofo: Jak jsi na to přišel? Ve Werku vám pouštěli instruktážní film o ročních obdobích? 09.01.2019 / 20:49:39

fofo Kdyby v Praze byla jen čtvrtina toho, co je tady, tak na žádnou tramvaj nepůjdeš ani v poledne.protože žádná nevyjede. Tak neprovokuj. Město vypoví smlouvu s nelsnem, protože velkomožný nakázal, podepíše novou s noname firmičkou, co má dva traktory, jeden plužek na chodníky a pickup, co má na hřbetě solničku. Pak se divte, že je všude maras. Dnes cesta kolem hudebky první a jediný traktor až odpoledne, jak tam je největší provoz. Hlavně, že se v hotníku všechno chválí. 09.01.2019 / 20:30:57

Vegas Je vidět, že v Třinci už dlouho nenapadlo tolik sněhu, protože to není možné, jak lidé umí jen fotit sníh a píčovat. Nelíbí se vám? Tak vezměte lopaty, pluhy a přiložte ruku k dílu. Je mi však jasné, že dneska nikdo nemaká zadarmo, proto můžete jít na brigádu do firmy, která má odklízení sněhu na starosti - za posily budou jistě rádi. Jste matkou s dítětem a váš kočárek nepřekoná půl metru sněhu? Tak co sakra lezete ven s kočárkem? Zas na druhou stranu, když jsem jel dnes ráno v Praze tramvají na 8. do práce, trochu jsem si posteskl, že tady taky nemáme trochu sněhu... Ach jo. 09.01.2019 / 19:54:21

Tyřanka S dotyčným Pluhařem jsem si to vyřešila osobně, což ale nemění nic na tom, že jsem včera za celé dopoledne v Třinci v centru nepotkala ani jeden pluh a cesty a parkovací místa byla neodklizena. 09.01.2019 / 15:39:17

fofo Zimní údržbu má na starosti magistrát- pište stížnosti tam. 09.01.2019 / 14:44:58

jenda ne no, oni silničaři se snaži, opravdu, když jsem šel po třinci viděl jsem jich projiždět asi 5 x za hodinu, škoda jen, že ti chytraci maji radlice na hoře, hoši těma pneumatikama do fakt neodhrabete i kdybyste tam jezdili 100x,Nevim kdo má ty jelimany na starosti ale měli by si to nadřizeni fakt hlidat.Kdyby bylo na mne vzal bych jim ty auta a vyfasovali by lžičky, a museli byto odhazovat lžičkama a ještě k tomu mi líbat nohy a měli by být rádi že je nezbičuju telata nemožna. 09.01.2019 / 13:43:25